VW T3 Caravelle 2.1 Wasserboxer 112KM

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
koperkowy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 149
Rejestracja: wt paź 30, 2012 13:53
Lokalizacja: Bysław

VW T3 Caravelle 2.1 Wasserboxer 112KM

Post autor: koperkowy » ndz lut 15, 2015 14:36

Zakładam temacik z samochodem, który zakupiłem dzisiaj w Szwecji. A w zasadzie to go dostałem :food:

Historia wygląda tak:
Codziennie w drodze do pracy przejeżdżałem obok domu, przy którym stała czerona Caravelle T3. Stoi tam od 3 lat jak tędy przejeżdżam. W końcu stwierdziłem, że skoro tak stoi to jej nie używają i może będą chcieli sprzedać. Tak więc poszedłem do właścicieli i mówie, że z chęcią ją od nich kupię. A oni, że najwyżej mogą mi ją dać bo wykręcili kilka rzeczy z niej dla swojej Caravelli (linke prędkościomierza, prędkościomierz [ale ma 3 zepsute, które dał do samochodu], przednie amortyzatory, lewarek od biegów). Tak więc kupiłem samochodzik za symboliczną 1 koronę :elegant:

Dane auta:
Model: Volkswagen T3 Caravelle
Silnik: 2.1 (DJ) 82 kW / 112 KM z wtryskiem Digijet (Digital-Jetronic) (silnik działa)
Rok produkcji: 1989
Kolor: Czerwony
Wyposarzenie: 7 foteli z grubego błękitnego weluru (przednie fotele "kapitańskie" z podłokietnikami), webasto, wszystkie uszczelki chrom, grill na 4 lampy chrom, spryski lamp, elektryczne grzanie silnika (na zimę) - reszte dopiszę jak zabiore stamtąd już samochód i go ogarnę do transportu :)

Teraz najważniejsza część, zdjęcia (dodam lepsze później) :jezor: :jezor:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Chwilowo to by było na tyle, prace zaczną się jak wróce do PL :bigok:



Awatar użytkownika
Dziku VR6
Pussy Wagon
Pussy Wagon
Posty: 3113
Rejestracja: śr lis 05, 2008 11:18
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

VW T3 Caravelle 2.1 Wasserboxer 112KM

Post autor: Dziku VR6 » śr mar 04, 2015 10:02

Jakie prace bedziesz w niej przeprowadzał?


Mój mk2 z VR6 TURBO pod maską http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=372052
MK1 robi się viewtopic.php?f=86&t=540709" onclick="window.open(this.href);return false;
w12 na codzień

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości