Bora Sedan LA7W Long Beach, Eibach Pro Kit, ALH 0,216+CHIP

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
bjoern
Forum Master
Forum Master
Posty: 1228
Rejestracja: ndz kwie 08, 2012 12:37
Lokalizacja: Poznań

BORA LONG BEACH 17" EIBACH PRO KIT SMOKED FRONT AKTUAL 1STR

Post autor: bjoern » sob maja 03, 2014 16:21

piter007i, ja mam półmat na słupkach i na felgach i to będzie chyba najlepszy wybór ;) nie są całkiem matowe wtedy i przypominają wtedy barwą listwy w smalcu ;)
co do zdjęć mam tak samo :D a dystanse na tył czekają na Ciebie u mnie :P
a tapatalk został wyłączony dla forum.


AUDI ----> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=577948" onclick="window.open(this.href);return false;
golf w serii -> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=507659" onclick="window.open(this.href);return false;
Sprzedam:
-dystanse przelotowe 8mm ze śrubami- 100zł

Awatar użytkownika
MariuszPrusia
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2486
Rejestracja: śr lis 07, 2012 22:31
Lokalizacja: Leszno nisko ;)
Auto: OOOO A6 3.0TDI Quattro
Silnik: BMK

BORA LONG BEACH 17" EIBACH PRO KIT SMOKED FRONT AKTUAL 1STR

Post autor: MariuszPrusia » sob maja 03, 2014 16:31

ja tez miałem półmat i mi sie to bardzo podobało :food:

Taptalk został wyłączny i nie wiadomo kiedy wróci, ponoć to przez to był słynny error "500" :helm:

Wtryski ASV... po nie lepiej 216?


Gulf IV ASZ+ TipTronic Variant V6 look :hmm: :dol: klik
Obrazek

Awatar użytkownika
piter007i
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 913
Rejestracja: śr lis 28, 2012 21:14
Lokalizacja: KBC

BORA LONG BEACH 17" EIBACH PRO KIT SMOKED FRONT AKTUAL 1STR

Post autor: piter007i » sob maja 03, 2014 16:38

216 mimo wszystko spory wydatek, mam już prawie nagrane ASV'ki w śmiesznej monecie, jak coś [odpukać] będzie na kiedyś podstawa do wrzucenia tam 216.
Szkoda szkoda, bo tapatalk chodził dużo lepiej i pisało się z niego o wiele wygodniej na moim szmartfonie :rozpacz: duży minus dla administracji!!!


Obrazek Bora TDI+0.216 17" Long Beach, Pro Kit,
Sprzedam:
Prawe, małe, elektryczne, podgrzewane lusterko europa kolor LA7W, 2 klamki LA7W, wkład lustra niebieski

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

BORA LONG BEACH 17" EIBACH PRO KIT SMOKED FRONT AKTUAL 1STR

Post autor: truckman » ndz maja 04, 2014 10:48

Szkoda szkoda, bo tapatalk chodził dużo lepiej i pisało się z niego o wiele wygodniej na moim szmartfonie :rozpacz: duży minus dla administracji!!!
Minus to był error, teraz go nie ma więc masz możliwość przeglądania forum.


Obrazek

Awatar użytkownika
piter007i
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 913
Rejestracja: śr lis 28, 2012 21:14
Lokalizacja: KBC

BORA LONG BEACH 17" EIBACH PRO KIT SMOKED FRONT AKTUAL 1STR

Post autor: piter007i » ndz maja 04, 2014 21:52

truckman, nie będę się powtarzał :)


Obrazek Bora TDI+0.216 17" Long Beach, Pro Kit,
Sprzedam:
Prawe, małe, elektryczne, podgrzewane lusterko europa kolor LA7W, 2 klamki LA7W, wkład lustra niebieski

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

BORA LONG BEACH 17" EIBACH PRO KIT SMOKED FRONT AKTUAL 1STR

Post autor: truckman » ndz maja 04, 2014 22:52

:bigok: a ja musiałem :pub:


Obrazek

Awatar użytkownika
piter007i
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 913
Rejestracja: śr lis 28, 2012 21:14
Lokalizacja: KBC

Re: Odp: BORA LONG BEACH 17" EIBACH PRO KIT DARK FRONT AKTUA

Post autor: piter007i » czw maja 08, 2014 19:43

Dzięki koledze pieciasvw :pub: doszła do skutku wymiana tylnych sprężyn. Aktualnie na samochodzie są zamontowane z golfaIV HB, myślę że siadło bardzo przyjemnie. Brakuje tylko tej samej opony co na przodzie czyli 205/50, bo 225/45 to okropny balon i jeszcze małego dystansu- ale to jak trafi się okazja.

Pragnę jeszcze w tym miejscu szczerze podziękować administracji tego forum za ponowną aktywacje aplikacji mobilnej dla Forum :-)
Obrazek Obrazek

Wysłane za pomocą Papatalka #2


Obrazek Bora TDI+0.216 17" Long Beach, Pro Kit,
Sprzedam:
Prawe, małe, elektryczne, podgrzewane lusterko europa kolor LA7W, 2 klamki LA7W, wkład lustra niebieski

Awatar użytkownika
piter007i
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 913
Rejestracja: śr lis 28, 2012 21:14
Lokalizacja: KBC

Re: Odp: BORA LONG BEACH 17" EIBACH PRO KIT DARK FRONT AKTUA

Post autor: piter007i » ndz maja 11, 2014 08:01

Może ktoś doradzić?? mam w planie zmienić wtryski w moim ALH (seria) miały wpaść wtryski po dobrej cenie z ASV ale jak zwykle nie wypaliło... więc muszę dalej kombinować. I teraz taka sytuacja,
1) kupić nowe końcówki FIRAD z silnika AEL DSLA150P502 z dziura 0,210 ~100zł/szt, wsadzić w moje korpusy i wyregulować ćiśnienia na seryjne dla mojego silnika czyli 220/300 bar. I cieszyć się pewnymi wtryskami
2) kupić użwyki z allegro z ASV o nieznanym przebiegu i stanie w granicach zapewne 300-400zł

widzieliście gdzieś taki serwis? :)
[youtube][/youtube]

Wysłane z Sony Xperia za pomocą Papatalka #2


Obrazek Bora TDI+0.216 17" Long Beach, Pro Kit,
Sprzedam:
Prawe, małe, elektryczne, podgrzewane lusterko europa kolor LA7W, 2 klamki LA7W, wkład lustra niebieski

Awatar użytkownika
MariuszPrusia
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2486
Rejestracja: śr lis 07, 2012 22:31
Lokalizacja: Leszno nisko ;)
Auto: OOOO A6 3.0TDI Quattro
Silnik: BMK

Re: BORA LONG BEACH 17" EIBACH PRO KIT DARK FRONT AKTUAL 1ST

Post autor: MariuszPrusia » ndz maja 11, 2014 10:33

Ja bym się na nowe skusil, pewne ze nie leja ;-)

Wysłano z mojego MFD


Gulf IV ASZ+ TipTronic Variant V6 look :hmm: :dol: klik
Obrazek

Awatar użytkownika
piter007i
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 913
Rejestracja: śr lis 28, 2012 21:14
Lokalizacja: KBC

BORA LONG BEACH 17

Post autor: piter007i » ndz maja 18, 2014 14:43

Póki co przyszedł czas na zmianę oleju, tym razem zmieniłem markę i przesiadłem się z Mobila na Liqui Moly, te same parametry 10w40, wpadł olej z dodatkiem dwusiarczku czegoś tam :kac: -MOS2, do tego filtr Mann. Podobno po zalaniu tego oleju silnik ciszej pracuje i w ogóle malina. Więc spróbowałem, jest droższy od Mobila- ja zapłaciłem 110zl/4L.
Podczas ostatniej wymiany na świeży Mobil z beczki coś mi nie pasowało w tym oleju (wcześniej kupowałem z butelki) silnik jakoś tak pracowal jakby dalej na starym oleju, dlatego też przesądzilo to teraz o zmianie producenta. Nie wiem czy to złudzenie, i nastawienie do tego oleju ale faktycznie wydaje się że silnik pracuje ciszej, zrobiłem dopiero 50km, zobaczymy co będzie po dłuższym czasie. Jak narazie opinie innych użytkowników tego oleju się sprawdzają. Kolejne zaskoczenie to kolor oleju- jest taki hmmm... grafitowy :)

Obrazek

Gorsza sprawa bo lewy próg z przodu mi poleciał, wygląda jakby kiedyś komuś spadł z lewarka, albo ktoś źle go podłożył, ewentualnie jakiś krawężnik mu sie ostrto dał we znaki... nie ma już za co auta podnoscić, próg takjakby się pękł i leci ruda ostro :grrr:


Obrazek Bora TDI+0.216 17" Long Beach, Pro Kit,
Sprzedam:
Prawe, małe, elektryczne, podgrzewane lusterko europa kolor LA7W, 2 klamki LA7W, wkład lustra niebieski

Awatar użytkownika
MariuszPrusia
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2486
Rejestracja: śr lis 07, 2012 22:31
Lokalizacja: Leszno nisko ;)
Auto: OOOO A6 3.0TDI Quattro
Silnik: BMK

BORA LONG BEACH 17

Post autor: MariuszPrusia » ndz maja 18, 2014 19:43

Mobil właśnie z beczki to najgorszy syf jakich mało... Masa podrób i kiepska jakość. Ja lałem z bańki i prócz tej świadomości że mam nowy olej to większych różnic nie zauważyłem... Teraz mam Castrola 5w30 na próbę bo to było wcześniej i silnik chodzi dobrze, ale dużo dobrych opinii na temat Liqui Moly słyszałem i sam sie zastanowię :bajer:
Jak dla mnie olej na + i tańszy od Motula....


Gulf IV ASZ+ TipTronic Variant V6 look :hmm: :dol: klik
Obrazek

Awatar użytkownika
piter007i
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 913
Rejestracja: śr lis 28, 2012 21:14
Lokalizacja: KBC

Re: Odp: BORA LONG BEACH 17" EIBACH PRO KIT DARK FRONT AKTUA

Post autor: piter007i » ndz maja 18, 2014 23:47

W sumie w temacie olejów za bardzo nie siedzę, ale ten motul to wydaje mi się być tylko i wyłącznie przereklamowany głównie wśród tunerów z laminatami, profi chip tuningiem za 200PLN w 1.9tdi i doklejanym "M" na tylnej klapie BMW. ale ja się nie znam :-)

Wysłane z Sony Xperia za pomocą Papatalka #2


Obrazek Bora TDI+0.216 17" Long Beach, Pro Kit,
Sprzedam:
Prawe, małe, elektryczne, podgrzewane lusterko europa kolor LA7W, 2 klamki LA7W, wkład lustra niebieski

Awatar użytkownika
piter007i
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 913
Rejestracja: śr lis 28, 2012 21:14
Lokalizacja: KBC

BORA LONG BEACH 17

Post autor: piter007i » wt maja 27, 2014 19:46

W drodze do mnie reflektory z soczewkami na przeciwmgielne, będzie przekładka, z delikatną rzeźbą. Orientuje się ktoś czy jest opcja tak to podłączyć aby, po przekręceniu stacyjki (lub odpaleniu silnika) włączały się same światła przeciwmgielne przednie- jako dzienne [pomijam ze poza prawem] a w przypadku włączenia pozycji/mijania światła wyłączały się? Wiem że na bank trzeba dolożyć instalacje, szkoda też że na forum nie ma zebranego jednego tematu jak pociągnąć wszystko od przełącznika aż po same lampy i skrzynke bezpieczników...


Obrazek Bora TDI+0.216 17" Long Beach, Pro Kit,
Sprzedam:
Prawe, małe, elektryczne, podgrzewane lusterko europa kolor LA7W, 2 klamki LA7W, wkład lustra niebieski

miskieusz
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7799
Rejestracja: śr sie 01, 2007 22:42
Lokalizacja: DW

BORA LONG BEACH 17

Post autor: miskieusz » wt maja 27, 2014 20:13

piter007i pisze:włączały się same światła przeciwmgielne przednie- jako dzienne [pomijam ze poza prawem]
nie do tego służą, więc bądź dobrym użytkownikiem dróg i pomyśl o innych kierowcach - przeciwmgielne są na mgłę i kropka. jak mają być dzienne to kup dzienne i nie kombinuj



ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości