AXR zwiekszenie mocy

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Jaro87Sl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 23:21

AXR zwiekszenie mocy

Post autor: Jaro87Sl » ndz lut 27, 2011 16:30

Witam

Mój golfik to 101 konny Axr strasznie mało jest informacji na temat modyfikacji tego silnika. Chciałbym prosic o pomoc w w ustaleniu co bedzie najlepsze. Przedstawie jakie elementy podsunąl mi mechanik a reszte to juz forumowicze zweryfikuja.

IC od Passata B6 170KM
Turbo od Arl
i sprzegło wiadomo ze jakis jednomas tylko jaki?
Powszechnie znany Aligator polecił mi jednomas do nowszej Fabii podobno pasuje i docisk G60 jezeli cos pokrecilem to przepraszam i prosze o poprawienie moich bledow



Awatar użytkownika
Cinek
_
_
Posty: 1738
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:52
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

AXR zwiekszenie mocy

Post autor: Cinek » ndz lut 27, 2011 17:27

kolego, AXR to taki sam pompowtrysk jak każdy inny, czyli słabszy konstrukcyjnie niż 130 i mocniejsze. więc modyfikacje takie jak w każdym innym, do tego przeprowadzone z głową.
na zachęte masz tutaj http://www.mrmotors.pl/projekty.php?id=51" onclick="window.open(this.href);return false; . i nie obraź sie ale zamkne temat, bo raczej nic nowego sie nie dowiesz, a stare możesz na forum poszukać


viewtopic.php?f=86&t=432970 końca nie ma nigdy...

ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości