Chiptuning w Brk Inowrocław-grupowy 600-700pln!

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

misiek80
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn sie 05, 2013 22:01

Re: Chiptuning w Brk Inowrocław-grupowy 600-700pln!

Post autor: misiek80 » ndz wrz 08, 2013 12:56

witam.Niemoge złego słowa powiedzieć na BRK a 2tyg temu byłem u goscia zrobiłem wirusik i autko jakby wiaterek pchał dostało ducha dodam ze mój Golfik 4 pełna seria tylko wirus i wyszło ładnych 133ps.


Golf Mk4

turekdzik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn paź 10, 2011 21:46

Chiptuning w Brk Inowrocław-grupowy 600-700pln!

Post autor: turekdzik » ndz wrz 15, 2013 21:05

Z g...a bata nie ukręcisz czasem delikatny mod wystarczy a auto reaguje na korektę bardzo dobrze. Trafi się auto w którym nie ma sprężania, wtryski leją, pompa nie domaga to można stanąć na głowie i nie da się zrobić przyzwoitego wyniku!!!. Dlatego hamownia to jest dobre narzędzie diagnostyczno pomiarowe bo kibla odrazu da się wyłapać. Tak jak rumianko napisał nic na siłę !



rumianko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: ndz lut 24, 2008 13:43
Lokalizacja: inowrocław

Chiptuning w Brk Inowrocław-grupowy 600-700pln!

Post autor: rumianko » sob gru 07, 2013 00:08

trafiają się rożne samochody i różne wyniki ;) jeśli miałbym robić pod wynik i klienta nigdy BRK by nie wypromowało się na markę jaka jest, dziś miałem 1z na 8bit klient chciał mocno i zabrakło 5KM do 117KM (bo jego kolega tak ma) widziałem bardzo duży niedosyt po wyjeździe z hamowni ze nawet 115km nie było, ale niestety batorego nie będziemy na silę robić.....


ps. następna promocja zimowa...... kto się załapie ten się załapie ;) szczegóły na stronce www ;)


brk-tuning profesjonalnie strojony chip-tuning
www.brk-tuning.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości