CompSport Kraków - był ktoś u nich , co o nich sądzicie

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
olko25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: wt lut 03, 2009 07:32
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olko25 » wt cze 16, 2009 18:04

cowboy pisze:na tych wtryskach co masz i tak bedzie trudno przekroczyc po programie 125-130KM, a 216 dadza na pewno powyzej 130KM, wiec ja bym zrobił jak juz Ci napisałem w odwrotnej kolejnosci... ale Twój wybór, ja do niczego nie namawiam, bo i tak mam tyle zamówień w czerwcu ze sie nie wyrabiam
Myśle że pęknie spokojnie 125 KM i 280 Nm , no cóż pożyjemy zobaczymy , wierz mi że wtryski bardzo od ciebie chce i nawet 230 - tki , ale jak je założę same bez Chipa to będzie kopcić z deka ( mało powiedziane ) , a bez FMIC-a na takich wtryskach i sofcie nie mam co jeździć bo szkoda samochodu , dokładniej mówiąc nie stać mnie na wywalenie naraz kilku klocków , chciał bym spokojnie podkręcić sobie na tą moc co pisałem bo już na tej się fajnie jeździ , a następnie zamówić wtryski od ciebie , zamówić FMIC-a , i resztę niezbędną do większych mocy :helm:

jarucki pisze:Olko!
Ty zamawiaj wtryski od Cowboy'a - po założeniu będzie czuć moc
A potem jedź na program, ale czytając to co napisałeś...
olko25 napisał/a:
W lipcu się pochwalę co uzyskałem , a potem dopiero będe cowboy zamawiał wtryski od ciebie i montował resztę . Chodzi mi o to żeby poczuć w najbliższych tygodnich moc pod butem , a potem skłądać na inne podstawowe rzeczy .

To przydał by Ci się cały dolot razem z FMIC'em bo ta moc szybko będzie Puchła!
No dokładnie innej opcji nie ma już myślę jaki FMIC założyć , może ktoś poradzi :goof: .


Miłość do passata od 10 lat :]

Moja bryka : http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2921349#2921349

Awatar użytkownika
jarucki
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: śr lip 09, 2008 18:25
Lokalizacja: LPU

Post autor: jarucki » wt cze 16, 2009 18:16

Co do FMIC'a to jest cały temat w podpiętych :D

mogę Ci podesłać namiary do człowieka który sprzedaje sprawdzone ICki od Iveco :)
Jeśli chodzi o rurowanie - kompletne (pod intercooler iveco, ewentualnie inny FMIC) i gotowe do założenia, to możemy porozmawiać na ten temat :)


[url=http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=40339][img]http://img18.imageshack.us/img18/7243/44876552.gif[/img][/url]
Prawie Seria 326Nm

Awatar użytkownika
KonradzikIV
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2722
Rejestracja: pn gru 17, 2007 15:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: KonradzikIV » wt cze 16, 2009 18:50

compsport w krakowie - ciężka sprawa, zgrywaja Twoj soft wysyłają go do blielska i tam robią program pod auto ktorego nigdy w zyciu nie widzieli, potem prospect Ci go wgra. szczerze nie polecam takiej operacji jak juz koniecznie chcesz robić u compociarzy to jedz do gliwic odrazu ci shamują auto na maha


Obrazek

Awatar użytkownika
olko25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: wt lut 03, 2009 07:32
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olko25 » wt cze 16, 2009 20:31

hmmm wychodzi poprostu na to że w Krakowie nie ma nikogo dobrego w te klocki . Pozostaje opcja Compot Gliwice albo Aligator Katowice ( co mi jeszcze bardziej pasuje ) bo bliżej i koleś jakich mało . O ile mnie nie odeśle z kwitkiem że mam coś do dłubnięcia przy samochodzie , i znowu 1.30 jezdy do domu :grrr: . Cóż takie życie :crazy:


Miłość do passata od 10 lat :]

Moja bryka : http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2921349#2921349

Awatar użytkownika
bradley
Forum Master
Forum Master
Posty: 1046
Rejestracja: czw paź 02, 2008 11:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Katowice

Post autor: bradley » wt cze 16, 2009 21:43

olko25 pisze:Pozostaje opcja Compot Gliwice
Gwoli scislosci Compsport w Gliwicach hamuje auta no i na miejscu softa. Jako tako swoja siedzibe maja w Bielsku na Cieszynskiej gdzie raczej zajmuja sie grubszym rzezbieniem w aucie :)


VW Vento 1.9TDI 1Z++ :)
[i]Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0[/i]

Awatar użytkownika
KonradzikIV
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2722
Rejestracja: pn gru 17, 2007 15:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: KonradzikIV » wt cze 16, 2009 22:59

olko25 pisze:hmmm wychodzi poprostu na to że w Krakowie nie ma nikogo dobrego w te klocki
TTC :bigok: :bigok: :bigok: i sa bardzo dobrzy w te klocki


Obrazek

Awatar użytkownika
olko25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: wt lut 03, 2009 07:32
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olko25 » wt cze 16, 2009 23:03

KonradzikIV pisze:TTC i sa bardzo dobrzy w te klocki
Ponoć z kraka nikt nie narzekał na nich , ale czy mają hamownie i jakie ceny ???


Miłość do passata od 10 lat :]

Moja bryka : http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2921349#2921349

Awatar użytkownika
KonradzikIV
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2722
Rejestracja: pn gru 17, 2007 15:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: KonradzikIV » wt cze 16, 2009 23:06

olko25 pisze:Ponoć z kraka nikt nie narzekał na nich , ale czy mają hamownie i jakie ceny ???
poszło pw


Obrazek

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » wt cze 16, 2009 23:27

KonradzikIV pisze:ciężka sprawa, zgrywaja Twoj soft wysyłają go do blielska i tam robią program pod auto ktorego nigdy w zyciu nie widzieli, potem prospect Ci go wgra
powiem tak, wielu uznanych i cenionych tunerów którzy się tu wpisują na forum zaczynała jako remote hands, czyli wgrywacze softu... ale nie o tym jest temat

ponieważ zaczynają się reklamy i każdy wpisuje kolejne preferencje zamykam temat, niech zainteresowany obdzwoni wszystkie firmy w terenie i wybierze tą która mu odpowiada...

jeżeli problemem podjechanie jest 150km to moze rzeczywiście szukać w Krakowie...

na temat CS, VTECH, TTC itp jest mnóstwo opinii w necie
Ostatnio zmieniony czw cze 18, 2009 10:58 przez cowboy, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » czw cze 18, 2009 10:59

znalazłem temat na seat racing w temacie oddziału CS w Krakowie, juz go czytałem ale nie mogłem sobie wcześniej przypomnieć gdzie, wiec teraz wklejam

http://forum.seat-racing.pl/viewtopic.p ... ead#unread

dla tych co nie zalogowani:
PatTDI pisze:W Krakowie na ul.Piastowkiej masz nasz oddzial CompSportu.
Mozesz podjechac i porozmawiac.
Do wykonania modyfikacji nie jest potrzebna hamownia tylko dobra diagnostyka. Pomiar to czesc modyfikacji ktora mozna wykonac na koniec.
Niestety taka mozliwosc istanieje tylko w Gliwicach poniewaz to tam wynajmujemy hamownie. Niestety w okolicy Krakowa nie ma zadnej hamownii pokazujacej prawde.

Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości