corrado 1.8g60 by zawal69

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
zawal69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 28, 2012 00:19
Lokalizacja: okolice katowic
Auto: vw corrado 1,8 g60
Silnik: pg

corrado 1.8g60 by zawal69

Post autor: zawal69 » ndz lut 05, 2012 23:21

witam wszystkich skoro sie zalogowalem to wypadalo by sie przedstawic :D
a wiec mieszkam w okolicach Katowic na co dzien pracuje na wulkanizacji i poruszam sie moim Kochaniem Corrado :hmm:
na początek jak zaczęła się moja przygoda z tym autem ...
w necie znalazłem zdjęcie pewnego VW :crazy: nie wiedziałem jeszcze co to za wynalazek ale mozna to nazwać "...miłość od pierwszego wejrzenia..." :bajer: szukałem szukałem aż moje oczka ujrzały to magiczne hmm imie ? CORRADO :bigok: :okej: a wiec szukanie szperanie po necie żeby się dowiedzieć jak najwięcej to choćby fobia haha która z rocznym opóźnieniem przerodziło się w pragnienie takiej gabloty :hmm: poszukiwanie w miarę dobrego egzemplarza jak już się znalazł to nie bylo kasy a jak byla kasa to zas same trupy :grrr: :grrr: az w koncu wylukalem ciasteczko za rozsądna cenę ! szybka ustawka na ogledziny i zakup udany :jezor: :jezor: :jezor:
bujam się już pół roku i jeszcze się nie znudziłem chodź chwile grozy złości pojawiły się już kilka kilometrów po zakupie :/ pompa paliwowa przestała działać i kable do świec nie miały styku a do przejechania było prawie 650 km :banghead: :banghead: :banghead: na dodatek to jeszcze niedziela i wszystkie sklepy pozamykane ha ale po 2 godzinach stania na stacji paliw i kombinowania udało się odpalić i prawie^^ bezpiecznie dotrzeć do domu ... czemu prawie bo luzów na układzie kierowniczym nie dało się okiełznać :goof: a z resztą co tam będę się rozpisywał hehe sorry czas przedstawić autko :hmm:

- Marka: VW
- Model: Corrado
- Rok produkcji: 92'
- Kolor: Nocny kolor nieba z gwiazdami
- Pojemność: 1.8
- Moc: 158km
- Silnik: g60 PG
- Wyposażenie: el.szyberdach, el.szyby (zamykane z pilota),centralny zamek, skórzana tapicerka, wspomaganie kierownicy, auto alarm, alufelgi, itd...

MODYFIKACJE:
- Car Audio: radio canva z TV 3,2 calowy dotykowy wyswietlacz , zestaw JBL gto 1514 wzmacniacz+subwoofer
- Felgi: zima 15' 7J et 32 BBS , lato 16' 7J et? marka zapomniałem hehe
- Opony: zima 195/50/15 Barum , lato 205/45/16 ?
- Zawieszenie: sportowe obniżone nie znam marki
- Opis zewnętrzny: lakier do poprawek nie wiem co jeszcze napisać ...
- Wnętrze: skóra , dzielona tylna kanapa itd

Obrazek

narazie ino sztuka bo muszę zgrać foto z telefonu jutro coś dodam

co zrobione ... wymieniona tylna belka i gumy stara była pęknięta :/ naprawiony szyber bo się nie chciał otwierać połamany piesek^^ wyprostowane felgi poprzednik nie żałował krawężników :grrr: :grrr: :grrr: wymiana sworzni i koncówek ... wymiana klocków regeneracja tylnych zacisków , wymiana rozrządu , piltr oleju, paliwa , nowy olej ... wymiana kilku plastików w środku bo były tak połamane że się nie dało przymocować radia :/ i nie pamiętam co jeszcze coś się przypomni to napisze ...

kolejne plany : dużo tego bardzo haha wiec nie bede zanudzał więcej :P


Obrazek

szron :D
Obrazek


nowe oczka dla mojej skarbonki przyszly kilka dni temu :D
Obrazek

tyle ze najpierw musze sie uporac z tym o.O :(
Obrazek
Obrazek
Obrazek

tym czasem deska juz czeka naprawiona wyczyszczona i gotowa na montaż
Obrazek

nie wiem kto i czym sie kierowal ale moj centralny wyglada tak o.O (szczerze nie wiem jakim cudem to dziala hehe)
Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz lut 19, 2012 13:38 przez zawal69, łącznie zmieniany 3 razy.



Awatar użytkownika
zawal69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 28, 2012 00:19
Lokalizacja: okolice katowic
Auto: vw corrado 1,8 g60
Silnik: pg

corrado 1.8g60 by zawal69

Post autor: zawal69 » ndz lut 05, 2012 23:41

foty za jakis czas ? :))
Ostatnio zmieniony czw lut 16, 2012 20:49 przez zawal69, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
jarekkoval
Forum Master
Forum Master
Posty: 1694
Rejestracja: pt lut 13, 2009 18:36
Lokalizacja: Żarnów (EOP)
Kontakt:

corrado 1.8g60 by zawal69

Post autor: jarekkoval » ndz lut 12, 2012 14:52

Pamietam tego Corra jeszcze z allegro... chyba byl sprowadzony ?

Powodzenia w dzialaniu :) przyda sie na pewno



Awatar użytkownika
zawal69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 28, 2012 00:19
Lokalizacja: okolice katowic
Auto: vw corrado 1,8 g60
Silnik: pg

corrado 1.8g60 by zawal69

Post autor: zawal69 » pn lut 13, 2012 23:20

taaaa doslownie dlugo wisial na allegro az wpadl w moje łapy :P a musze sie pochwalic wczoraj zakupilem nowe lampki do skarbonki^^ dzis poszedl przelew a jak dojda do mnie to foto sie znajdzie :D tyle ze musze wymienic elektryke :( schemat juz mam tyle ze garazu brak buuuu czekam az bedzie cieplo i jazda :D



Awatar użytkownika
pucek007
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 421
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 22:34
Lokalizacja: SZY(Węgierska Górka)
Auto: Audi a6 c7

corrado 1.8g60 by zawal69

Post autor: pucek007 » pt mar 02, 2012 19:51

fajny powodzenia w modach.



Awatar użytkownika
zawal69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 28, 2012 00:19
Lokalizacja: okolice katowic
Auto: vw corrado 1,8 g60
Silnik: pg

corrado 1.8g60 by zawal69

Post autor: zawal69 » pn mar 05, 2012 00:55

aaaaaa moja skarbonka wraca od lekarza ^^ w poniedzialek wieczorem :D wkoncu :D teraz ja musze sie nia pobawic plan na planowanie glowicy i wylapanie tych konikow co uciekly przez za mala kompresje 6.5~7 bara heh na obecna chwile na czas nie obecnosci corka felgi 16 cali pozbyly sie uszkodzen na rantach i wpadla na nie polerka chodz efekt to jeszcze nie to :/ ale wyczytalem ze jakims srodkiem do polerowania srebra wychodzi miodzioooooooooooo i to tez mam w planach na jutro jak sie bede nudzic w robocie xD hehe narazie tyle bo jeszcze nawet zdjec nie mam na kompie jutro cos sie znajdzie :D pozdro



Awatar użytkownika
35i
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 111
Rejestracja: śr lut 22, 2012 12:21

corrado 1.8g60 by zawal69

Post autor: 35i » czw mar 08, 2012 14:13

Przydałoby się więcej Foltek



Awatar użytkownika
zawal69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 28, 2012 00:19
Lokalizacja: okolice katowic
Auto: vw corrado 1,8 g60
Silnik: pg

corrado 1.8g60 by zawal69

Post autor: zawal69 » sob mar 31, 2012 20:31

dawno mnie nie bylo praca nie pozwala mi bawic sie przy aucie ale cos tam juz mam hehe :D fela na lato juz gotowa rant w polerce oby to bylo ostatni raz bo wygladzanie rantow i solidna polera od podstaw wszystko recznie robione masakra :D
przed: Obrazek
w trakcie :Obrazek
i po :P
Obrazek
przy kominie bylo najgorzej alum solidnie zaczal sie utleniac i ledwo co dalem rade to ogarnac sa tam jeszcze rysy ale ogolnie tego nie widac chyba ze z bliska jak na foto :D
Obrazek

chyba z polnoc byla albo lepiej z piwkiem montowanie deski po naprawie elektryki swiatel nowa wiazka itd...
Obrazek
no i oczywiscie nowe oczka mojej zaby :D
przed... :
Obrazek
w trakcie...:
Obrazek
juz na finiszu!...:
Obrazek
no i efekt w dzien jak i w nocy ;))) na zywo wyglada o niebo lepiej ! chodz musze wyjac zarowki z postoju i beda swiecily tylko ringi <33 :D jak dla mnie miodzio udany zakup!
Obrazek
Obrazek
narazie tyle z tym ze nie mam czasu na robienie auta ale jak mi sie sezon w pracy skonczy to sie zacznie :D tym czasem w ubiegla niedziele zaliczylem kilka wyscigow na 1/4 mili i musze przyznac ze z kilku aut co sie scigalo nie mialem szans z jakas fiesta z 2,8 litra o.O chodz bylem jeszcze na zimowkach i srednio sie na nich startuje oceniam wyscig za mily do zobaczenia za jakis czas moze w ta niedziele znow bedzie fiesta i znow przegram :d nie zawsze musze wygrac przeciez sa lepsi ode mnie he :D ! wiec to by bylo na tyle ;)))) w razie czego pw. na pewno odpisze pozdro



Awatar użytkownika
zawal69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 28, 2012 00:19
Lokalizacja: okolice katowic
Auto: vw corrado 1,8 g60
Silnik: pg

corrado 1.8g60 by zawal69

Post autor: zawal69 » wt kwie 03, 2012 21:07

aaaaaaaa w ubiegla niedziele moje autko pokazalo klase :D zas zlocik ale na spokojnie bo wacha pokazywala prawie rezerwe no ale kumpel kupil mazde 6 i chcial mi pokazac jak jego spaliny smierdza no ale mial peszka od 0km wyprzedzilem go o conajmniej 2 dlugosci :D zas zeby jego turbodziure^^ ominac z 40-50km/h wyprzedzilem go o cala dlugosc haha :D jednak VW jest dalej nie pokonany :D nie liczac tej fiesty ale z nia po remoncie silnika tez dam sobie rade a co ! :D pozdrooooo



ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości