Czy warto tam jechać??

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

alwarro
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 166
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 21:17
Lokalizacja: Żyrardów

Czy warto tam jechać??

Post autor: alwarro » pn lip 13, 2009 17:30

Witam ,znalazłem taki zakład http://diesel-tuning.pl/galeria.php miał ktoś z nimi doczynienia ?? Warto tam jechać??



Awatar użytkownika
MAPI
Sprzedawca
Sprzedawca
Posty: 46
Rejestracja: sob cze 21, 2008 17:31
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Post autor: MAPI » pn lip 13, 2009 17:48

warto ...mają hamownie i wiedzą co robią.
zadzwoń ,popytaj ...


Soft-tuning Kłodzko
HAMOWNIA[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wsbqRPyUNgE[/youtube]

Awatar użytkownika
Dario84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1431
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 15:37
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Post autor: Dario84 » wt lip 14, 2009 07:24

Poprawialismy juz po nich kilka samochodow wiec nie wiem czy tak warto.


CTR Tuning: CHIPTUNING, DIAGNOSTYKA, MECHANIKA, ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA, HAMOWNIA GG:3995871 tel 693784122
Mój golfik: MK4 ASZ CTR
NASZE PRACE CTR: http://www.facebook.com/ctrtuning" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
MAPI
Sprzedawca
Sprzedawca
Posty: 46
Rejestracja: sob cze 21, 2008 17:31
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Post autor: MAPI » wt lip 14, 2009 07:37

Dario84 pisze:Poprawialismy juz po nich kilka samochodow wiec nie wiem czy tak warto.
upsss .....no to walnołem babola
z ich galerii wyglądało ....że mają pojęcie w temacie


Soft-tuning Kłodzko
HAMOWNIA[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wsbqRPyUNgE[/youtube]

Awatar użytkownika
goodhope
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 162
Rejestracja: czw sty 08, 2009 18:18
Lokalizacja: Pleszew

Post autor: goodhope » wt lip 14, 2009 11:08

Dario84 pisze:Poprawialismy juz po nich kilka samochodow wiec nie wiem czy tak warto.
możesz przytoczyć przykłady ? (marka model typ skąd auto)
galeria jest dokładna, łatwo będzie to zweryfikować.
Ostatnio zmieniony wt lip 14, 2009 11:37 przez goodhope, łącznie zmieniany 3 razy.



Awatar użytkownika
Ceglarz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 643
Rejestracja: pn lis 07, 2005 19:02
Lokalizacja: okolice Biłgoraja :)
Kontakt:

Post autor: Ceglarz » wt lip 14, 2009 11:14

Dario84, Patrząc po tej galerii jak i samych wynikach nic niepokojącego tam nie widać.


Mówi rdza do rdzy: POLONEZA czas zacząć... [img]http://foolstown.com/sm/ura1.gif[/img]

Awatar użytkownika
Dario84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1431
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 15:37
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Post autor: Dario84 » wt lip 14, 2009 13:54

goodhope pisze:możesz przytoczyć przykłady ? (marka model typ skąd auto)
galeria jest dokładna, łatwo będzie to zweryfikować.
2x MK3 1Z, rejestracje lodzkie, kolor granatowy/fioletowy


CTR Tuning: CHIPTUNING, DIAGNOSTYKA, MECHANIKA, ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA, HAMOWNIA GG:3995871 tel 693784122
Mój golfik: MK4 ASZ CTR
NASZE PRACE CTR: http://www.facebook.com/ctrtuning" onclick="window.open(this.href);return false;

alwarro
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 166
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 21:17
Lokalizacja: Żyrardów

re

Post autor: alwarro » wt lip 14, 2009 14:39

W galerii nie ma wogóle Mk3 .. może specjalnie nie pokazali



Awatar użytkownika
jantar1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn mar 19, 2007 11:32
Lokalizacja: BRODNICA
Kontakt:

Post autor: jantar1 » wt lip 14, 2009 14:45

Witam

Bardzo mi przykro, że niejaki Dario84 mnie w ten sposób pomawia.

Nigdy nie modyfikowałem ani też nie modyfikuję z zasady aut wyposażonych w sterowniki z nośnikami dil32.
Każdy szanujący się tuner wie dlaczego. I nie chodzi tutaj wyłącznie o kwestie programowe.

Oczywiście modyfikowałem wiele golfów 3 ...ale żaden nie był z silnikiem 1Z... a AFNy i ALE, AHU, które spod mojej ręki wyszły, tak się składa, a dokumentuję to bardzo wyraźnie, nie pochodziły ani z Łodzi, ani też z jej okolic.

Nie jest to zasługa mojej wybredności, ale specyficznego rynku jakim jest Łódź, Wrocław, Warszawa, gdzie z racji "największej ilości tunera na kilometr kwadratowy"... rynek jest w pełni samowystarczalny i klienci z tych okolic właściwe się nie trafiają.

Ja wszędzie zdarzają się wyjątki potwierdzające regułę, ale znaleźć je można bez problemu galerii na mojej stronie www. Czy można się ich powstydzić, to już pozostawiam do oceny oglądających.


Nie rozumiem tak na prawdę, po co tego typu zagrania, osób, dla których nie jestem ja, ani ona też dla mnie, żadną konkurencją.

Być może służy ona kreowaniu swojej postawy, forumowego ego, ponad ludzkich umiejętności ...a być może pomyłki ( w co wątpię.. bo link jest wyraźny w pierwszym poście) tunera.


Nie mam zamiaru tutaj wysuwać jakichkolwiek kontrargumentów, bo nie o to w tym wszystkim chodzi.


Osobie pytającej i innym którzy zwątpili w tym wątku, należy się klarowne wyjaśnienie sytuacji. Co powyższym uczyniłem.

Pozdrawiam wszystkich


[url=http://www.diesel-tuning.pl/galeria.php][b][color=darkblue]DIESEL-TUNING.PL & TD[/color][color=red]I[/color][color=darkblue]-RACING.PL [/b][/url][/color]
Chiptuning / Tuning elektroniczny, posiadamy własną hamownię, Brodnica kujawsko-pomorskie

alwarro
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 166
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 21:17
Lokalizacja: Żyrardów

re

Post autor: alwarro » wt lip 14, 2009 14:50

Dario84 teraz słuchamy Ciebie co Ty na to ??? jak to prawda, że oczerniasz ludzi to bardzo nieładnie z twojej strony , i myślę że nie powinno się tego tak zostawić....



Awatar użytkownika
Adrian1980
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 560
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 17:43
Lokalizacja: Kiełczów/Oleśnica
Kontakt:

Post autor: Adrian1980 » wt lip 14, 2009 21:05

Dario84 pisze:Poprawialismy juz po nich kilka samochodow wiec nie wiem czy tak warto.
tak :grin: , najłatwiej tak napisać i nie dac zadnych przykładów... wiadomo konkurencja to najlepiej oczernić chociaż się ludzi na oczy nie widziało :chytry:

tak samo może napisać każdy... nie ma to jak dyplom "Przedsiębiorstwo Fair Play"
Ostatnio zmieniony wt lip 14, 2009 21:08 przez Adrian1980, łącznie zmieniany 1 raz.


Czarny turboklekocik

Awatar użytkownika
Ceglarz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 643
Rejestracja: pn lis 07, 2005 19:02
Lokalizacja: okolice Biłgoraja :)
Kontakt:

Post autor: Ceglarz » wt lip 14, 2009 21:52

uysy pisze:Dario Ci zaraz wszystko wyliczy :bigok: Z dokładnością co do konia i niutka :)
Przypomniało mi się :grin: Inne szczegóły póki co zachowam dla siebie.


Mówi rdza do rdzy: POLONEZA czas zacząć... [img]http://foolstown.com/sm/ura1.gif[/img]

Awatar użytkownika
Dario84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1431
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 15:37
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Post autor: Dario84 » śr lip 15, 2009 07:25

jantar1 pisze:Witam

Bardzo mi przykro, że niejaki Dario84 mnie w ten sposób pomawia.

Nigdy nie modyfikowałem ani też nie modyfikuję z zasady aut wyposażonych w sterowniki z nośnikami dil32.
Każdy szanujący się tuner wie dlaczego. I nie chodzi tutaj wyłącznie o kwestie programowe.

Oczywiście modyfikowałem wiele golfów 3 ...ale żaden nie był z silnikiem 1Z... a AFNy i ALE, AHU, które spod mojej ręki wyszły, tak się składa, a dokumentuję to bardzo wyraźnie, nie pochodziły ani z Łodzi, ani też z jej okolic.

Nie jest to zasługa mojej wybredności, ale specyficznego rynku jakim jest Łódź, Wrocław, Warszawa, gdzie z racji "największej ilości tunera na kilometr kwadratowy"... rynek jest w pełni samowystarczalny i klienci z tych okolic właściwe się nie trafiają.

Ja wszędzie zdarzają się wyjątki potwierdzające regułę, ale znaleźć je można bez problemu galerii na mojej stronie www. Czy można się ich powstydzić, to już pozostawiam do oceny oglądających.


Nie rozumiem tak na prawdę, po co tego typu zagrania, osób, dla których nie jestem ja, ani ona też dla mnie, żadną konkurencją.

Być może służy ona kreowaniu swojej postawy, forumowego ego, ponad ludzkich umiejętności ...a być może pomyłki ( w co wątpię.. bo link jest wyraźny w pierwszym poście) tunera.


Nie mam zamiaru tutaj wysuwać jakichkolwiek kontrargumentów, bo nie o to w tym wszystkim chodzi.


Osobie pytającej i innym którzy zwątpili w tym wątku, należy się klarowne wyjaśnienie sytuacji. Co powyższym uczyniłem.

Pozdrawiam wszystkich
Niestety pomylilem firme, samochody ktore poprawialismy pochodzily z firmy All Tuning ze Zdunskiej Woli, przepraszam wlasciciela firmy oraz osoby urazone moja odpowiedzia.

Co do wykresow z Brodnicy wygladaja ladnie, wiec jesli ktos jest zainteresowany to moge polecic ta firme mimo mojego wczesniejszego posta.

Pozdrawiam


CTR Tuning: CHIPTUNING, DIAGNOSTYKA, MECHANIKA, ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA, HAMOWNIA GG:3995871 tel 693784122
Mój golfik: MK4 ASZ CTR
NASZE PRACE CTR: http://www.facebook.com/ctrtuning" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości