Jakie TURBO ?

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
chochLa
Śląsk
Śląsk
Posty: 258
Rejestracja: czw gru 11, 2008 00:41
Lokalizacja: Jaworzno

Jakie TURBO ?

Post autor: chochLa » ndz kwie 25, 2010 23:11

Witam. Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie.

Mam pytanie. Czy jak turbina zaczyna rzygać olejem to czy da się wymienić uszczelnienia czy trzeba już ją całą oddać do regeneracji ? Dodam, że turbina ciągnie elegancko, nie dławi, nie muli, gwizda, lecz przy wymianie rozrządu gość mi powiedział,że dość konkretnie się poci, że jest schlapana olejem. Chodzi o turbo z ASZ. Teraz jeśli jest do regeneracji to czy można wsadzić jakieś inne, lepsze, większe ? np od ARL czy może coś innego ? Jestem zielony w tym temacie, a skoro mam już z nią robić to może warto kupić coś lepszego. Kolejna rzecz to czy przy wymianie turba na większe, wydajniejsze np takie z ARL trzeba jeszcze coś zmieniać ? Nie mówię o jakiejś ekstremalnej suszarce większej niże głowa. Pytanie do fachowców w tej dziedzinie. Z góry dziękuje za odp. Pozdrawiam!



Awatar użytkownika
Adrian1980
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 560
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 17:43
Lokalizacja: Kiełczów/Oleśnica
Kontakt:

Post autor: Adrian1980 » ndz kwie 25, 2010 23:19

ja już bym pchał od ARL wchodzi plug&play... będzie wiekszy zapas na poźniej... poza tym nie musisz nic wiecej zmieniac...
Ostatnio zmieniony ndz kwie 25, 2010 23:20 przez Adrian1980, łącznie zmieniany 1 raz.


Czarny turboklekocik

ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości