Syncro w TDI

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
gino_gti
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 249
Rejestracja: pn cze 25, 2007 18:32
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Syncro w TDI

Post autor: gino_gti » pn sty 17, 2011 19:10

golfer1989,

Jako właściciel tegoż Golfa powiem ze syncro sobie świetnie radzi o tym już się parę osób przekonało
(kupując syncro kierowałem się wypowiedzią Evo i na pewno nie żałuje zakupu, jeżeli jest sprawne i masz olej w moście tylnym to nie rozwalisz tego tak szybko)

a jeżeli chcesz modzić i masz tam 1,8 w benzynie to wsadzi silnik benzynowy już nie mowie o vr6 bo dla mnie ten silnik szalu nie robi najłatwiej będzie CI jak wsadzisz sobie 1,8 turbo masz silnik odprężony i zmieniając osprzęt może z tego coś fajnego wyjść za ta sama kasę co zrobienie TDi ( a nawet coś mocniejszego)
ja robię Tdi bo ten silnik już tam był :P



Awatar użytkownika
--Andree--
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 139
Rejestracja: pn kwie 30, 2007 18:21
Lokalizacja: Hajnówka

Re: Syncro w TDI

Post autor: --Andree-- » śr mar 02, 2011 23:33

ad3k pisze:Witam

Myślałem o tym żeby zrobić jedno z mocniejszych syncro TDI

Obecnie mam silnik 1.8 benzynę.

I zastanawiam się czy nie zmienić na 1.9 tdi.
Rozumiem, że skrzynie będę musiał dorwać od syncro TDI ? tylko od pasata będzie pasował czy muszę szukać od golfa?
Do tego chciałbym założyć turbo garreta tylko ktore?

Chciałbym wyciągnąć jakieś 220 km


Czy taka przekładka była by opłacalna? I jakie części dokładnie będą mi potrzebne żebym miał wszystko kupione i potem wstawić tylko auto do osoby która to poskłada.

I jaki to będzie mniej więcej koszt.


Liczę na pomoc pozdrawiam

Wszyscy piszą ile syncro TDI będzie kosztowało a ciekawe ilu z was poniosło koszty żeby mówić o jakichkolwiek szacunkach ?
Po drugie nikt nie zadał pytania ile kolega ma przeznaczonej (bądź nie żal mu wydać ) gotówki ?
A co do wytrzymałości syncro to więcej ludzie piszą niż wiedzą, jak wspomniał evolution o poprawności działania napędu nie wspomnę. I rozwagi kierowcy bo dobry katownik wszystko za jeździ, bez względu na dawkę Nm.


Obrazek
SPRZEDAM:
SILNIK AVB 1.9TDI PD; Napęd, zawieszenie,tunel i podłoga do SYNCRO; skrzynia GGU; SILN.1P-220zł; GŁOWICA 1Z; wszystkie części wtrysk 1.3 DIGIJET.

siaralfc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 329
Rejestracja: śr paź 01, 2008 22:33
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Syncro w TDI

Post autor: siaralfc » śr mar 02, 2011 23:46

--Andree-- pisze:Wszyscy piszą ile syncro TDI będzie kosztowało a ciekawe ilu z was poniosło koszty żeby mówić o jakichkolwiek szacunkach ?
ja nie piszę, ale z chęcią poczytam co masz do powiedzenia w temacie


S3 R30 Turbo by FROGRACINGxBRYNDZISM

ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości