Leon Top Sport ARL power by MATIJAS

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
Rapix
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2447
Rejestracja: pt paź 15, 2004 17:47
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Post autor: Rapix » czw lip 09, 2009 18:04

A ja myślę że przy 18 i oponach 225 czy tam 235 jakiś specjalnych problemów z trakcją nie będzie nawet przy mocy 220KM...



Awatar użytkownika
ShauN
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2060
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 20:59
Lokalizacja: Trzebnica
Kontakt:

Post autor: ShauN » sob lip 25, 2009 14:34

Mega auteczko wyrwałeś kolego. Z niecierpliwością czekam na rozwój wydarzeń ;) Pozdro :bigok:


Obrazek
_______MK5 GTI pakiet 2.0 TDI by ShauN^______

damonk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz sie 19, 2007 20:00
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: damonk » ndz sie 09, 2009 21:15

Spoko samochodzik, podobają mi się felgi, lubię w takim stylu, powodzenia w modach :)




Awatar użytkownika
Matijas
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2452
Rejestracja: pt sty 26, 2007 00:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Matijas » pt wrz 11, 2009 17:37

cowboy pisze:kiedy wiecej mocy ?????
jak bezrobocie w PL spadnie i znajde prace;);p

Z nowinek to dzisia nabylem od kolegi Ucho, komplet sprezynek obnizajacych, wiec w najblizszym czasie auto idzie w dol:D Potem olej i filtry bo za 2 tyg wybieramy sie ze znajomymi Leonem do Włoch na weekend do Garde Landu :grin: :grin: :grin: takze sila rzeczy czip narazie idzie w odstawke,ale :chytry: :chytry: moze za miesiac :bigok:
Ostatnio zmieniony pt wrz 11, 2009 17:38 przez Matijas, łącznie zmieniany 1 raz.


[b]Mój MK1 Cabi 16V :)[/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3846406#3846406
[b]Mój były Leon TS ARL:([/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=246436
[b]Mój były MK3 AFN:( 160km&330NM[/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=84714

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » wt wrz 29, 2009 09:31

Matijas pisze:za 2 tyg wybieramy sie ze znajomymi Leonem do Włoch na weekend do Garde Landu :grin: :grin: :grin: takze sila rzeczy czip narazie idzie w odstawke,ale :chytry: :chytry: moze za miesiac :bigok:
:crazy: :grrr: :goodman:



Awatar użytkownika
Matijas
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2452
Rejestracja: pt sty 26, 2007 00:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Matijas » wt wrz 29, 2009 14:44

Przyszedl czas zeby sie podzielic tym co sie stalo.

cowboy, dzieki za pocieszenie:)

Jak napisalem wczesniej wybralismy sie w ten czwartek o 20.00 na 2 auta (moj Leon oraz kolegi Ibi 6K2) na wyceiczke do Włoch do Gardalandu jest to najwieksze wesole miasteczko w EU, na miejscu super, wiele atrakcji ogromne kolejki górskie, przeogromne przeciazenia, wiele funu i mile spedzonego czasu. Oto kilka fotek:

Obrazek


Czas szybko minal trzeba bylo wracac do domu, wyjechalismy wiec w sobote, z nadzieje ze w niedziele wieczorem bedziemy juz pic piwko w domu w Wawie.

Niestety jak to czasem bywa, nie poszlo po naszej mysli... Bylismy juz przed Dresden, dokladniej miejscowosc Chemnitz, tak naprawde nie wiem co sie stalo, ja prowadzilem swojego Leona wypoczety, po 2 godzinnej przerwie na spanie i jedzenie, za mnka kolega w Ibizie, jedziemy sobie na tempomacie 110, tak zeby paliwa do granicy wystarczylo i zeby jzu za Eurosy nie tankowac. Bylo jakos po 7 rano slonce powoli wstawalo i prawdopodobnie mnie oslepilo.., po chwili jechalismy na poboczu autobanu, orzac trawe, poczulem tylko dobijajace amory wiedzialem ze jest zle... hamulec kierownica i zero reakcji bo trawa sliska, moraa... scielismy slupek kilometrowy, nastepnie drogowskaz na 1 nodze a na samym koncu reklame na 2 nogach z podmurowka...

Oto fotki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Cale szczescie ze mialem full ubezpieczenie wykupione, a dodatkowo przed wyjazdem wykupilem nba 15 dni Assistance 2 ktore nam gwarantuje powrot do domu na ich koszt, i w taki oto sposob choc po prejciach dostalismy do reki bilety na pociagi do wawy wszystko w 1 klasie, dowoz na pociag i z pociagu pod sam dom:)

Oto bilecik i suma na jaka opiewal.... oplaca sie w takie ubezpieczenie inwestowac, (mnie kosztowalo tylko 55zl...)

Obrazek

Samochod zostal odcholowany prez Assistance na najblizszy parking, musieli przyjechac specjalnym ciezkim sprzetem z dzwigiem, i za kola na pasach wyciagneli go z za barierki, potem wkleje filmik.

Wszyscy zdrowi nikomu nic sie nie stalo, nawet zadrapania, skonczylo sie cale szczescie tylko na kupie strachu, stresu, rozczarowania i skasowanym aucie...

Teraz za chwile sie zbieram jade po lawete i jedziemy z kumplem po samochod zeby go do domu przywiezc, na dzialke, tam ma przyjechac rzeczoznawca i czekam na wyrok ile kasy mi dadza... Doszedlem do wniosku razem z moja dziewczyna ze ten Leon chyba pechowy jest i nie chce go juz naprawiac, prawdopodobnie bedzie do sprzedania tak jak stoi (w dobrych pieniadzach jak ktos chetny)

Wczoraj dzwonilem do Cowboy`a i jak narazie do konca tyg mam u niego zaklepanego golfa, co bedzie dalej czas pokaze, napisze jeszcze cos jak jutro zwioze auto...

Pozdro!
Ostatnio zmieniony śr paź 07, 2009 13:42 przez Matijas, łącznie zmieniany 3 razy.


[b]Mój MK1 Cabi 16V :)[/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3846406#3846406
[b]Mój były Leon TS ARL:([/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=246436
[b]Mój były MK3 AFN:( 160km&330NM[/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=84714

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » wt wrz 29, 2009 14:56

ważne że nikomu sie nic nie stało...

a Leon od poczatku do mnie nie przemawiał...
Matijas pisze:dzwonilem do Cowboy`a i jak narazie do konca tyg mam u niego zaklepanego golfa,
za to tutaj bardzo dobra decyzja :bigok:



Awatar użytkownika
Rapix
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2447
Rejestracja: pt paź 15, 2004 17:47
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Post autor: Rapix » wt wrz 29, 2009 15:05

cowboy pisze:ważne że nikomu sie nic nie stało...

a Leon od poczatku do mnie nie przemawiał...
Matijas pisze:dzwonilem do Cowboy`a i jak narazie do konca tyg mam u niego zaklepanego golfa,
za to tutaj bardzo dobra decyzja :bigok:
Oj kolego przypominam sobie jak dziś jak pisałeś że chciał byś Leona więc nie mów że od początku nie przemawiał...



ArtBiGT
Uwielbiam Gofry!
Uwielbiam Gofry!
Posty: 264
Rejestracja: czw sty 11, 2007 20:32
Lokalizacja: WB

Post autor: ArtBiGT » wt wrz 29, 2009 15:08

szkoda, wielka, 4 miesiące frajdy i po samochodzie...

najważniejsze, że cała Wasza czwórka bez szwanku.

tak jak rozmawialiśmy przez fona, zadzwoń do Janka, może coś ogarnie.
Ostatnio zmieniony wt wrz 29, 2009 15:12 przez ArtBiGT, łącznie zmieniany 1 raz.


- [b]pssst pssst brum brum pssst [/b]

- [b]330 KM i 1200 kg = :satan: :satan: [/b]

[b]był:[/b] Golf III GT ABS
[b]jest:[/b] Golf III ABF T, Opel Astra II Cabrio Bertone

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » wt wrz 29, 2009 15:15

Rapix pisze:Oj kolego przypominam sobie jak dziś jak pisałeś że chciał byś Leona więc nie mów że od początku nie przemawiał...
znajdz mi to :) :green_fuck:

przeważnie pisałem że fajniejsze mkIV :bigok:

BTW: z leona to teraz dawca na swapa dobry :)



Awatar użytkownika
Maciek23
Forum Master
Forum Master
Posty: 1814
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 06:41
Lokalizacja: mazowieckie / pomorskie

Post autor: Maciek23 » wt wrz 29, 2009 15:21

To zes pojechal po bandzie :crazy: W doslownym znaczeniu tego slowa. Dobrze ze nikomu nic sie nie stalo
Ostatnio zmieniony wt wrz 29, 2009 15:22 przez Maciek23, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Rapix
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2447
Rejestracja: pt paź 15, 2004 17:47
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Post autor: Rapix » wt wrz 29, 2009 15:22

cowboy pisze:
Rapix pisze:Oj kolego przypominam sobie jak dziś jak pisałeś że chciał byś Leona więc nie mów że od początku nie przemawiał...
znajdz mi to :) :green_fuck:

przeważnie pisałem że fajniejsze mkIV :bigok:

BTW: z leona to teraz dawca na swapa dobry :)
Jeśli koniecznie chcesz to niema problemu poświecę chwile i znajdę!



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » wt wrz 29, 2009 15:22

ehh szkoda leona, ale dobrze że wszyscy cali, czyli co powrót do MK3 będzie? :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości