A3 by Makoś 1.6

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

makos2311
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: pn sty 02, 2012 18:34
Lokalizacja: Mabork

A3 by Makoś 1.6

Post autor: makos2311 » ndz lip 08, 2012 22:56

Witam przedstawiam swoje barachło
Audi A3 , 97 r , 1.6 AEH przebieg w dniu zakupu 259 tys . Dodatkowo truty gazem BRC seguent 24
Wyposażenie :
-ele szyby , szyberdach, alarm +centralny z pilotem +domykanie
-ele lusterka z podgrzewaniem
-4 poduchy ,ABS
-radio Pioneer DEH 4000UB plus głośniki JBL
-przyciemnione szyby tył
-felgi 17 z oponami triangle Chinskie ale spoko są
Autko w dniu zakupu styczen 2012
Obrazek
Po zakupie wymienione
- oleje silnika i skrzyni biegów oleje mobila
-wszystkie filtry
-przewody .świece ,sonda lambda ,
-tuleje wahacza ale ze kupiłem Delphi to po 2 tys km zdechły i w tym tygodniu zmieniam je na pełne tuleje od S3 możne wytrzymają dłużnej
W ta sobotę ktoś mi wjechał na parkingu w drzwi i spierd.... :? :?
Obrazek Obrazek
Dziś rozbebeszyłem drzwi wyprostowałem je zmatowiłem przy okazji wykryłem ruda na dole drzwi trochę ja tam porezałem ale ze skończyły mi się szczotki drucianki a dziś niedziela to stanąłem na tym etapie jutro doczyszczę wszystko i nałożę szpachle .
Tak wygląda to na teraz
Obrazek Obrazek
Jutro jak doczyszczę ruda nakładam takie cudo dość drogie i ciężko dostać to zawiera 99%ocynku lepsze niż epoksyd idealnie zabezpiecza przed nawrotami rudej
Obrazek
To tyle na dziś jutro dojada nowe klocki i tarcze na przód ,tuleje wahacza i podłokietnik :hmm: nie sugerować się data na zdjęciach w aparacie mi się nie chce przestawić.
Wczoraj doszły graty :
-Farby ,lakiery i inne pierdoły
-Tarcze klocki +pełne tuleje wahacza
-podlokietnik ktury musiałem przemalowac na czarno :hmm:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

dodatkowo wymieniłem czujnik zderzeń bocznych świecił mi się air bag stary czujnik zgnił pod dywanem bo dostawała się do niego woda przez pod szybie lub odklejona szybę przednia ,szyba wklejona na nowo czujnik kupiony z forum A3 .pl . Drugi czujnik załatwił sprawę podpiąłem vaga i skasowałem błąd poducha zgasła . Drzwi będą gotowe do podkładu dziś wieczorem morze bo pewnie podjadę do kumpla , reanimować Octawie ładowanie mu znikło .Za tymczasowy środek transportu służy mi lanos 1.6 :hmm: i powiem wam ze to wcale nie jest taka zła furka


moje padło http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=470489" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
drunkmaster
Grupa Małopolska
Grupa Małopolska
Posty: 204
Rejestracja: pt wrz 05, 2008 23:47
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

A3 by Makoś 1.6

Post autor: drunkmaster » sob lip 21, 2012 18:10

Bardzo fajna A3, zrobiłeś już te drzwi? Jak Ci wyszło? Pochwal się :D



DarePB
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 122
Rejestracja: pt paź 21, 2011 13:05
Lokalizacja: Wolsztyn

A3 by Makoś 1.6

Post autor: DarePB » sob lip 28, 2012 00:35

Ładna trójka, spory przebieg jak na 1.6 :)
Ale powoli do przodu, daj jakieś świeższe zdjęcia.



makos2311
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: pn sty 02, 2012 18:34
Lokalizacja: Mabork

A3 by Makoś 1.6

Post autor: makos2311 » pt sie 03, 2012 11:44

Drzwi zrobione ,, z tym ze nie ma gorszej rzeczy jak srebrny metalic maja inny odcień , malowałem je tzw "kant" w cieniowanie nie było czasu ważne ze można z tym jeździć a auto potrzebne mi jest bardzo . a na wiosnę i tak całe będzie lakierowane . Co do fotek zamieszczę na dniach szczegółowe zdjęcia . Fakt auto ma w tej chwili 271 tys km i ten przebieg szybko dobije do 300 tys jeżdżę bardzo dużo ale prawda taka ze silnik pracuje ładnie nie zżera oleju wiec narazie przebieg mnie nie martwi . z nowych spraw to zamontowałem wyświetlacz temperatury zewnętrznej którego nie było , potrzebny czujnik temperatury wyświetlacz i jedna kostka 10 pin
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i efekt zakupow
Obrazek
w tym miesiącu wpadną jeszcze lampy przednie poliftowe . A jutro na zlot do Pasłęka :pub:


moje padło http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=470489" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
drunkmaster
Grupa Małopolska
Grupa Małopolska
Posty: 204
Rejestracja: pt wrz 05, 2008 23:47
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

A3 by Makoś 1.6

Post autor: drunkmaster » pt sie 03, 2012 14:20

makos2311, wpadaj na OP od 7=9 września w kąkolewie, same A-trójki będą :bigok:



Awatar użytkownika
michoswwy
...
...
Posty: 924
Rejestracja: ndz lip 08, 2012 16:35
Lokalizacja: Wyszków

A3 by Makoś 1.6

Post autor: michoswwy » pt sie 03, 2012 15:06

całkiem fajna a3 jak kupowałem golfika to rozważałem między mk4 a a3 ale trafił się pewny egzemplarz mk4 i kupiłem co do drzwi to ogólnie cięzko jest dobrać srebrny lakier i pomalować jeden element aby się nie różniło na innych kolorach łatwiej jest.Szerokości i bezawaryjności zycze.



DarePB
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 122
Rejestracja: pt paź 21, 2011 13:05
Lokalizacja: Wolsztyn

A3 by Makoś 1.6

Post autor: DarePB » pt sie 03, 2012 15:20

drunkmaster, do Kąkolewa w WLKP ?



makos2311
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: pn sty 02, 2012 18:34
Lokalizacja: Mabork

A3 by Makoś 1.6

Post autor: makos2311 » sob sie 04, 2012 10:41

Z tym lipa wrzesień początki września mam zajęte na maksa . Jestem ogrodnikiem i przypada mi zbiór warzyw i owoców nie mogę wtedy sobie pozwolić na wyjazdy :?


moje padło http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=470489" onclick="window.open(this.href);return false;

makos2311
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: pn sty 02, 2012 18:34
Lokalizacja: Mabork

A3 by Makoś 1.6

Post autor: makos2311 » pn sie 13, 2012 13:45

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obiecane foty jak widać drzwi się różnią trochę ale to nic wiosna będzie malowane w całości bo jest jeszcze kilka spraw które mnie drażnią :bajer: na ta chwile . Auto brudne sorry za to ale wczoraj w nocy wróciłem z helu z wakacji i nie za bardzo mam chęć na mycie a itak wygląda dobrze jak na auto które zrobiło 500 km w deszczu :-( dodatkowo z mokrym :ass: siadłem na fotel i mi zrobiła się dziwna plama na fotelu od morskiej wody znajomy ma myjnie to mi to załatwi za parę groszy bo mówi ze to kwestia porządnego wyprania . Dzis doszły przełączniki grzania tyłka Obrazek bo tego mi brak a zima idzie . Odrazu mam pytanie bo mam rozterkę wymieniać fotele wraz z boczkami dzwi na fotele z al kantara i orginalnym grzaniem czy kupić maty rozebrać fotel wsadzić maty w ten fotel co mam bo nie są poprzecierane itd , gdzie wogole mogę dostać maty grzewcze bo na allegro jakaś posucha ?? macie jakies rady


moje padło http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=470489" onclick="window.open(this.href);return false;

DarePB
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 122
Rejestracja: pt paź 21, 2011 13:05
Lokalizacja: Wolsztyn

A3 by Makoś 1.6

Post autor: DarePB » śr sie 15, 2012 16:32

Jak się ogólnie spisują te tarcze Ferodo ? A klocki też z tej firmy ? Kupiłeś to jako komplet na allegro ?



makos2311
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: pn sty 02, 2012 18:34
Lokalizacja: Mabork

A3 by Makoś 1.6

Post autor: makos2311 » czw sie 16, 2012 15:06

Kupiłem to jako komplet z allegro przejechałem ze 3 tys km na tarczy ani śladu hamuje się dobrze tak jak na oryginalnych tarczach klocki nie pylą , nie widać śladów zużycia na tarczy a hamowałem już z prędkości 160km do 60 i tarcza ok natomiast przy hamowaniu teraz słychać pisk ale jest to dosłownie pisk trwający pół sekundy i cisza


moje padło http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=470489" onclick="window.open(this.href);return false;

Wisnia_xDD
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: wt cze 29, 2010 11:39
Lokalizacja: Augustów

A3 by Makoś 1.6

Post autor: Wisnia_xDD » pt sie 17, 2012 13:16

słabo kolorek dorobiony kolego :)


http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=108755

makos2311
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: pn sty 02, 2012 18:34
Lokalizacja: Mabork

A3 by Makoś 1.6

Post autor: makos2311 » sob sie 18, 2012 09:03

No właśnie bardzo słabo to itak jest dorobiony najlepiej jak potrafili bo drzwi były dwa razy malowane żebyś zobaczył ten pierwszy raz jak mi dorobili to bys sie zdziwił :grin: nieważne narazie, ja niemam na to czasu teraz bo auto potrzebne a piechota nie bede chodził . Wiosna całe itak bedzie pomalowane na nowo wtedy pozbędę sie reszty wgnieceń rys i przebrawien niema co ukrywac auto swoje lata ma i na tyle wyglada . Teraz najważniejsze zając się środkiem wstawić skore albo alkantare zrobić grzane fotele a potem wstawię tempomat i klimę :bajer:


moje padło http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=470489" onclick="window.open(this.href);return false;

makos2311
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: pn sty 02, 2012 18:34
Lokalizacja: Mabork

A3 by Makoś 1.6

Post autor: makos2311 » pt paź 05, 2012 20:29

Mała zmiana w srodku .. poł kubełki plus grzane tyłki i wykonana instalacja podgrzewania :grin:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Cały komplet czyli fotele +tylna kanapa + podłokietnik +boczki + fotele . fotele brudne no ale wiadomo pochodzą z rozbiórki . jutro jadę na pranie koszt takiej zabawy wynosi 100zł i będą czyste jak nowe . jako ze mam powycierany cały dól tablicy czyli schowek tunel środkowy i te inne graty to jutro dowiem się jakie są koszta flokowania jeśli będą znośne to w poniedziałek rozbieram wszystko i jedzie to do floku


moje padło http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=470489" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości