Po chipie nie ma odpowiedniej mocy.

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
AdrianR32
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: śr maja 20, 2009 23:11
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Po chipie nie ma odpowiedniej mocy.

Post autor: AdrianR32 » wt lip 24, 2012 22:29

Adamm a ty masz kogos kto by mogl wyjac wtrysk jeden i sprawdzic maszyna rozpylenie i czy to 230 i czy dobre ma cisnienia ? i ile taka usługa


AHF ++ 230-awx-GT1749VC-11-fmic,g60-VR6 Siedza graty ale ni hu...a nie wystrojone jeszcze :P

Awatar użytkownika
Adamm
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4753
Rejestracja: pn lis 15, 2004 23:06
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów
Auto: Octavia II BLS++ / Passat B4 1Z+
Kontakt:

Po chipie nie ma odpowiedniej mocy.

Post autor: Adamm » śr lip 25, 2012 08:36

wtryski to sam moge wyjac, a potem trzeba by je zawiezc do nadarzyna na sprawdzenie i regulacj obu cisnien

szkoda ze u siebie nie mam juz 230 bo by sie podmienilo


Moje auto w budowie --> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=245535
MASZ PROBLEM Z NASTAWNIKIEM?? --> napisz do mnie
mechanika pojazdowa aut grupy VAG

Awatar użytkownika
AdrianR32
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: śr maja 20, 2009 23:11
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Po chipie nie ma odpowiedniej mocy.

Post autor: AdrianR32 » śr lip 25, 2012 10:53

Adamm a orientujuesz sie ile taka usługa ?? sprawdzenia cisnien i czy to sa wogole 230 bo juz nie wiem czy mi kolega walka nie włozyl :D


AHF ++ 230-awx-GT1749VC-11-fmic,g60-VR6 Siedza graty ale ni hu...a nie wystrojone jeszcze :P

Awatar użytkownika
Adamm
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4753
Rejestracja: pn lis 15, 2004 23:06
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów
Auto: Octavia II BLS++ / Passat B4 1Z+
Kontakt:

Po chipie nie ma odpowiedniej mocy.

Post autor: Adamm » śr lip 25, 2012 13:05

ok 300 zl , dzwon do Cowboya


Moje auto w budowie --> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=245535
MASZ PROBLEM Z NASTAWNIKIEM?? --> napisz do mnie
mechanika pojazdowa aut grupy VAG

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Po chipie nie ma odpowiedniej mocy.

Post autor: cowboy » śr lip 25, 2012 14:19

250 PLN kosztuje regulacja cisnien na koncówkach Bosio kupionych u mnie ;)
300 PLN za ekspresowe poprawki dostarczonych do mnie wtrysków, które trzeba sprawdzić i poprawnie wyregulowac
sprawdzenie cisnien jest gratis, po sprawdzeniu dzwonie, mówie co wyszło i pytam o decyzję co dalej ;)
ogolnie nie zajmuje sie poprawianiem po innych ale jak są przypadki ewidentne, że brak mocy to pomagam, zdarzało sie tak kilkanascie razy
ostatnio pojawiły sie IMO chińskie podróby koncówek (samych koncówek) Boscha na allegro i ebay - ktos mi pokazywał - wiec pewnie bedzie wiecej przypadków braku mocy... albo znowu jakas wadliwa seria w Bosio wyszla .. trudno orzec bez sprawdzenia



Awatar użytkownika
AdrianR32
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: śr maja 20, 2009 23:11
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Po chipie nie ma odpowiedniej mocy.

Post autor: AdrianR32 » śr lip 25, 2012 17:29

Wiec bylem u Rogala ,niestety tylko był czas na podłaczenie kąpa i przejazd i odczyt co i kiedy pokazuje.
pierwsza diagnoza ktora zobaczył to Wywalona przepływka (Juz zamówiłem nowke Bosch)
-druga to Soft smietnik (Gotowiec z pseudo Kreatora mocy podobno)
-trzecie powiedzial ze cos jeszcze,ale to zdiagnozuje jesli przyjade z dobra przepływka i bedzie mogł z hamować i ew wgrac mapke juz przez niego pod te auto
mechanicznie powiedział ze silnik w b.dobrym stanie ładnie chodzi itd

Wiec reasumujać wkladam przepływke i zobacze czy bedzie jakas zmiana- Duzo taka przepływka moze zanizac moc silnika???
Pojade i sie sprawdzi co wypluje u niego na hamowni a co po jego sofcie

Cowboy ja mam swieżo wyregolowane wtryski wraz z Cisnieniami podkladki itd zalezy mi tylko na wyjeciu np jednego i sprawdzenie czy to 230? i czy to nie te chinole ?? Dasz radeee ?? bo nie mam pewnosciczy mnie nie przekrecił i nie dał moich poprostu zregenerowanych lub w najgorszym przypadku 216? da rade to sprawdzić i ile taki koszt????
A pozniej jak juz bede wiedzial ze to 230 ufff to bedziemy kminic co nie domaga i ew poprawienie i wyregulowanie cisnien


AHF ++ 230-awx-GT1749VC-11-fmic,g60-VR6 Siedza graty ale ni hu...a nie wystrojone jeszcze :P

Awatar użytkownika
AdrianR32
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: śr maja 20, 2009 23:11
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Po chipie nie ma odpowiedniej mocy.

Post autor: AdrianR32 » śr lip 25, 2012 17:30

P.s POMPA TEZ DAJE RÓWNO TAK JAK POTRZEBA WIEC powiedzial raczej na bank wporzadku
a i jakas dziwna dawke przy 3000r.m.p pokazuje 295 czegos i napiecie 4 V ale o co biega nie wiem .powiedzial ze bardzo dziwne


AHF ++ 230-awx-GT1749VC-11-fmic,g60-VR6 Siedza graty ale ni hu...a nie wystrojone jeszcze :P

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Po chipie nie ma odpowiedniej mocy.

Post autor: cowboy » śr lip 25, 2012 19:52

AdrianR32 pisze: Duzo taka przepływka moze zanizac moc silnika???
moze bardzo duzo obcinac dawke, tak ze auto bedzie zupełnym mułem i zamiast 110KM moze miec 80 ;)
AdrianR32 pisze:zalezy mi tylko na wyjeciu np jednego i sprawdzenie czy to 230? i czy to nie te chinole ??
chinole podrabiają 216 ... 230 robi tylko BOSIO z tego co wiem
AdrianR32 pisze:nie mam pewnosciczy mnie nie przekrecił i nie dał moich poprostu zregenerowanych lub w najgorszym przypadku 216
no to chyba widziałeś czy koncówki sa nowe ? i jakie mają otworki, jak porównasz nowe 216 i 230 obok siebie to widac gołym okiem róznice w srednicach ;)

na razie nie ruszaj wtrysków, tylko shamuj auto i zrob remap u Rogala... a wtryski mozesz sam zawieźc do Nadarzyna, masz pare km od Rogala z mineralnej ;)



Awatar użytkownika
AdrianR32
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: śr maja 20, 2009 23:11
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Po chipie nie ma odpowiedniej mocy.

Post autor: AdrianR32 » pn lip 30, 2012 15:39

o to chodzi ze widzialem tylko juz obsadzone 230 ...a ori nie wiec nic mi nie mówi srednica otworków.
WROCIŁEM po weekendzie w Sopocie i ruszam zaraz po Przepływke....zarzuce i z hamuje :P i dam znać co wypluło


AHF ++ 230-awx-GT1749VC-11-fmic,g60-VR6 Siedza graty ale ni hu...a nie wystrojone jeszcze :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości