Grupowy chiptuning DynoSoft Wrocław?

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Dario84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1431
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 15:37
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Post autor: Dario84 » pt mar 06, 2009 08:38

Haha Chiptuning z Allegro <lol> :grin:

Kazdy samochod sie inaczej stroi nawet jak sa 2 z tymi samymi silnikami na tym samym osprzecie, wiec w jaki sposob ktos z allegro moze Ci zrobic program pod samochod ??

Robiac program trzeba miec samochod we wlasnych rekach i sprawdzac caly czas jak zachowuje sie turbo itp.

Kiedys tez tak patrzylem - chip z allegro bo taniej, ale teraz juz wiem ze to byla najwieksza glupota zeby myslec w ten sposob, dozbieraj kasy i jedz do Mirka bynajmniej bedziesz mial zrobione dobrze i nie bedziesz sie zastanawial kiedy cos wysiadzie przez program.

Druga sprawa - strojenie pod konkretne mody jak zechcesz wymienic osprzet, myslisz ze ktos z allegro zrobi Ci pozniej korekte pod inna sprezarke czy wtryski ?? Zapomnij
Ostatnio zmieniony pt mar 06, 2009 09:06 przez Dario84, łącznie zmieniany 1 raz.


CTR Tuning: CHIPTUNING, DIAGNOSTYKA, MECHANIKA, ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA, HAMOWNIA GG:3995871 tel 693784122
Mój golfik: MK4 ASZ CTR
NASZE PRACE CTR: http://www.facebook.com/ctrtuning" onclick="window.open(this.href);return false;

mirass
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 633
Rejestracja: czw lut 23, 2006 21:23
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Post autor: mirass » pt mar 06, 2009 08:55

Quest pisze:Jaki termin tej eskapady? :)
15 marca zamykam wątek :pub:

[ Dodano: 06 Mar 2009 07:57 ]
Marcenao pisze:Ten 1000zł to od osoby, czy od grupy? Na allegro mozna znaleść chiptunig za 400zł, więc jestem ciekaw....
kup, polataj a później spotkamy się i pogadamy. Chiptunerów robiących modyfikacje w 10 minut we Wrocławiu jest kilku. Jak bez diagnozy można zrobić program?


www.vagtune.pl tel. 502730289

Awatar użytkownika
mariachi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 452
Rejestracja: pn mar 05, 2007 16:56
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: mariachi » pt mar 06, 2009 11:07

Marcenao pisze:Ten 1000zł to od osoby, czy od grupy? Na allegro mozna znaleść chiptunig za 400zł, więc jestem ciekaw....
:axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe:

przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać, tysiąc od grupy to by wychodziło po 100 na główkę, albo nawet mniej


W nawiązaniu do tematu, zapisywać się bo czas leci, i szkoda było by przegapić okazje zrobieniu softu w tak profesjonalnej firmie, jednej z kilku najlepszych :helm:



Awatar użytkownika
Marcenao
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw mar 05, 2009 22:36
Lokalizacja: Mierczyce

Post autor: Marcenao » sob mar 07, 2009 23:36

mirass pisze: kup, polataj a później spotkamy się i pogadamy. Chiptunerów robiących modyfikacje w 10 minut we Wrocławiu jest kilku. Jak bez diagnozy można zrobić program?
http://moto.allegro.pl/item572957754_ch ... rdoba.html
Mi chodzi o coś takiego.... koleś ma napisane, z robi diagnostyke i ma hamownie drogową, dlatego niby tylko 400zł, więc dlatego tamto moje pytanie....



Awatar użytkownika
masakra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 395
Rejestracja: pn lut 27, 2006 18:34
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: masakra » ndz mar 08, 2009 00:13

Marcenao pisze:
mirass pisze: kup, polataj a później spotkamy się i pogadamy. Chiptunerów robiących modyfikacje w 10 minut we Wrocławiu jest kilku. Jak bez diagnozy można zrobić program?
http://moto.allegro.pl/item572957754_ch ... rdoba.html
Mi chodzi o coś takiego.... koleś ma napisane, z robi diagnostyke i ma hamownie drogową, dlatego niby tylko 400zł, więc dlatego tamto moje pytanie....
no, no, no patrząc na wykresy pana z aukcji to ten gość to cudotwórca :bigok: samymi programami.... super :bajer:



Awatar użytkownika
Cinek
_
_
Posty: 1738
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:52
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Cinek » ndz mar 08, 2009 21:46

masakra pisze:no, no, no patrząc na wykresy pana z aukcji to ten gość to cudotwórca :bigok: samymi programami.... super :bajer:
bo on robi CammonRaily, pozatym głównie zwiększa paliwo i ciśnienie, i ustawia afr. kolejny coś jak autoseba,
już wiem skąd te przyrosty
koniec OT z mojej strony
Ostatnio zmieniony ndz mar 08, 2009 21:51 przez Cinek, łącznie zmieniany 1 raz.


viewtopic.php?f=86&t=432970 końca nie ma nigdy...

Awatar użytkownika
Marcin-Odra
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: sob maja 26, 2007 14:53
Lokalizacja: SWD
Kontakt:

Post autor: Marcin-Odra » ndz mar 08, 2009 23:35

Ja mam takie pytanie:
Jest możliwość najpierw shamowania auta i jeżeli wyjdzie seria podaje go chiptuningowi, a jeżeli poprzedni właściciel zmienił program i nie ma serii płace tylko za hamownie?
W przypadku takiej możliwości zapisuje się do grupy i czekam na termin (najlepiej 28 marzec :P bo mam wolny).



Awatar użytkownika
_mumin_
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 157
Rejestracja: czw sty 03, 2008 00:30
Lokalizacja: OKR
Kontakt:

Post autor: _mumin_ » pn mar 09, 2009 03:33

Cinek pisze:
masakra pisze:no, no, no patrząc na wykresy pana z aukcji to ten gość to cudotwórca :bigok: samymi programami.... super :bajer:
bo on robi CammonRaily, pozatym głównie zwiększa paliwo i ciśnienie, i ustawia afr. kolejny coś jak autoseba,
już wiem skąd te przyrosty
koniec OT z mojej strony
Stary zobacz inne jego aukcje :) Tam są niezłe kfiatki ;)



majkitdi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: pt lut 06, 2009 09:37
Lokalizacja: ddz
Kontakt:

Post autor: majkitdi » pn mar 09, 2009 10:13

mnie rowniez prosze dopisac do listy :bajer:


vw > all

mirass
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 633
Rejestracja: czw lut 23, 2006 21:23
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Post autor: mirass » pn mar 09, 2009 21:56

Cinek pisze:
masakra pisze:no, no, no patrząc na wykresy pana z aukcji to ten gość to cudotwórca :bigok: samymi programami.... super :bajer:
bo on robi CammonRaily, pozatym głównie zwiększa paliwo i ciśnienie, i ustawia afr. kolejny coś jak autoseba,
już wiem skąd te przyrosty
koniec OT z mojej strony
przeciez to jest autoseba :P


www.vagtune.pl tel. 502730289

pablo-net
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob lut 28, 2009 13:43
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: pablo-net » śr mar 11, 2009 14:10

Termin zamknięcia tematu już blisko więc postaram się jakoś podsumować:

Lista, którą wysłał Marcin Makowiec jest aktualna?

1. Neck99 (OCP)
2. handzol (OCP)
3. grzela07 (OCP)
4. MAKO

Dodatkowo:

5. Piotrek_ARL (ARL) - założyciel tamatu
6. majkitdi (ARL)
7. robert24 (ARL)
8. pablo-net (BRU)
9. Marcin-Odra (BUK+) ?
10. Kywak (ASZ) ?

Czy ktoś ostatecznie odpada z listy? Jeżeli nie to akurat mamy 10 osób :bigok:



Awatar użytkownika
Marcin-Odra
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: sob maja 26, 2007 14:53
Lokalizacja: SWD
Kontakt:

Post autor: Marcin-Odra » czw mar 12, 2009 16:03

Ja najpierw muszę shamować samochód, grupowa hamowania coś się przeciąga, więc będę musiał zainwestować w przyszłym tygodniu 150zł i skoczyć do B-B lub Katowic żeby sprawdzić zy jest seria czy nie.

Ja więc się wstrzymuje do przyszłego tygodnia, chyba, że ktoś z dynosoftu napisze, że mogę przed chipowaniem shamować auto...



mirass
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 633
Rejestracja: czw lut 23, 2006 21:23
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Post autor: mirass » czw mar 12, 2009 19:20

Marcin-Odra pisze:Ja najpierw muszę shamować samochód, grupowa hamowania coś się przeciąga, więc będę musiał zainwestować w przyszłym tygodniu 150zł i skoczyć do B-B lub Katowic żeby sprawdzić zy jest seria czy nie.

Ja więc się wstrzymuje do przyszłego tygodnia, chyba, że ktoś z dynosoftu napisze, że mogę przed chipowaniem shamować auto...
podeślij logi z auta to zobacze czy jest jakis mod czy nie


www.vagtune.pl tel. 502730289

przemek4net
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz sty 04, 2009 13:17
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: przemek4net » ndz mar 15, 2009 12:06

_mumin_ pisze:Tylko wiesz jak potem kończy się taki chiptuning
z allegro , bądź u tunerów z księżyca ? wpisz sobie na forum hasło Autoseba albo All tuning
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid ... =fb_seller - a wiec mamy 231 pozytywow i 2 neutrale:)
A teraz powaznie:
zaraz po kupnie auta gdy wpadla mi idea chipa wyobraz sobie, ze szukalem opini o AS ale nie tych powtarzanych ale od jego klientow!
Wyobraz sobie, ze wszyscy, ktorych namierzylem byly zadowoleni - szok, prawda?
Wyobraz sobie wiecej!!! takze bylem u niego i takze jestem zadowolony!
A teraz prawdziwy szok bedzie (trzymaj sie mocno fotela)
po paru miechach wszedlem "troche" w temat, zczytalem soft z kosci ori jak i "od niego" i z reka na sercu moge powiedziec, ze nie bylo tam niczego dziwnego czy niekonsekwentnego

Obecnie jego kosci leza gdzies w szafie bo zrobilem sobie nowe - mocniejsze.

Nie odwodze nikogo od chipa za te 1100???.. .cena widze spadla troche bo gdy ja ponad rok temu do Dyno dzwonilem to cena byla 1500 (jedna osoba <> grupa)

Porada mala: zanim ktos pojedzi do tunera niech sobie diagnostyke zrobi bo moze byc dramat gdy w wielki dzien chipa grupowego okaze sie przy diagnostyce, ze przeplywka tnie, turbina przeladowuje, komp zglasza blad uwalonego wtrysku sterujacego itp (niezaleznie gdzie auta chipuje sie tylko sprawne)

Pozdrawiam,
Przemek



ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości