Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch FreeStyle

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
BLIND
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2306
Rejestracja: wt wrz 26, 2006 11:12
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch FreeStyle

Post autor: BLIND » pt kwie 15, 2011 14:03

Rydzu pisze:Wtedy to dopiero będzie trudno auto sprzedać....bo po takim dzwonie
Zawsze można zostawić ori elementy w piwnicy :bigok:
Kurcze to radio jest wypasione. To jest ori VW, czy co to za firma? Jak z jakością dźwięku? Duża różnica pomiędzy poprzednim? :bajer:



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch FreeStyle

Post autor: Rydzu » pt kwie 15, 2011 14:42

BLIND pisze:Zawsze można zostawić ori elementy w piwnicy
Koniec z kolekcjonowaniem, z golfa już tak mi zostawało i potem nie było się gdzie ruszyć :-)
BLIND pisze:Kurcze to radio jest wypasione. To jest ori VW, czy co to za firma? Jak z jakością dźwięku? Duża różnica pomiędzy poprzednim? :bajer:
Radio przyjechało do mnie bezpośrednio z Chin. Nie jest to produkt VW ale dedykowane do VW a producent został na rynku chińskim uznany na pierwszy montaż. Różnica w jakości dźwięku na korzyść Chińczyka, MFD miało raczej małą końcówkę mocy tutaj wygląda że jest mocniejsza. Sprawdzić nie sprawdzisz a co napisał producent to 4x60W. Jestem w każdym razie zadowolony, teraz tylko trzeba poświęcić jedno popołudnie na podłączenie wszystkich kabli, zamontowanie USB w jakimś sprytnym miejscu i można się cieszyć obsługą :-)

Z nowości...dzisiaj skończyłem zabawę z soczewkami Bi-xenon do lamp h7, nawet zatrzaski do palników kupiłem w ASO (dzięki Kresek za info :pub: ) Na dniach zabieram się za kończenie lamp i miejmy nadzieję że wszystko wyjdzie jak chciałem.



Awatar użytkownika
BLIND
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2306
Rejestracja: wt wrz 26, 2006 11:12
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch FreeStyle

Post autor: BLIND » pt kwie 15, 2011 14:56

Rydzu pisze:Radio przyjechało do mnie bezpośrednio z Chin. Nie jest to produkt VW ale dedykowane do VW
Wygląda w takim razie super :bajer: a powiedz mi proszę, czy jest możliwość wyboru innego koloru podświetlenia?
Rydzu pisze:Różnica w jakości dźwięku na korzyść Chińczyka
Wiem, że MFD jako seryjna jednostka nie jest najgorsza, ale jak jest lepiej to znaczy, że jest dobrze :helm:
Rozumiem, że jutro jedziesz Paskiem do Rothenburga i zaprezentujesz radyjko? :jezor:



Awatar użytkownika
maciek.wroc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 716
Rejestracja: wt cze 20, 2006 22:14
Lokalizacja: Wrocław/kozanów
Kontakt:

Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch FreeStyle

Post autor: maciek.wroc » pt kwie 15, 2011 15:16

kiedy zglebisz auto ??


VW Passat B5 Virus by DanoSoft 119 KM i 287 Nm viewtopic.php?p=3903908#3903908 NOWE FOTY ZAPRASZAM

Obrazek

MalowanieFelg.com
POLECAM

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch FreeStyle

Post autor: Rydzu » pt kwie 15, 2011 16:32

BLIND pisze: czy jest możliwość wyboru innego koloru podświetlenia?
Tak, dostępne mam dwa kolory, czerwony i zielony (to z pozycji radia), można też zamawiać modele przeznaczone do innych samochodów (np Skoda z logiem Skody na wyświetlaczu)
Obrazek
BLIND pisze:jutro jedziesz Paskiem do Rothenburga i zaprezentujesz radyjko?
Jutro jako pasażer, Pastuch na stalowym kole i zimowej oponie. Nie ma czym przykręcić alusów bo sprzedający przywalił w chu...Chciałbym żeby na Bielawę był gotów i tam będzie prezentacja.

maciek.wroc, a po co? Tyle wystarczy.Osłony pod silnikiem już nie mam, a tylko seryjne sportowe zawieszenie. Jeśli auto zostanie na dłużej to zmiana będzie tylko na springach, ale nie chcę mieć dużo niżej. Wszystko wyjaśni się po założeniu 17" o ile jest za duży prześwit.

No i jeszcze jeden element do kompletu z klapą i zderzakiem:
Obrazek



Awatar użytkownika
BLIND
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2306
Rejestracja: wt wrz 26, 2006 11:12
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch FreeStyle

Post autor: BLIND » pt kwie 15, 2011 16:58

Rydzu pisze:zielony (to z pozycji radia), można też zamawiać modele przeznaczone do innych samochodów (np Skoda z logiem Skody na wyświetlaczu)
To właśnie dla mnie najważniejsza informacja :bajer:
Rydzu pisze:zmiana będzie tylko na springach, ale nie chcę mieć dużo niżej
Mam na passacie 1.5 roczny gwint kw variant 1. Do sprzedaży troszkę odstrasza, a jest naprawdę bardzo komfortowy. Jeśli będziesz we Wro to możemy się zgadać i się przejedziesz. Ja chyba zaczynam szukać seryjnego zawiasu do niego :bajer: tzn. zamiana na serię za gwint wchodzi w grę :bigok:



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch FreeStyle

Post autor: Rydzu » pt kwie 15, 2011 17:21

BLIND, o.k będziemy rozmawiać w DE :bigok:



Awatar użytkownika
phanteon
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2779
Rejestracja: pn sty 16, 2006 02:06
Lokalizacja: GDA

Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch FreeStyle

Post autor: phanteon » ndz kwie 24, 2011 00:24

Witam

Kiedy zakładasz te obrysy? Jak już obadasz dogłębnie temat to będę zagadywał, żebyś zrobił dla mnie :food: - chyba, że BLIND będzie chciał pogonić swoje w fajnej cenie :hmm:



Awatar użytkownika
BLIND
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2306
Rejestracja: wt wrz 26, 2006 11:12
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch FreeStyle

Post autor: BLIND » ndz kwie 24, 2011 12:38

phanteon pisze:chyba, że BLIND będzie chciał pogonić swoje w fajnej cenie
Dobrej ceny nie będzie na 100%, bo wole do taty paska je wrzucić, niż oddawać za półdarmo :bigok: co innego z gwintem :bigok:



Awatar użytkownika
luki07
_
_
Posty: 2664
Rejestracja: czw maja 15, 2008 11:42
Lokalizacja: Żmigród k. Wrocławia
Kontakt:

Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch FreeStyle

Post autor: luki07 » ndz kwie 24, 2011 13:33

Rydzu, to jeszcze napisalbys na pw jaka cena radyjka bo mnie zaciekawilo :chytry:



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch FreeStyle

Post autor: Rydzu » pn kwie 25, 2011 22:02

phanteon, teraz spinam się żeby w końcu koła założyć bo jak już śruby dostałem to brakło aluminium na dystanse.
Listwy dwie zrobione tak jak chciałem, w tym tygodniu może dam radę pomalować kolejne. Potem zostały mi listwy na drzwi do pomalowania i montaż.

Zderzak przyjechał ale nie będzie do Bielawy na aucie bo przez moje opóźnienia lakiernik ma terminy dopiero na połowę maja, podobnie jak klapa...więc auto będzie tylko w częściowym setupie.

Co do listw...to nie są listwy wycinane, oryginał US z obrysówkami i chromem, pomalowany tylko czarną strukturą :grin:
BLIND pisze:co innego z gwintem
Liczyłem ile mnie to wyjdzie....i nie jest tak kolorowo, ale to sprawa do obgadania na telefon.Postaram się jeszcze w tym tygodniu zadzwonić.

luki07, poszło PW.



Awatar użytkownika
phanteon
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2779
Rejestracja: pn sty 16, 2006 02:06
Lokalizacja: GDA

Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch FreeStyle

Post autor: phanteon » pn kwie 25, 2011 22:26

Rydzu pisze:oryginał US z obrysówkami i chromem
Patrząc na ceny listew z chromami w bardzo średnim stanie...te Twoje kosztowały milion baniek.



Awatar użytkownika
blackwhite
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 376
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 14:51
Lokalizacja: Dumfries
Kontakt:

Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch FreeStyle

Post autor: blackwhite » pn kwie 25, 2011 23:08

Fajne autko - i dobry ruch z carbonem, ten srebrny nie wygladal za dobrze ;)


Black

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Passat B5FL (3BG) AVF Variant -Pastuch FreeStyle

Post autor: Rydzu » wt kwie 26, 2011 07:50

phanteon pisze:Patrząc na ceny listew z chromami w bardzo średnim stanie...te Twoje kosztowały milion baniek.
Tanio nie było a i nerwów to troszkę kosztowało. Ważne żeby efekt był taki jak zamierzyłem.
blackwhite pisze:ten srebrny nie wygladal za dobrze
Teraz to też to wiem, ale jak zrobiłem to przez chwilę byłem zadowolony :-) Grafit też ładnie wygląda i jeden taki srebrny passat będzie miał w tym roku właśnie taki środek.

W tym tygodniu mam nadzieję zrobić update tematu z autem i pokazać graty już na aucie.



Zablokowany

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości