max moment w skrzyni zf ECR - automat mk4 golf

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
strikez
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: pt paź 10, 2008 01:44
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

max moment w skrzyni zf ECR - automat mk4 golf

Post autor: strikez » wt lis 17, 2009 04:32

witam. moje turbo powoli zaczyna srac olejem gdzie popadnie. silnik to 110km w mk4. skrzynia automatyczna firmy zf a model to ECR. wiec zastanawiam sie nad wymiana turob na lepsze i... zaczyna sie problem. jaki maxymalny moment mi jest w stanie przyjac ta skrzynia zeby nie zaczela sie jebac. dodam ze silnik jest po kapitalnym remoncie jakies 50tys nie cale.

jesli ktos jest w stanie mi podac jaki moment max przewidzial producent dla tej skrzyni to byl bym wdzieczny. na stronie ZF nie ma nic na temat tej skrzyni.


seat inca 1.9sdi - aktual
seat cordoba 1.6 - aktual
vw golf mk4 1.9tdi 110km automat AHF - aktual
vw golf variant mk3 1.9tdi 1z - aktual

Awatar użytkownika
goodhope
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 162
Rejestracja: czw sty 08, 2009 18:18
Lokalizacja: Pleszew

Post autor: goodhope » wt lis 17, 2009 10:18

doceniam pozytywy automatów ale ...nie masz pojęcia jak wielkie straty przeniesienia napędu generuje ta skrzynia.



Awatar użytkownika
strikez
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: pt paź 10, 2008 01:44
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: strikez » wt lis 17, 2009 18:33

mam pojecie gdyz moje szanse sa na rowni z golfami 90km (jak dobrze rusze to nawet mk3 czasem uda sie objechac). mimo to pare koni i lepszy momen by sie przydal a przekladka na manuala raczej nie oplacalna...


seat inca 1.9sdi - aktual
seat cordoba 1.6 - aktual
vw golf mk4 1.9tdi 110km automat AHF - aktual
vw golf variant mk3 1.9tdi 1z - aktual

ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości