VW PASSAT B5 FL

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

dawid9009
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz kwie 13, 2014 17:12
Lokalizacja: Wschowa

VW PASSAT B5 FL

Post autor: dawid9009 » ndz kwie 13, 2014 18:30

Witam jestem nowy i chciałem się z wami przywitać więc witam wszystkich :D, a teraz wracam do tematu:

Posiadane auto:

- Marka: VW
- Model: Passat B5 FL
- Rok produkcji: 2001
- Kolor: Niebiesko biały
- Pojemność: 1,9
- Moc:139
- Silnik: TDI
- Wyposażenie: pisać całe ? to praktycznie wszystko co jest potrzebne do normalnej jazdy, oprócz skór,nawi i czujników parkowania.

MODYFIKACJE:
- Car Audio: Seria, ale szukam już innych głośników, i tak samo do bagażnika sprzętu poszukuje
- Felgi: 16cali zwykłe, będzie kasa będą lepsze
- Opony:205/50/16
- Zawieszenie: sportowe ale nie pamiętam firmy
- Opis zewnętrzny: no to zobaczcie na zdj jednemu może się podobać drugiemu nie, są gusty guściki
- Wnętrze: seria

No to wcześniej jeździłem sobie Bumą e36 w sedanie ale to tam nie ważne, no i sprzedałem ten samochód i szukałem IV no ale jakoś okazja mi wpadła na b5 i ona mi się spodobała więc kupiłem i jeżdze bez żadnych problemów jak narazie. Całkiem wygodne autko :D


PLANY: Hmm wiadomo plany u mnie jak zawsze są duże a rzeczywistość schodzi do lania paliwa bo wiadomo jak to u nas z pracą i jego płacą, no ale oczywiście jak będzie nie długo jakaś normalna wypłata to się pobawie. No co pierwsze chciałbym to lekko zwiększyć moc: nowy program starczy ?, a już to co więcej kosztuje, chciałbym jakąś lepszą fele z 17" starczy chyba?, gwint żeby lepiej siedział niż teraz, i jakiś przednie inne lampy z ksenonem. Macie inne pomysły czy uwagi co do autka to piszcie ja się nie obraże. A co do nowego programu to się opłaca w to bawić i jaki to koszt jeśli wiecie ?


ZDJ :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


mniej więcej tak to wygląda. Jakieś pomysły to walcie jak w dym. Dzięki z góry



Awatar użytkownika
chudy30
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 172
Rejestracja: pt maja 13, 2011 19:02

VW PASSAT B5 FL

Post autor: chudy30 » ndz kwie 13, 2014 21:17

kolego najpierw ogarnij te coś na masce, dachu i klapie z tyłu żeby auto wrócił do oryginalnego wyglądu a potem resztę rób bo to coś to porażka



dawid9009
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz kwie 13, 2014 17:12
Lokalizacja: Wschowa

VW PASSAT B5 FL

Post autor: dawid9009 » ndz kwie 13, 2014 22:51

chudy30

Nie każdemu musi podobać lecz porażka to napewno nie jest...
Pozdro



ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości