CINSOFT, chip - zło?

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

chrzaniu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 386
Rejestracja: wt sie 25, 2009 20:38
Lokalizacja: gorzów wlkp.
Kontakt:

Re: CINSOFT, chip - zło?

Post autor: chrzaniu » pn cze 13, 2011 16:53

WhyMe? pisze:To po co wsadzać chip i jeździć rozsądnie ?
Jeżdzenie "rozsądne" nie wyklucza wykorzystywania przyrostu mocy.
Na dobrą sprawę trzeba dbać jak o każdy turbodoładowany silnik.[/quote]

bo wydaje mi sie ze o kazdy silnik trzeba dbac, nietylko podkrecone TDI, nietylko podkrecone turbo benzyny, ale i VR, R4, V6 , V8 ... moze ty niedbasz o swoj silnik , i nieznaczy ze ludzie niedbaja mimo duzych przyrostów w stosunku do Serii .


Vw Polo 1.9TDI 86c RWD Central -> 12.84s 402m na ślizgającym sprzęgle i delikatnie pod górkę :D
https://www.facebook.com/VwPoloTDIRWD/?fref=ts

Awatar użytkownika
WhyMe?
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 17:37
Lokalizacja: Neuburg an der Donau
Kontakt:

CINSOFT, chip - zło?

Post autor: WhyMe? » pn cze 13, 2011 16:57

Nie masz prawa sądzić czy dbam o swój silnik czy nie. Ale mogę ci powiedzieć tylko tyle że mój silnik jest zadbany tylko przez to bo nie wsadzam gównianych tuning czipów za 50 zł z allegro. Chcesz prawdziwy czip? Jedź do specjalnych firm które tuningują auta za grubą kasę, zostaw tam 2 tysiące i będzie ok.


Obrazek

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-aeb- ... bo-231506/" onclick="window.open(this.href);return false; :dzida:

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

CINSOFT, chip - zło?

Post autor: cowboy » pn cze 13, 2011 19:56

dobra wystarczy tego offtopa
autor tematu dostał opinie na temat Cinsoftu
nie bedziemy teraz wnikac kto jak dba o swoje auto i czy chip musi kosztować 2000 żeby był dobry ;)



Zablokowany

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości