VW Polo 6N GTI by Emi & Christopherek

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
djtomek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2256
Rejestracja: śr maja 16, 2007 10:05
Lokalizacja: Brzesko

VW Polo 6N GTI by Emi & Christopherek

Post autor: djtomek » wt paź 19, 2010 11:29

no autka ma potencjał ! te koła mi się bardzo bardzo podobaja bo to ori :) duzo lepiej na nich niz na tych z samej góry :) powodzenia i szerokiej drogi :)


moje byle gti..
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=103949&postdays=0&postorder=asc&start=795
moja była octavia:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=267091&postdays=0&postorder=asc&start=60

Awatar użytkownika
BLIND
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2306
Rejestracja: wt wrz 26, 2006 11:12
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

VW Polo 6N GTI by Emi & Christopherek

Post autor: BLIND » śr lis 17, 2010 23:11

Bardzo ciekawy samochodzik :bajer: masa robi swoje.. Niepozorny, a jeździ pewnie bardzo żwawo :hmm:



Awatar użytkownika
Christopherek
Forum Killer
Forum Killer
Posty: 812
Rejestracja: czw gru 01, 2005 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Audi a4 b6 cabrio
Silnik: Bfb
Kontakt:

Re: VW Polo 6N GTI by Emi & Christopherek

Post autor: Christopherek » sob lis 20, 2010 00:46

BLIND pisze:Bardzo ciekawy samochodzik :bajer: masa robi swoje.. Niepozorny, a jeździ pewnie bardzo żwawo :hmm:
no powiem tak auta z silnikami 2.0 16v, 2,5 16v, 2.8 v6 dostały baty:-)


Są-Vw Passat b6 variant 2.0 cbbb i Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb
Były-Vw golf mk3 1.8 aam, Vw golf mk4 1.9 arl, Vw golf mk3 2.0 ady, Vw polo 6n 1.6 ajv,Vw golf mk3 1.8 adz cabrio,Audi a4 b5 avant 1.9 avg, VwNew Beetle 1.8Tawv, Vw New Beetle 1.8T awu,Vw Passat b5fl variant 1.9avf

Awatar użytkownika
Christopherek
Forum Killer
Forum Killer
Posty: 812
Rejestracja: czw gru 01, 2005 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Audi a4 b6 cabrio
Silnik: Bfb
Kontakt:

VW Polo 6N GTI by Emi & Christopherek

Post autor: Christopherek » sob lis 20, 2010 00:47

dziś niuńka przy przebiegu 256500km dostała świeży olejek do silnika castrol edge sport 0w40 ,filtr powietrza i oleju,dolałem oleju do skrzyni bo ostatnio jak robiłem wybierak i zmieniałem olej w skrzyni chyba ciut za mało mi się wlało-niby wg Etki 2,7litra ale nie wylewał się z miejsca gdzie się wlewa oliwkę,więc korzystając z okazji że osłona pod silnikiem była zdjęta dolałem jeszcze olejku do skrzyni 75w90 i prawie 0,5litra jeszcze weszło.zostało kupić gumowe dywaniki i zima może nadciągać
Obrazek
a tu Pola na zimowym obuwiu ale tak wygląda tylko na tę zimę gdyż stalaki dostałem z autem,na przyszłą planuję aulu na których jeździła teraz a na wiosnę inne 15cali chce zakupić
Obrazek
parę dni temu zmieniłem tez jedną lampę przednią bo klosz był pęknięty i natura mnie zmusiła jak po dużym deszczyku zobaczyłem akwarium w lampie więc od razu szrot-zakupiłem hella z tego samego roku i wymieniłem.
a parę dni temu zrobiłem akcent tjuningowy w środku i zakupiłem rygielki gti,założyłem w aucie ale jakoś festynem mi zajeżdża i chyba jednak wrócę do seryjnych czarnych.wrzucam zdjęcie z aukcji a może jutro cyknę jak w aucie wyglądają
Obrazek


Są-Vw Passat b6 variant 2.0 cbbb i Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb
Były-Vw golf mk3 1.8 aam, Vw golf mk4 1.9 arl, Vw golf mk3 2.0 ady, Vw polo 6n 1.6 ajv,Vw golf mk3 1.8 adz cabrio,Audi a4 b5 avant 1.9 avg, VwNew Beetle 1.8Tawv, Vw New Beetle 1.8T awu,Vw Passat b5fl variant 1.9avf

Awatar użytkownika
Christopherek
Forum Killer
Forum Killer
Posty: 812
Rejestracja: czw gru 01, 2005 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Audi a4 b6 cabrio
Silnik: Bfb
Kontakt:

VW Polo 6N GTI by Emi & Christopherek

Post autor: Christopherek » pn lis 22, 2010 02:29

a tu zdjęcie oryginalnego scyzoryka:-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Są-Vw Passat b6 variant 2.0 cbbb i Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb
Były-Vw golf mk3 1.8 aam, Vw golf mk4 1.9 arl, Vw golf mk3 2.0 ady, Vw polo 6n 1.6 ajv,Vw golf mk3 1.8 adz cabrio,Audi a4 b5 avant 1.9 avg, VwNew Beetle 1.8Tawv, Vw New Beetle 1.8T awu,Vw Passat b5fl variant 1.9avf

Awatar użytkownika
Piasek
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6862
Rejestracja: sob mar 21, 2009 20:57

VW Polo 6N GTI by Emi & Christopherek

Post autor: Piasek » wt lis 23, 2010 09:38

Następny proponuję 1.8T :D
Widziałem kiedyś takie coś w Belgii ale... trochę mocno "strzelony" był i odpuściłem temat.
Skoro to Twoje już wymiata to co wyrabia 1.8T (jak się go jeszcze ciutkę "wzmocni" :hehe: :hehe: :hehe: )
Nie mniej jednak autko piękne.
Zastanawiam się czy do mojego Caddy`laka podeszły by takie jak masz zegary ?
Wszak decha toczka w toczkę ta sama :otepienie:


https://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=538082&p=7130128#p7130128

Awatar użytkownika
Christopherek
Forum Killer
Forum Killer
Posty: 812
Rejestracja: czw gru 01, 2005 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Audi a4 b6 cabrio
Silnik: Bfb
Kontakt:

VW Polo 6N GTI by Emi & Christopherek

Post autor: Christopherek » sob gru 11, 2010 10:35

22.11.2010
zauważyłem że otwierając auto z pilota wyje pompka z pneumata i co zdązyłem zauważyć nie chowa mi się rygielek od klapki wlewu paliwa.jak mam klapkę uchyloną i otwieram auto-popchnę palcem rygielek i wszystko szybko się otwiera i jest ok.
23.11.2010
Udało się wyjąc ten zawór.jak pisałem styropian siedział bardzo ciasno i nie chciał się ruszyć.ale jak go wyjąłem ukazały mi się 2 śrubki,po ich odkręceniu zawór regulacyjny miałem wraz z rygielkiem w ręku.Nr zaworu 6n0 862 160a jest pęknięty na nim taki gumowy kondonek-obawiam się że mogę tego niczym nie naprawić bo on w połowie się chowa jak rygielek się wsuwa a nawet jeśli uda mi się to naprawić to będzie to naprawa tymczasowa.ktoś w dzialem technicznym mi napisał że tego kondonika nie da rady samego kupić a cały zaworek koszt 150zł :angry2: .no ale coż jak ma wszystko działać to trzeba to kupić i zrobić.a tu kilka fotek tego ustrojstwa-tak dla potomnych :grin:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
24.11.2010
zaworek naprawiłem i póki co od awarii działa.jak się zepsuje to wtedy się pomyśli coś innego.a dziś niuńka dostała dywaniki gumow,ciekawym patentem jest piąty dywanik wycięty na tunel środkowy i gdyby miały usiąść z tyłu 3 osoby :shock: :shock: :shock: :shock: to z tunelu wszystko będzie spływało na boczne dywaniki-bardzo fajny patent.zdjęcia zrobię jak będzie pogoda bo póki co ledwo się autem poruszałem teraz,ale jedno musze przyznać EDL fajnie działa :-D
11.12.2010
jednak długo nie nacieszyłem się sprawnym centralnym zamkiem bo powróciła usterka,mianowicie słychać znów było syczenie z okolic klapki wlewu paliwa i musiałem zdemontować zaworek.moja praca się rozpadła z powodu mrozu ale nie mogłem tak z niesprawnym centralem a w zasadzie bez niego po po prostu odłączyłem i niuńka stała otwarta pod błokiem gdyż kluczyk do zamka od drzwi pasażera wchodził do połowy,do bagażnika wchodzi ale też pełno syfu i nie chce się przekręcić a od kierowcy cięzko się przekręca,więc aby czasem wiosełko nie pękło wolałem auta nie zamykać.dobrze że osiedle strzeżone i ciecie chodzą:-).a tak na poważnie cena za cały zaworek z gumką mnie rozwalił 150pln za całość,więc szukałem na allegro z rozbitków ale nawet 90zł za to chcieli więc stwierdziłem niech spadają na palmę.no i z pomocą przyszedł kolega hanss z vwgolf.pl który ma wiele anglików golfa3 gti na części no i za symboliczne 15zł za sztukę kupiłem 2 zaworki z gumkami.
Obrazek
a tu już gumeczka na właściwym zaworku
Obrazek
.Tak więc niskim nakładem central znów będzie śmigal a w razie czegoś jeszcze jedna gumeczka w zapasie zostaje:-)


Są-Vw Passat b6 variant 2.0 cbbb i Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb
Były-Vw golf mk3 1.8 aam, Vw golf mk4 1.9 arl, Vw golf mk3 2.0 ady, Vw polo 6n 1.6 ajv,Vw golf mk3 1.8 adz cabrio,Audi a4 b5 avant 1.9 avg, VwNew Beetle 1.8Tawv, Vw New Beetle 1.8T awu,Vw Passat b5fl variant 1.9avf

Awatar użytkownika
Fahoo
TDI Power
TDI Power
Posty: 4038
Rejestracja: wt lut 06, 2007 11:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

VW Polo 6N GTI by Emi & Christopherek

Post autor: Fahoo » pn gru 13, 2010 18:54

Christopherek, fajna ździra... strach zaczepiac taka na drodze
apropos kondonka mi w ibizie tez pękł od klapki w tym samym miejscu
kupiłem silownik od vento ale nie pasował wiec przełozyłem sam kondon i fruwa git majonez :bigok:
Bedziesz wrzucał jakieś niższe springi?


https://www.facebook.com/fahoo.jedker
Kupię klape tył Golf IV/Bora Variant PW

Awatar użytkownika
Christopherek
Forum Killer
Forum Killer
Posty: 812
Rejestracja: czw gru 01, 2005 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Audi a4 b6 cabrio
Silnik: Bfb
Kontakt:

Re: VW Polo 6N GTI by Emi & Christopherek

Post autor: Christopherek » czw sty 06, 2011 01:54

Fahoo pisze:Christopherek, fajna ździra... strach zaczepiac taka na drodze
apropos kondonka mi w ibizie tez pękł od klapki w tym samym miejscu
kupiłem silownik od vento ale nie pasował wiec przełozyłem sam kondon i fruwa git majonez :bigok:
Bedziesz wrzucał jakieś niższe springi?
jeśli chodzi o zawiechę to korci mnie gwint,rozpórki ale z drugiej strony już szybko nie polatam.na wiosnę będzie inne koło i może lampy przód


Są-Vw Passat b6 variant 2.0 cbbb i Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb
Były-Vw golf mk3 1.8 aam, Vw golf mk4 1.9 arl, Vw golf mk3 2.0 ady, Vw polo 6n 1.6 ajv,Vw golf mk3 1.8 adz cabrio,Audi a4 b5 avant 1.9 avg, VwNew Beetle 1.8Tawv, Vw New Beetle 1.8T awu,Vw Passat b5fl variant 1.9avf

Awatar użytkownika
Christopherek
Forum Killer
Forum Killer
Posty: 812
Rejestracja: czw gru 01, 2005 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Audi a4 b6 cabrio
Silnik: Bfb
Kontakt:

VW Polo 6N GTI by Emi & Christopherek

Post autor: Christopherek » śr mar 02, 2011 19:29

Dziś zabrałem się za hamulce z tyłu bo ręczny nie trzymał jak powinien,do tego coś tarło w jednym z kół więc został zakupiony zestaw tarcze,klocki trw,łożyska kół SKF i linki do ręcznego,smar do łożysk.Efekt ręczny się pojawił tak jak być powinien,okazało się że linki są dobre winowajcą był zapieczony tłoczek w zacisku ale po bitwie odpuścił i juz wszystko śmiga.
tak wyglądał stary zestaw na którym jak się okazało mógłbym spokojnie jeszcze latać
Obrazek
tu zakupione nowe graty
Obrazek
klocki TRW
Obrazek
łożyska SKF
Obrazek
smar do łożysk
Obrazek
podgrzewanie tarczy że3by zeszła koronka do abs
Obrazek
nowa tarcza z bieżnią
Obrazek
nowa tarcza uzbrojona
Obrazek
nowy komplet na aucie
Obrazek
a tu lewa strona bez tarczy
Obrazek
a tu niuńka na warsztacie
Obrazek.


Są-Vw Passat b6 variant 2.0 cbbb i Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb
Były-Vw golf mk3 1.8 aam, Vw golf mk4 1.9 arl, Vw golf mk3 2.0 ady, Vw polo 6n 1.6 ajv,Vw golf mk3 1.8 adz cabrio,Audi a4 b5 avant 1.9 avg, VwNew Beetle 1.8Tawv, Vw New Beetle 1.8T awu,Vw Passat b5fl variant 1.9avf

andy7
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: pn sty 04, 2010 11:44
Lokalizacja: RADOM
Kontakt:

VW Polo 6N GTI by Emi & Christopherek

Post autor: andy7 » sob mar 19, 2011 20:19

pierwsze co ja bym zmienil to felgi bo sa nijakie puki co ale lepsze od tych chinczykow co byly wczesniej ale jednak to jeszcze nie to potem posadzil go nizej, I bd GTI


,,Bez strachu sie poruszam, nikogo nie unikam, chyba ze lobuzy no to unik szybko znikam"
Byly Golf GREEN 1.9 GTITDI
viewtopic.php?f=89&t=416726
Teraz jest Zielony GOLF VR6
viewtopic.php?f=88&t=477631" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
rysiektr
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6202
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 23:49
Lokalizacja: Minczewo/Warszawa
Kontakt:

VW Polo 6N GTI by Emi & Christopherek

Post autor: rysiektr » czw mar 24, 2011 17:37

widzę ze dbasz o gtika :hehe: jakie koła w końcu planujesz??


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=164952 mój były golf

Dzikun Performance - swapy silników VAG
adaptery do obrotomierza 1.8T VR5 VR6 R32 golf mk1 mk2
M 3.8.X, ME 7.X.X, MED 9.1 immo off, usuwanie sond, błędów DCT, dogrywanie LC, POPS & BANGS itd.
elektryka/wiązki do swapów wysyłkowo

Awatar użytkownika
Filek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: pt lis 10, 2006 01:25
Lokalizacja: Warszawa, Młynów

VW Polo 6N GTI by Emi & Christopherek

Post autor: Filek » pt mar 25, 2011 22:43

śliczna Polóweczka;) gratuluję lakieru :D



Awatar użytkownika
Christopherek
Forum Killer
Forum Killer
Posty: 812
Rejestracja: czw gru 01, 2005 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Audi a4 b6 cabrio
Silnik: Bfb
Kontakt:

VW Polo 6N GTI by Emi & Christopherek

Post autor: Christopherek » śr mar 30, 2011 23:04

koło czeka na zalożenie
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Są-Vw Passat b6 variant 2.0 cbbb i Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb
Były-Vw golf mk3 1.8 aam, Vw golf mk4 1.9 arl, Vw golf mk3 2.0 ady, Vw polo 6n 1.6 ajv,Vw golf mk3 1.8 adz cabrio,Audi a4 b5 avant 1.9 avg, VwNew Beetle 1.8Tawv, Vw New Beetle 1.8T awu,Vw Passat b5fl variant 1.9avf

Zablokowany

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości