AFN + turbo BRD + wtryski 216 = 172KM/344Nm

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
sagon
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 868
Rejestracja: wt lis 04, 2008 16:28
Lokalizacja: RP
Kontakt:

Post autor: sagon » pt sie 07, 2009 22:27

cowboy pisze:185KM na 216stkach to kicha :)
To kolejny cud,a nie kicha.Musze się tam wybrać.
cowboy pisze:ale ja nie mam zamiaru onanizowac się nad kreskami na papaierze :)
To najlepszy z Twoich tekstów.Pewnie zapożyczony,jak wszystkie,ale dobry.
cowboy pisze:wystarczy ze sterownik hamowni dobiera 2x za dużą skale na osi NM :P
Ilu tunerów obdzwoniłeś,żeby się tego dowiedzieć?
Pierwsze słowa,które coś tłumaczą.
Tak na marginesie,to chyba większość tych sterowników dobiera te skale nie tak,jak potrzeba.
Widzicie sami,jak łatwo retuszować wykresy,mając do dyspozycji taki sobie domowy,nieprofesjonalny sprzęt. :grin:

Tylko,jakoś mało kto na dowód tych super cyfer,poza nielicznymi wyjątkami, zapodaje film z akcji na drodze,a wszyscy szczycą się mega wykresówkami.
Ale pewnie jak nie ma czym jechać(tak jak u mnie),to chociaż wykresem się trzeba pochwalić. :bigok:

Cowboy,życzę powodzenia w nowym projekcie,bo zapowiada się ciekawie,choć bardzo pracochłonny będzie,to wierzę,że Ci się uda.
Oby tylko ktoś nie był zazdrosny,bo z tym onanizowaniem się nad papierem może być... :grin:


AFN 165,5@380,8

Awatar użytkownika
CrocodileReggae
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 882
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 10:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: CrocodileReggae » pt sie 07, 2009 23:23

sagon pisze:Ilu tunerów obdzwoniłeś,żeby się tego dowiedzieć?
Pierwsze słowa,które coś tłumaczą.
Tak na marginesie,to chyba większość tych sterowników dobiera te skale nie tak,jak potrzeba.
Widzicie sami,jak łatwo retuszować wykresy,mając do dyspozycji taki sobie domowy,nieprofesjonalny sprzęt. :grin:

Tylko,jakoś mało kto na dowód tych super cyfer,poza nielicznymi wyjątkami, zapodaje film z akcji na drodze,a wszyscy szczycą się mega wykresówkami.
Ale pewnie jak nie ma czym jechać(tak jak u mnie),to chociaż wykresem się trzeba pochwalić. :bigok:

Cowboy,życzę powodzenia w nowym projekcie,bo zapowiada się ciekawie,choć bardzo pracochłonny będzie,to wierzę,że Ci się uda.
Oby tylko ktoś nie był zazdrosny,bo z tym onanizowaniem się nad papierem może być... :grin:
-łomatko... sagon, polecam Ci zimny prysznic...
Ostatnio zmieniony pt sie 07, 2009 23:23 przez CrocodileReggae, łącznie zmieniany 1 raz.


www.gustavo.pl najlepsza kawa w Puławach :)
AHF: 142KM 325Nm AWX: 171KM 378Nm CAYC: 160KM 313Nm by Rogalotti
www.rperformance.pl

Awatar użytkownika
Passat944
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 461
Rejestracja: wt maja 19, 2009 17:03
Lokalizacja: Głogów

Post autor: Passat944 » sob sie 08, 2009 00:20

sagon pisze:Ale pewnie jak nie ma czym jechać(tak jak u mnie),to chociaż wykresem się trzeba pochwalić.
Hehe powiedział co wiedział. Jak chciałbym się chwalić cyferkami to wklejałbym te wykresy na każde forum o tej tematyce. Jak zauważyłeś wykresy wstawił CrocodileReggae a nie ja i na pewno nie dlatego aby polansować się wynikiem tylko dla czystej informacji użytkownikom forum.

Słuchaj moje auto to rodzinny dupowóz stworzony do bicia kilometrów na trasie. Jak chciałbym zrobić coś szybkiego to miałbym nadal 6K2 mocno porobione albo wogóle jakieś Porsche - a co :D Ale spoko jakbyś wykazał odrobinę chęci to na youtube jest kilkanaście filmów pokazujących jak jedzie (czy tam stoi) moje auto. A jak auto Ci nie jedzie to może czas oddać je do mechanika :green_fuck:



Awatar użytkownika
aw69
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 814
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 23:48
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Post autor: aw69 » sob sie 08, 2009 07:41

Zainteresowal mnie ten temat i czytam te brednie co Sagon wypisuje i mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera....z tego co wnioskuje z twoich wypowiedzi masz mega wiedze na temat strojenia auta - wow gratulacje :) prosze pochwal sie jakimis swoimi osiągnieciami w tej dziedzinie.....bo z tego co widze wg ciebie trzeba laaccc paliwo hektolitrami i dmuchac powietrza ile wlezie i wychodzi moc --- dzizas skad sie biora tacy ludzie ? A co z zaplonem i jego wyprzedzeniem ? Kolego bijesz piane pierdddolisz banaluki jakich malo jakbys sie naćpał.....Dla ścislosci widzialem tez 1,9 tdi - baaa malo tego bylem nawet przy strojeniu tego auta gdzie wyszło 170 KM i 300 Nm co ty na to ? Kolego ogarnij sie bo narazie to błyszczysz w swoich wypowiedziach wieeelką niewiedza na ten temat az przykro czytac.....Co do pomp z ktorymi mialem w h.... do czynienia powiem ci ze niektore 11 sa w tak swietnej kondycji ze nie dorownuja zdrowym 10.....


Mistrzostwo Polski w klasie Diesel 1/4 mili WST 2008 rok.......

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » sob sie 08, 2009 09:59

świetny temat Obrazek


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

miskieusz
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7799
Rejestracja: śr sie 01, 2007 22:42
Lokalizacja: DW

Post autor: miskieusz » sob sie 08, 2009 13:05

djtom pisze:świetny temat Obrazek
padłem :rotfl:



Awatar użytkownika
sagon
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 868
Rejestracja: wt lis 04, 2008 16:28
Lokalizacja: RP
Kontakt:

Post autor: sagon » ndz sie 09, 2009 20:17

CrocodileReggae, dzięki.
Jak mi gazu braknie,to nie omieszkam tak zrobić.

[ Dodano: 09 Sie 2009 20:46 ]
No,a ja widzę,że tutaj jest tak.
Dopóki się jakiś autorytet nie wypowie,to wszyscy milczą jak zaklęci,pomimo tego,że wiedzę mają ogromną.
Jeżeli jednak już ktoś szacowny udzieli się w temacie,to normalnie lawina wypowiedzi.
Jak takie małe dzieci.Czekają,aż się tatuś wypowie,i dopiero wtedy odwagi nabierają.
Tego właśnie nie trawię.
Mało kto ma jaja,żeby wyjść przed szereg.

Jak tatuś pozwoli,to dopiero się dziatwa wypowiada.I to sami naj.
Wszyscy jak jeden maż przytakują jeden drugiemu.
Co za solidarność.
Jak on napisał,to i ja tez mogę.
Trzeba wreszcie błysnąć.Jest okazja złapać punkta u kolegów.

Poddałem pod wątpliwość to i owo.
Wysłuchałem wypowiedzi tych bardziej kumatych.
Przyjąłem do wiadomości to,co napisali.Podoba mi się,jak ktoś obcykany się wypowie.
Aż miło poczytać.
Ale jak się zaczynają mega krótkie wypowiedzi przytakujących,to mi niedobrze.

Jest wódz plemienia i jego poddani,tak widzę to forum.
Niewielu poza moderatorami umie się przed szereg wysunąć,bo się pewnie boją.Dopiero po sygnale się zaczyna.
Żałosne,ale cóż,tak chyba być musi.

Co do tych wyników uzyskiwanych w poszczególnych modach,to chyba już wiadomo,że ja podchodzę do nich z dystansem.
Mam,czy nie mam prawa pisać na tym forum,o tym co myślę?
Innym przytakującym,też tak radzę.
Trzeba mieć jaja,żeby tak zrobić?
Wydaje mi się,że nie.

Najprościej jest komentować wypociny innych,ale już napisać coś mądrzejszego,jakoś się nie da,panowie przytakujący.
Biorę pod uwagę wypowiedzi tych,którzy piszą,co wiedzą,ale nie mogę patrzeć na mądrości tych z drugiego szeregu.
Tyle z mojej strony.
Pozdrawiam wszystkich.


AFN 165,5@380,8

Awatar użytkownika
Adamm
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4753
Rejestracja: pn lis 15, 2004 23:06
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów
Auto: Octavia II BLS++ / Passat B4 1Z+
Kontakt:

Post autor: Adamm » ndz sie 09, 2009 20:50

sagon, odnosze wrazenie ze jestes wyznawca innego froum a na to przyszedles teraz zeby siac zamet i wywolywac spory

skoro tak Ci sie tu nie podoba to nikt Cie tu nie trzyma i nie zmusza zebyc tu zagladal i czytal te wypociny, tak samo zebys byl czlonkiem ludu wielbiacego paru guru. :green_fuck:


Moje auto w budowie --> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=245535
MASZ PROBLEM Z NASTAWNIKIEM?? --> napisz do mnie
mechanika pojazdowa aut grupy VAG

Awatar użytkownika
sagon
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 868
Rejestracja: wt lis 04, 2008 16:28
Lokalizacja: RP
Kontakt:

Post autor: sagon » ndz sie 09, 2009 21:10

Ale mnie się to właśnie podoba.
Tylko patrzeć,jak zaraz po Tobie się znowu zacznie-lawinowo.


AFN 165,5@380,8

grzegorzp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: pt sie 15, 2008 11:48
Lokalizacja: warszawa - rembertów

Post autor: grzegorzp » ndz sie 09, 2009 21:21

Sagon daj już spokój [-o<




Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » ndz sie 09, 2009 21:32

a szkoda, było fajnie Obrazek


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Zablokowany

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości