Wymiana wtrysków na 216

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
ciachotdi
diesel m@ster
diesel m@ster
Posty: 1121
Rejestracja: pt gru 05, 2008 15:05
Lokalizacja: Aalsmeer
Auto: Seat mii

Re: Wymiana wtrysków na 216

Post autor: ciachotdi » śr paź 03, 2012 12:50

bradley pisze:ALH akurat ma program prawie albo nawe taki sam jak ASV. Jest zdlawiony wtryskiwaczami. Po wymianie na dzien dobry ma sie pelnoprawna 110tke.
e z tego co się orientuje jest podobno tylko 10 koników więcej reszta to program ma ktoś jakieś wykresy ze zmiany wtryskow



tomek08
Forum Master
Forum Master
Posty: 1556
Rejestracja: czw mar 19, 2009 16:43
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Wymiana wtrysków na 216

Post autor: tomek08 » czw paź 04, 2012 15:50

Witam, ja w swoim ASV po zmianie wtrysków, turbiny i FMIC miałem 140KM. Wiem teraz powiecie, że dałem wtryski, turbo i FMIC, ale ja wam napiszę, że po zmianie wtrysków odczułem poprawę. Jednak po zmianie turbo i FMIC nie poczułem, żadnej różnicy dopiero po programie znów się poprawiło.
A oto dowód http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1ff ... 5e2ec.html" onclick="window.open(this.href);return false; , przed i po programie.
Ja ogólnie jestem zadowolony, ważne, żeby wtryski miały dobrze wyregulowane oba ciśnienia, wtedy jak pisał COWBOYmożna uzyskać nawet +30KM i +30NM.
Przy zakupie wtrysków, proście o wydruk z eps 200, to potwierdzi, że ciśnienia są takie jakie chcieliśmy, a nie że ktoś wam wpaja, że ma takie ciśnienia, a w rzeczywistości ???
Pozdrawiam.


Tomek

tomesko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: ndz maja 09, 2010 19:59
Lokalizacja: Jastrzębia
Kontakt:

Re: Wymiana wtrysków na 216

Post autor: tomesko » pt paź 05, 2012 20:38

ciacho840 pisze:panowie zakupiłem ALH i chcę wyciągnąć wtryski na obecnych jest biała farbka na górze i chce podmienić od ASV czy mogę tak jeździć czy trzeba coś robić. I czy mieliście do czynienia z takimi bolidami :smirk:
Być może twoje stare wtryski już podlewają i stąd taki efekt. Jak planujesz wymianę to tylko na 216 -stki . Jeśli jesteś zainteresowany to mam takie na sprzedaż ori BOSCH od kolegi cowboi z forum i byłem bardzo zadowolony moc odczuwalna już po samym założeniu. Pozdro



ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości