turbo AHU - 1Z czy podejdzie ? kolektor dolotowy AFN ?

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
burza999
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 614
Rejestracja: sob wrz 26, 2009 07:20
Lokalizacja: FMI

turbo AHU - 1Z czy podejdzie ? kolektor dolotowy AFN ?

Post autor: burza999 » czw wrz 03, 2015 19:25

Witam Znalazłem na sprzedaż turbinę z silnika AHU jak na zdjęciach i tu moje pytanie, czy podejdzie ona do golfa III z silnikiem 1Z ? Pierwszą różnicę jaka zauważyem to brak otworów od strony zimnej na śruby do węża od filtra powietrza
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek

Witam, zabieram się nie długo za wymianę turbiny w swoim tdi 1z na drugą w lepszym stanie (turbo T15) Chciałbym przy okazji zmienić kolektor ssący od afn kompletny z egr (oczywiście zaślepiam go) oraz wydechowy z afn Tu moje pytanie Czy kolektor ssący pasuje bez problemu i uda się spasowac na koniec duża osłone silnika i czy wieszak rury od dolotu spasuje na szpilke od kolektora ? Czy wydechowy będzie pasować pod turbine z 1z Zależy mi na ori wyglądzie dlatego nie chce wkładać ssscego awx Dodam iż mam zmienione wtryski lekki chip na kompie 16 bit i brak kata



ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości