czip plus wtryski poznań

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Quest
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: czw kwie 27, 2006 23:33
Lokalizacja: Poznań

czip plus wtryski poznań

Post autor: Quest » pn lut 23, 2009 21:55

powoli 90km jak najbardziej przestaje wystarczać, czas coś z tym zrobić...tylko moje krótkie pytanie brzmi:GDZIE najlepiej zrobić to w Poznaniu/WLKP? Z opinii na forum wiem, że dobrze się wybrać do np. Wrocławia (Dynosoft) ale to trochę daleko. GEKO w Poznaniu jest OK, ktoś ma jakieś doświadczenia? A może są osoby chętne na grupowe czipowanie? :)


Obecny projekt: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=598327

halim
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: sob sty 24, 2009 12:21
Lokalizacja: Gorlice/Katowice
Kontakt:

Post autor: halim » pn lut 23, 2009 22:19

GOODHOPE !!! tylko on..
fachowa obsluga, cena dobra, masz blisko. To prawdziwy fachowiec w tej dziedzinie. Sam bylem u niego w piatek :) ozywil auto udzielil porad. SUPER :) nie wazne sa cyferki a jakos wykonania i precyzja czy moc uzyteczna :) POLECAM POLECAM :)



Quest
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: czw kwie 27, 2006 23:33
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Quest » pn lut 23, 2009 22:33

halim pisze:GOODHOPE !!! tylko on..
fachowa obsluga, cena dobra, masz blisko. To prawdziwy fachowiec w tej dziedzinie. Sam bylem u niego w piatek :) ozywil auto udzielil porad. SUPER :) nie wazne sa cyferki a jakos wykonania i precyzja czy moc uzyteczna :) POLECAM POLECAM :)
Jakie koszty i co dokładnie Ci robili? :grin:


Obecny projekt: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=598327

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » pn lut 23, 2009 22:42

Jakie koszty i co dokładnie Ci robili? :grin:
goodhope jest na forum, ma stronkę w necie - możesz zapytać bezpośrednio tunera :) z tego co wiem robi porządnie i nie zedrze z Ciebie..

co do Geko widziałem ich wykresy, wydaje sie być OK



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » pn lut 23, 2009 22:46



Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

halim
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: sob sty 24, 2009 12:21
Lokalizacja: Gorlice/Katowice
Kontakt:

Post autor: halim » pn lut 23, 2009 22:46

kaszty dokladnie nie podam bo trzeba sie z nim ugadac i napewno bedzie taniej :)
ja mam golfa III AHU wiec starszy silnik i taniej wzial..
Dokladnie to wymiana wtryskow i soft :) i pewnie z 10 razy mnie zchamowal. kilka razy przerabial chipa zeby w najlepsze dla mnie ustawienie trafic :) super!! po prostu pelne zadowolenie :) wyniki nie sa takie chuczne jak sie wydaje ale 116km i 265Nm z 90km i 205Nm daja roznice :) mialem wtryski od AHF czyi 110km jednostki :) moc zwrasta tak jak powinna i nie ma tylko gorki tylko ciagnie sie przez kilkaset obrotow. moment tak zamo bardzo dlugi jest :) najlepiej zadzwon i ugadaj sie!! www.goodhope.pl 696050547
cena jak dla mnie byla to granica 1000 :) wiec tanio :) ty bedziesz mial drozej bo wiadomo inny nowszy silnik :) POLECAM POLECAM :)



Awatar użytkownika
micky
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 865
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 20:17
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: micky » wt lut 24, 2009 00:07

no ja mam afn i tez sie chce do Goodhope wybrac za miesiac, moze dwa



Quest
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: czw kwie 27, 2006 23:33
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Quest » wt lut 24, 2009 00:44

micky pisze:no ja mam afn i tez sie chce do Goodhope wybrac za miesiac, moze dwa
Czy Goodhope pracuje właśnie w Geko, bo się trochę pogubiłem ;)


Obecny projekt: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=598327

Awatar użytkownika
micky
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 865
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 20:17
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: micky » wt lut 24, 2009 01:10

nie, Goodhope to firma w Dobrej Nadzieji nie daleko pleszewa :P Geko to geko. Nigdy tam nie bylem



Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » wt lut 24, 2009 09:35

micky pisze:nie, Goodhope to firma w Dobrej Nadzieji nie daleko pleszewa :P Geko to geko. Nigdy tam nie bylem
dokładnie, masz www. dzwon, dowiaduj sie

http://www.goodhope.pl/

http://www.gekocars.pl/



Awatar użytkownika
czayen
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 15:33
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: czayen » wt lut 24, 2009 17:25

halim pisze:GOODHOPE !!! tylko on..
fachowa obsluga, cena dobra, masz blisko. To prawdziwy fachowiec w tej dziedzinie.
Potwierdzam :bigok: Sprawdzone na moim AFN-ie jakiś miesiąc temu. Można sprawdzić w moim temacie :grin:



Awatar użytkownika
Ceglarz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 643
Rejestracja: pn lis 07, 2005 19:02
Lokalizacja: okolice Biłgoraja :)
Kontakt:

Post autor: Ceglarz » wt lut 24, 2009 20:48

Ja także polecam goodhopa, cena jest zależna od auta, ja za swoje 206 płaciłem 800zł, w cenie miałem kilkanaście pomiarów na rolkach, na moje życzenie pomiar g-techem przed i po oraz mały bonusik w postaci diagnostyki :grin:


Mówi rdza do rdzy: POLONEZA czas zacząć... [img]http://foolstown.com/sm/ura1.gif[/img]

Awatar użytkownika
goodhope
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 162
Rejestracja: czw sty 08, 2009 18:18
Lokalizacja: Pleszew

Post autor: goodhope » śr lut 25, 2009 10:59

Ceglarz pisze:Ja także polecam goodhopa, cena jest zależna od auta, ja za swoje 206 płaciłem 800zł, w cenie miałem kilkanaście pomiarów na rolkach, na moje życzenie pomiar g-techem przed i po oraz mały bonusik w postaci diagnostyki :grin:
to mnie w bagno pakujesz ... :)
miałeś indywidualne jednorazowe promocyjne podejście ...dla przetarcia oczu co poniektórym, że nie wszystko co na F jest do bani ...a mi z tego stereotypy stwarzasz :)

cennik jest ugadywany indywidualnie.
Nie zależny od pojemności, ale od mojego widzimisie ... tego którą nogą wstałem danego ranka :rotfl:

Ostatnio dobrze się wysypiam :bajer:

[ Dodano: 25 Lut 2009 10:04 ]
Quest pisze:
micky pisze:no ja mam afn i tez sie chce do Goodhope wybrac za miesiac, moze dwa
Czy Goodhope pracuje właśnie w Geko, bo się trochę pogubiłem ;)
Nie, to Pleszew. Od Poznania 90km.
Wtryskami nie handluję. Jeśli będziesz zdecydowany, mogę zająć się ich montażem, ustawieniem dynamicznego kąta wtrysku, korektą dawki na pompie. Wszystko przy okazji modyfikacji.
Kupisz je bez problemu na zasadzie wymiany i dopłaty, najpierw w postaci kaucji zwrotnej za stare, bądź też jako osobne sztuki przy pomocy kontaktów z tego forum.
Ostatnio zmieniony śr lut 25, 2009 11:10 przez goodhope, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » śr lut 25, 2009 12:26

goodhope pisze: to mnie w bagno pakujesz ... :)
miałeś indywidualne jednorazowe promocyjne podejście ...dla przetarcia oczu co poniektórym, że nie wszystko co na F jest do bani ...a mi z tego stereotypy stwarzasz :)
dokładnie, nie ma co za duzo pisać o $ na forum tylko dzwonić do tunera :)
goodhope pisze:Kupisz je bez problemu na zasadzie wymiany i dopłaty, najpierw w postaci kaucji zwrotnej za stare, bądź też jako osobne sztuki przy pomocy kontaktów z tego forum.
no tak wtryski to nie problem, kto szuka znajdzie bez problemu gdzie kupić 216-tki :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 129 gości