chip tuning z niemieckiego salonu

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
0rzeł
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 179
Rejestracja: pt gru 29, 2006 21:52
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

chip tuning z niemieckiego salonu

Post autor: 0rzeł » ndz lip 21, 2013 22:42

Widzę, że temat trochę zszedł na boczny tor, wracając do tematu trochę auto osłabło w moim mniemaniu, także planuje chip + wtryski 216, może kiedyś turbo asz, pytanie czy seryjne sprzęgło i dwumas da rade w granicach 300-310 nm bo gdzies tak myślę wyjdzie z 216..? czy lepiej zostać na samym chipie, bo do rajdowców nie należę, a wcześniej jeździłem AJM'em i troche brakuje mi momentu z PD'ka



Awatar użytkownika
VW krzychu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: ndz wrz 11, 2005 20:39
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

chip tuning z niemieckiego salonu

Post autor: VW krzychu » ndz lip 21, 2013 23:48

Wszystko zależy jaki masz budżet na modyfikacje?
Na seryjnych podzespołach moc pod 140KM 300-310Nm jest do osiągnięcia, a poprawa elastyczności silnika znacząca.
Jeśli dasz wtryski 216, to aż się prosi dać większe turbo np. ASZ, a po takich modach to seryjne sprzęgło może się okazać za słabe.


DigiTech Katowice-> PROMOCJA na CHIPTUNING

autoelektronika, diagnostyka, chiptuning, hamownia obciążeniowa, DPF/FAP deaktywacja

Awatar użytkownika
0rzeł
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 179
Rejestracja: pt gru 29, 2006 21:52
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

chip tuning z niemieckiego salonu

Post autor: 0rzeł » pn lip 22, 2013 10:57

no właśnie to sprzęgło mnie najbardziej martwi, pisałem do MAPIego to sam chip dosc w przystępnej cenie mi zaproponował razem z dawką startową bo czasem mam z tym problem. wtryski + turbo + sprzęgło jedno mas hm... turbo znajomy ma w dobrym stanie za 500zł od asz także powinienem sie zmieścić w dwóch tys. ale pewnie zestrojenie tego wyjdzie drożej niż sam chip, muszę sobie sam odpowiedzieć czy te 15-20 koni jest dla mnie aż tak potrzebne :-) dzięki za zainteresowanie tak już obcykanym tematem na forum i wyrozumiałość



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9231
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

chip tuning z niemieckiego salonu

Post autor: wesol » pn lip 22, 2013 16:51

chip powinien kosztowac tyle samo mimo ze dajesz wieksze turbo i wtryski to juz w dzisiejszych czasach taki mod traktuje sie jak kiedys samo chipsowanie.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości