Bora Sedan LA7W Long Beach, Eibach Pro Kit, ALH 0,216+CHIP

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
piter007i
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 913
Rejestracja: śr lis 28, 2012 21:14
Lokalizacja: KBC

BORA TDI ALH LA7W Long Beach, Eibach by_piter

Post autor: piter007i » wt kwie 15, 2014 20:12

Takie tam małe before Obrazek i after Obrazek
Jak widać już późnym wieczorem i na ostatnich procentach baterii w telefonie. Jak na razie zachowawczo, żeberka okleiłem folią na słupki z dużą strukturą, i w sumie podoba się mi mega... jeżeli zacznie się odklejać trafi na niego lakier...
Jak ogarnę lakier kosmetykami wrzucę jakieś lepsiejsze zdjęcia


Obrazek Bora TDI+0.216 17" Long Beach, Pro Kit,
Sprzedam:
Prawe, małe, elektryczne, podgrzewane lusterko europa kolor LA7W, 2 klamki LA7W, wkład lustra niebieski

Awatar użytkownika
markk
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 780
Rejestracja: wt lis 20, 2012 09:57
Lokalizacja: WPY , WWA

BORA TDI ALH LA7W Long Beach, Eibach by_piter

Post autor: markk » wt kwie 15, 2014 20:38

dawaj znaczek w czerni !


TOLEDO ----> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=562978" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
bjoern
Forum Master
Forum Master
Posty: 1228
Rejestracja: ndz kwie 08, 2012 12:37
Lokalizacja: Poznań

BORA TDI ALH LA7W Long Beach, Eibach by_piter

Post autor: bjoern » wt kwie 15, 2014 21:04

Hmm wg mnie i tak obydwie opcje są dobre :) tylko ta z czarnym grillem przemawia za listwami w kolor :P


AUDI ----> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=577948" onclick="window.open(this.href);return false;
golf w serii -> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=507659" onclick="window.open(this.href);return false;
Sprzedam:
-dystanse przelotowe 8mm ze śrubami- 100zł

Awatar użytkownika
MariuszPrusia
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2486
Rejestracja: śr lis 07, 2012 22:31
Lokalizacja: Leszno nisko ;)
Auto: OOOO A6 3.0TDI Quattro
Silnik: BMK

Re: BORA TDI ALH LA7W Long Beach, Eibach by_piter

Post autor: MariuszPrusia » wt kwie 15, 2014 21:36

markk pisze:dawaj znaczek w czerni !
w życiu... zostaw chrom :hmm:


Gulf IV ASZ+ TipTronic Variant V6 look :hmm: :dol: klik
Obrazek

Awatar użytkownika
piter007i
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 913
Rejestracja: śr lis 28, 2012 21:14
Lokalizacja: KBC

Re: Odp: BORA TDI Long Beach, Eibach by_piter

Post autor: piter007i » wt kwie 15, 2014 21:43

Listwy zostają czarne, tylko jak narazie jeszcze klują w oczy bo smalcu nie widziały. Też mnie się widzi ze chrom zostaję, jedynie obrecz (tam gdzie żebra są mocowane) można by na czarno.
Czekajcie spokojnie na lepsze zdjęcia :-)
Obrazek

Wysłane z Sony Xperia przy użyciu Tapatalk'a 2


Obrazek Bora TDI+0.216 17" Long Beach, Pro Kit,
Sprzedam:
Prawe, małe, elektryczne, podgrzewane lusterko europa kolor LA7W, 2 klamki LA7W, wkład lustra niebieski

Awatar użytkownika
piter007i
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 913
Rejestracja: śr lis 28, 2012 21:14
Lokalizacja: KBC

BORA TDI Long Beach, Eibach by_piter

Post autor: piter007i » ndz kwie 20, 2014 11:37

Zabrałem się wczoraj za porządne mycie i glinkowanie samochodu, w sumie jak się okazało najwięcej roboty glinka miała na przednim zderzaku, reszta czyściutko... międzyczasie czekając aż auto przeschnie i przygotowując się do nakładania SRP sieknął deszcz i plany legły w gruzach, za to nałożyłem na drugie auto na czarne elementy Autoglym bumper & trim gel, jak na początku efekt znakomity wykończenie nie wygląda ma tłuste, ale mokre, niedługo po nałożeniu kropił deszcz, kropelkowanie bdb, zobaczymy jak z trwałością....
Udało się też ustrzelić front, zaraz po glinkowaniu samochodu
ObrazekObrazek


Obrazek Bora TDI+0.216 17" Long Beach, Pro Kit,
Sprzedam:
Prawe, małe, elektryczne, podgrzewane lusterko europa kolor LA7W, 2 klamki LA7W, wkład lustra niebieski

Awatar użytkownika
bjoern
Forum Master
Forum Master
Posty: 1228
Rejestracja: ndz kwie 08, 2012 12:37
Lokalizacja: Poznań

BORA TDI Long Beach, Eibach by_piter

Post autor: bjoern » ndz kwie 20, 2014 14:10

i co powiesz po glince? efekt od razu na duży plus nie? :) pomalowałbym na twoim miejscu ramki rejestracji na czarno albo zrobił bez ;)


AUDI ----> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=577948" onclick="window.open(this.href);return false;
golf w serii -> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=507659" onclick="window.open(this.href);return false;
Sprzedam:
-dystanse przelotowe 8mm ze śrubami- 100zł

Awatar użytkownika
piter007i
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 913
Rejestracja: śr lis 28, 2012 21:14
Lokalizacja: KBC

Re: Odp: BORA TDI Long Beach, Eibach by_piter

Post autor: piter007i » ndz kwie 20, 2014 14:19

Mhm... Po glince... No nie wiem sam... Ja używałem VP żółtej, i albo miałem czysty lakier, albo za mało się przyłożyłem. Trochę smoły puściło z drzwi (wcześniej usuwałem przy użyciu masła i benzyny) jedynie lotna rdza została.... Sporo też na przodzie odprysków (pozostałość po poprzednim właścicielu z kraju autostrad :-) )
Nie mogę się doczekać położenia AIO i wosku... Tak samo jak i dedykowanych sprężyn pro kit na tył...

Wysłane z Sony Xperia przy użyciu Patatalka#2


Obrazek Bora TDI+0.216 17" Long Beach, Pro Kit,
Sprzedam:
Prawe, małe, elektryczne, podgrzewane lusterko europa kolor LA7W, 2 klamki LA7W, wkład lustra niebieski

Awatar użytkownika
piter007i
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 913
Rejestracja: śr lis 28, 2012 21:14
Lokalizacja: KBC

BORA TDI Long Beach, Eibach by_piter

Post autor: piter007i » śr kwie 30, 2014 23:45

Na tyle zagościły znów seryjne sprężyny, aż wstyd jechać autem przez ulice,
Na poprawę humoru za to zebrałem siły i umyłem autko i położyłem wreszcie SRP na lakier, oraz smalec na plastiki również od Autoglym, standardowo na szyby RainX. Wyszło całkiem fajnie, w szczególności czarne listwy fajnie wyglądają gdy nie są tak wyblakłe :hmm: . Na oponki jednak trzeba kupić coś w płynie, ale to przy okazji zakupu wosku #16 i Prixa
poniżej fotki. na dniach mam też nadzieję że przyjdą sprężyny od golfa HB i wreszcie dół zejdzie z niebios nieco niżej :kac:. Może też w niedługim czasie wpadną dla silniczka wtryski od ASV :satan:
ObrazekObrazekObrazek

oto efekt który mam nadzieję że juz niedlugo uda mi się osiągnąć
[youtube][/youtube]


Obrazek Bora TDI+0.216 17" Long Beach, Pro Kit,
Sprzedam:
Prawe, małe, elektryczne, podgrzewane lusterko europa kolor LA7W, 2 klamki LA7W, wkład lustra niebieski

Awatar użytkownika
piter007i
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 913
Rejestracja: śr lis 28, 2012 21:14
Lokalizacja: KBC

BORA LONG BEACH 17" EIBACH PRO KIT SMOKED FRONT AKTUAL 1STR

Post autor: piter007i » sob maja 03, 2014 12:12

Trafiłem wreszcie na lepszą pogodę, i trzasnąłem zdjęcia aratem, ale chyba daru do fotografii z góry mi nie podarowano, alee... Przy okazji możecie sobie porównać, na przodzie eibach pro kit, tył seria...(w oczekiwaniu na springi z MKIV)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

i przy okazji fotka jak wygląda pierwsza warstwa SRP na deszczu po 3 dniach po aplikacji. RainX na szybach robi dodatkowo też meeega robotę :)
Obrazek Obrazek


Obrazek Bora TDI+0.216 17" Long Beach, Pro Kit,
Sprzedam:
Prawe, małe, elektryczne, podgrzewane lusterko europa kolor LA7W, 2 klamki LA7W, wkład lustra niebieski

Awatar użytkownika
bjoern
Forum Master
Forum Master
Posty: 1228
Rejestracja: ndz kwie 08, 2012 12:37
Lokalizacja: Poznań

BORA LONG BEACH 17" EIBACH PRO KIT SMOKED FRONT AKTUAL 1STR

Post autor: bjoern » sob maja 03, 2014 14:29

no i wszystko ładnie pięknie, bardzo schludna borka :) dojdą te springi na tył to będzie idealny setup bezstresowy ;) ja bym jeszcze zrobił słupki na czarno w końcu :P


AUDI ----> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=577948" onclick="window.open(this.href);return false;
golf w serii -> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=507659" onclick="window.open(this.href);return false;
Sprzedam:
-dystanse przelotowe 8mm ze śrubami- 100zł

Awatar użytkownika
piter007i
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 913
Rejestracja: śr lis 28, 2012 21:14
Lokalizacja: KBC

BORA LONG BEACH 17" EIBACH PRO KIT SMOKED FRONT AKTUAL 1STR

Post autor: piter007i » sob maja 03, 2014 14:37

Folię z słupków zużyłem na grill. Trzeba będzie dokupić. Tylko dalej nie jestem pewien która wybrać, połysk, mat albo gruba struktura...
Nie wiem tylko jak jeszcze uchwycić dobre zdjęcie, bo te jakoś w ogóle nie oddają uroku wozu hehehe. Na springi już się doczekać nie mogę :-/


Obrazek Bora TDI+0.216 17" Long Beach, Pro Kit,
Sprzedam:
Prawe, małe, elektryczne, podgrzewane lusterko europa kolor LA7W, 2 klamki LA7W, wkład lustra niebieski

Awatar użytkownika
MariuszPrusia
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2486
Rejestracja: śr lis 07, 2012 22:31
Lokalizacja: Leszno nisko ;)
Auto: OOOO A6 3.0TDI Quattro
Silnik: BMK

BORA LONG BEACH 17" EIBACH PRO KIT SMOKED FRONT AKTUAL 1STR

Post autor: MariuszPrusia » sob maja 03, 2014 15:10

Jest git, tył siadzie, słupki w czarny i dystanse i będzie całkiem nieźle :popcorn:

Listwy w kolor bym widział i było 'na bogato' jak w highline :okej:


Gulf IV ASZ+ TipTronic Variant V6 look :hmm: :dol: klik
Obrazek

Awatar użytkownika
piter007i
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 913
Rejestracja: śr lis 28, 2012 21:14
Lokalizacja: KBC

BORA LONG BEACH 17" EIBACH PRO KIT SMOKED FRONT AKTUAL 1STR

Post autor: piter007i » sob maja 03, 2014 15:42

Dystanse na tył głównie chodzą mi po głowie, wtryski od ASV, i ta folia na słupki. O ile folią to grosze to reszta mimo wszystko kosztuje... A wakacje coraz bliżej!!! :-/ ciężko będzie z 3 wypłat pogodzić wszystko 0:)
Mariusz, czarne listwy w grubym szmalcu teraz leżą mi bardzo. W kolorze to chyba musiał bym kupić drugi komplet żeby w chwili wrócić do czerni jak mnie najdzie :-P hehe. Jak narazie nie planuje żadnych zmian z listwami :-)

Ps. Nie macie czasem problemów z logowaniem przez tapatalk??


Obrazek Bora TDI+0.216 17" Long Beach, Pro Kit,
Sprzedam:
Prawe, małe, elektryczne, podgrzewane lusterko europa kolor LA7W, 2 klamki LA7W, wkład lustra niebieski

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości