jakie turbo do awx(1.9 130km)

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Blanko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt lut 27, 2009 12:13
Lokalizacja: lomza

jakie turbo do awx(1.9 130km)

Post autor: Blanko » ndz lip 19, 2009 15:12

witam zastanawiam sie nad turbo brd od 2.0 170km audi
lub gt18/22 od karambola..

Cel jest taki zeby przekroczyc 200KM

plusy i munusy
na brd nie przekrocze pewnie 200km a chcialbym ale jest to nowka i przewie dlugo posłuzy
o tych gt18/22 od karambola roznie ludzie mowia ze sie sypia te turbawi i wogole lipa moze byc z nimi... ale jmoze byc i tak ze sie ogarnie soft i bedize git wszystko to 210Km spokojnie moze wyjsc na niej..
wiec nie wiem co brac.. wole ta chybryde bo mocniejsza ale strach ze padnie mi po paru miesiacach albo zacznie brac olej i bede klopoty...a znowu brd moze byc wszystko ok i wyjsc tylko 190km ale to mnie nie satysfakcjonuje:(

aha i jeszcze jedno
możecie powiedziec jakie sa roznice w tych turbosprezarkach ktora z nich momocniejszy dol a ktora mocniejsza gore? max na brd dla awxa to ok 200km a dla gt18/22??
brd ma podobny dol jak turbo od awxa czy gorzej sie zbiera z dolu?a jak sie zbiera gt18/22 gore ma mocna napewno ale czy znowu duzo mocniejsza od brd?
generalnie co jest lepsze?
dzieki z gory za odp :okej:
Ostatnio zmieniony ndz lip 19, 2009 15:14 przez Blanko, łącznie zmieniany 1 raz.


Passat 3BG AWX 1.9 TDI 194ps 380nm
tak sie zbiera passek 0-100
http://www.youtube.com/watch?v=53CgSt4I7DY

Awatar użytkownika
krzys-jeruzal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 462
Rejestracja: śr lis 14, 2007 16:20
Lokalizacja: Jeruzal
Kontakt:

Post autor: krzys-jeruzal » ndz lip 19, 2009 15:32

Ja jezdze na nowym brd od miesaca i dół jest taki sam jak na awx a góra to jeszcze niewiem bo niebyło strojone... ale w porównaniu z AWX płyniej wzrasta cisnienie niema duzych skoków...



ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 137 gości