Grupowy chiptuning R-Performance Rogalotti 1000zł VI tura

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
odzim
...
...
Posty: 2156
Rejestracja: pn mar 12, 2007 11:59
Lokalizacja: Radom

Grupowy chiptuning R-Performance Rogalotti 1000zł VI tura

Post autor: odzim » pn lut 11, 2013 13:42

Budżak pisze:Tylko, że Rogal i Witek to ten sam koleś. :rotfl:
Budżak jak nie umiesz czytac ze zrozumieniem to nie moja wina napisalem rogal czyli witek , a nie czy witek, to tak w roli sprostowania i kto powinien sie smiac teraz ....,a jak chcesz dac do mk4 1200 pln to twoja sprawa ja napisalem ze nie jest to warte bo mozna miec to samo duzo duzo taniej u chlopaka ktory tez jest ceniony tyle że ty o nim nie slyszałes bo nie jestes w temacie


Obrazek

Awatar użytkownika
Budżak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 489
Rejestracja: sob maja 14, 2005 15:31
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Re: Grupowy chiptuning R-Performance Rogalotti 1000zł VI tur

Post autor: Budżak » pn lut 11, 2013 14:16

odzim pisze:
Budżak pisze:Tylko, że Rogal i Witek to ten sam koleś. :rotfl:
Budżak jak nie umiesz czytac ze zrozumieniem to nie moja wina napisalem rogal czyli witek , a nie czy witek, to tak w roli sprostowania i kto powinien sie smiac teraz ....,a jak chcesz dac do mk4 1200 pln to twoja sprawa ja napisalem ze nie jest to warte bo mozna miec to samo duzo duzo taniej u chlopaka ktory tez jest ceniony tyle że ty o nim nie slyszałes bo nie jestes w temacie
Zwracam honor. Walnąłem się, ale i tak śmieję się z Ciebie. :helm:
A co do bycia w temacie, to mało widocznie wiesz. Ale rób sobie program u kolegi i bądź szczęśliwy. Kto ma pojechać do Rogala to i tak pojedzie.


http://www.cultstyle.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
odzim
...
...
Posty: 2156
Rejestracja: pn mar 12, 2007 11:59
Lokalizacja: Radom

Grupowy chiptuning R-Performance Rogalotti 1000zł VI tura

Post autor: odzim » pn lut 11, 2013 20:41

Budżak pisze:A co do bycia w temacie, to mało widocznie wiesz. Ale rób sobie program u kolegi i bądź szczęśliwy. Kto ma pojechać do Rogala to i tak pojedzie.
nie interesuje mnie twoja osoba ,bo nic tu nie wnosisz ,sam bylem u rogala dwa razy ale to bylo jak jeszcze hamowni nie miał i zaczynal chłopak , ,zreszta sam tez dłubie troche w edc15 wiec mnie nie rozsmieszaj swoimi mądrościami ,bo mi nie jest ktos potrzebny zeby dlubnąć edc15 w tdi ,to tyle a jak ktos chce to niech placi przeciez od razu to napisalem ja tylko dalem alternatywe ,pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pn lut 11, 2013 22:33 przez odzim, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Awatar użytkownika
Budżak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 489
Rejestracja: sob maja 14, 2005 15:31
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Re: Grupowy chiptuning R-Performance Rogalotti 1000zł VI tur

Post autor: Budżak » pn lut 11, 2013 21:19

odzim pisze:
Budżak pisze:A co do bycia w temacie, to mało widocznie wiesz. Ale rób sobie program u kolegi i bądź szczęśliwy. Kto ma pojechać do Rogala to i tak pojedzie.
nie interesuje mnie twoja osoba ,bo nic tu nie wnosisz ,sam bylem u rogala dwa razy ale to bylo jak jeszcze hamowni nie miał i zaczynal chłopak ,ty wtedy pewnie w przedszkolu byłes , teraz wiem gdzie mozna to samo miec taniej ,zreszta sam tez dłubie troche w edc15 wiec mnie nie rozsmieszaj swoimi mądrościami ,bo mi nie jest ktos potrzebny zeby dlubnąć edc15 w tdi ,to tyle a jak ktos chce to niech placi przeciez od razu to napisalem ja tylko dalem alternatywe ,pozdrawiam
Ty za to wnosisz ferment w temacie grupowego dłubania u Rogala pisząc o mega okazjach twojego kolegi. Załóż temat z super ceną i jakością i pewnie tam ludzie będą walić drzwiami i oknami.
Co do przedszkola, to nie ośmieszaj się, bo akurat wiele lat temu robiłem u niego auto i wielu moich kumpli. I co głupio ci panie znawco? Tak więc mało jeszcze wiesz, bo widocznie zajęty byłeś zjadaniem swoich gili i pisaniem pierdół.

I nie każdy musi chcieć czy umieć dłubać w aucie. Może to zrobić ktoś kto się zna lepiej mądralo.


http://www.cultstyle.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
italiano_83
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 11896
Rejestracja: śr gru 03, 2008 21:21
Lokalizacja: NL/Zeeland
Auto: Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA Turbobenzina
Silnik: 1.4T

Grupowy chiptuning R-Performance Rogalotti 1000zł VI tura

Post autor: italiano_83 » pn lut 11, 2013 22:16

Budżak Zluzuj rajtuzy .. i bez prywatnych wycieczek proszę bardzo :bajer:

odzim Temat ma swój "tytuł" więc nie "mąćmy wody" - rozumiem fakt chęci przedstawienia, alternatywy, ale bez zbytniego angażowania się w popieranie którejś ze stron :bajer:

Innymi słowy Panowie - następnemu który będzie prowokował dyskusję nie nawiązującą bezpośrednio do tematu i kierującemu się prywatnymi animozjami ograniczę dostęp do forum :bajer:


Było MK4 1.9 TDI ALH Generation 151PS 309Nm Techno blue metalic Obrazek

Alfa Romeo Giulietta 1.4 MultiAir Turbo Benzina 170PS 250Nm

Ducati Monster 696+


Obrazek

zgredd
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 523
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 01:27
Lokalizacja: Oborniki Śląśkie

Re: Grupowy chiptuning R-Performance Rogalotti 1000zł VI tur

Post autor: zgredd » wt lut 12, 2013 00:28

Czytając temat 100% racje przyznaje koledze odzim. Cena jest podana każdy wybierze gdzie mu lepiej pasuje. Z doświadczenia wiem że dobrze mieć tunera w okolicy, bo niektóre wycieczki są czasochłonne i kosztowne.



radoslavvv
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw mar 14, 2013 00:41

Grupowy chiptuning R-Performance Rogalotti 1000zł VI tura

Post autor: radoslavvv » czw mar 14, 2013 13:29

To organizujemy grupe do Rogala?
W sam raz na wiosne grupowe chipowanko
;)

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Detektor
Forum Master
Forum Master
Posty: 1066
Rejestracja: śr lis 18, 2009 16:40
Lokalizacja: Warszawa

Grupowy chiptuning R-Performance Rogalotti 1000zł VI tura

Post autor: Detektor » pt mar 15, 2013 19:17

radoslavvv pisze:To organizujemy grupe do Rogala?
Jak to organizujemy ? sam chcesz zorganizować. Bez kolegi CrocodileReggae nic nie zorganizujesz, musimy czekać aż się pojawi w tym temacie ponownie a zapewne nie zacznie organizować nowej grupy dopuki Rogal nie zgłosi gotowości do
działania w tym temacie. Ja sam już bym chciał żeby w końcu coś się ruszyło bo czekam już bardzo długo
a w temacie nadal cisza.


W zasadzie, w życiu można dojść do wszystkiego. Ale dojechać łatwiej.

Awatar użytkownika
odzim
...
...
Posty: 2156
Rejestracja: pn mar 12, 2007 11:59
Lokalizacja: Radom

Grupowy chiptuning R-Performance Rogalotti 1000zł VI tura

Post autor: odzim » pt mar 15, 2013 22:47

Detektor pisze:Jak to organizujemy ? sam chcesz zorganizować. Bez kolegi CrocodileReggae nic nie zorganizujesz, musimy czekać aż się pojawi w tym temacie ponownie a zapewne nie zacznie organizować nowej grupy dopuki Rogal nie zgłosi gotowości do
działania w tym temacie. Ja sam już bym chciał żeby w końcu coś się ruszyło bo czekam już bardzo długo
a w temacie nadal cisza.
zadzwon do Rogala i sie umów za 1200 bedzies miał zrobione a jak sie dogadasz to moze i taniej nie musisz czekac nie wiadomo ile


Obrazek

wron
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 641
Rejestracja: pn cze 28, 2010 09:49
Lokalizacja: mazowieckie

Grupowy chiptuning R-Performance Rogalotti 1000zł VI tura

Post autor: wron » pt mar 15, 2013 23:04

po to chyba jest ten temat żeby było taniej a nie żeby dzwonic i umawiać się za 1200 :panna:



Awatar użytkownika
odzim
...
...
Posty: 2156
Rejestracja: pn mar 12, 2007 11:59
Lokalizacja: Radom

Grupowy chiptuning R-Performance Rogalotti 1000zł VI tura

Post autor: odzim » pt mar 15, 2013 23:26

wron pisze:po to chyba jest ten temat żeby było taniej a nie żeby dzwonic i umawiać się za 1200 :panna:
1000 a 1200 a czekanie bóg wie ile moze auto juz sprzedasz i sie nie doczekasz hehehehe ,zreszta sa ludzie np masters nie mniej znani i cenieni którzy takie tdi pd na edc 15 robia za 1000pln
Ostatnio zmieniony pt mar 15, 2013 23:45 przez odzim, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

wron
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 641
Rejestracja: pn cze 28, 2010 09:49
Lokalizacja: mazowieckie

Grupowy chiptuning R-Performance Rogalotti 1000zł VI tura

Post autor: wron » pt mar 15, 2013 23:33

odzim pisze:1000 a 1200
nie wszyscy srają kasą
to już dawno w tych tdi z tego rocznika powinno kosztowac nie więcej jak 700zł



Awatar użytkownika
italiano_83
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 11896
Rejestracja: śr gru 03, 2008 21:21
Lokalizacja: NL/Zeeland
Auto: Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA Turbobenzina
Silnik: 1.4T

Grupowy chiptuning R-Performance Rogalotti 1000zł VI tura

Post autor: italiano_83 » pt mar 15, 2013 23:42

wron pisze:nie wszyscy srają kasą
Więcej staranności w doborze słownictwa zalecam :bajer:
wron pisze:to już dawno w tych tdi z tego rocznika powinno kosztowac nie więcej jak 700zł
Powiedz to tunerowi :hehe:


Było MK4 1.9 TDI ALH Generation 151PS 309Nm Techno blue metalic Obrazek

Alfa Romeo Giulietta 1.4 MultiAir Turbo Benzina 170PS 250Nm

Ducati Monster 696+


Obrazek

Awatar użytkownika
odzim
...
...
Posty: 2156
Rejestracja: pn mar 12, 2007 11:59
Lokalizacja: Radom

Grupowy chiptuning R-Performance Rogalotti 1000zł VI tura

Post autor: odzim » pt mar 15, 2013 23:43

wron pisze:1000 a 1200
to jest wyrwane z kontekstu chyba napisalem ze za 1000 mozna zrobic u kogos innego zreszta znam ludzi którzy robia to za 600pln a nie 700 i tez robia profi robote oczywiscie z hamownia, z reszta czekajcie sobie i .... co mnie to ....


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości