Tuning AAZ pomoc...

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

roocki21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czw sie 27, 2009 14:38
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Tuning AAZ pomoc...

Post autor: roocki21 » sob sie 29, 2009 00:18

Witam, znalazlem na allegro boost pina do mojego silniczka wlasnie juz niedlugo go zakupie i wmontuje


moj problem polega na tym ze nie wiem czy moja turbina dziala poprawnie mialem jeden wezyk urwany calkowicie od turba takli grubosci 1cm moze napiszecie od czego on jest ]


jezeli jest zimny silniczek to turbo mi sie uruchamia od 15km/h ok 2k obr. na jedynce a na dwojce jeszcze czasami guma zagra fabrycznym golfiku a problem polega na tym jezeli pojezdze chwile i silnik osiagnie temperature taka jak powinien miec to turbina sie uruchamia nieraz na 2,5 nieraz 3,5 a nawet na 4 tys

zastanawiam sie czy to nie jest spowodawane cieplym powietrzem ktore idzie z wydechu do turbiny moze ktos by doradzil co mam zrobic zeby bylo chłodniejsze powietrze bez montowania IC ..

a takie male pytanko jak podkrecic dokladnie turbnine garrett t2 i jak zamontowac MBC i ktore byscie polecili z allegro podajcie linka...


zastanwiam sie również nam wyjeciem srodka katalizatora i jakiejs modyfikacji wydechu tylko nie wiem jakie tego beda efekty jak by ktos mi napisal bykl bym bardzo wdzieczny

przeszperalem forum juz 2 dni i wiele zeczy sie juz dowiedzialem ale bez dokladniejscyh instrukcji wymiany niekotrych czesci



arwam

Post autor: arwam » ndz sie 30, 2009 15:58

roocki21 pisze:moze ktos by doradzil co mam zrobic zeby bylo chłodniejsze powietrze bez montowania IC ..
to jest nie realne bez IC
roocki21 pisze:a takie male pytanko jak podkrecic dokladnie turbnine garrett t2

z tyłu za turbem a właściwie pod nim masz cięgno które po odkręceniu skracasz na gwicie i wtedy Ciśnienie się podnosi, lub montujesz MBC w węzyk który idzie od Aluminiowej obudowy turbiny do gruszki pod nią



roocki21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czw sie 27, 2009 14:38
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: roocki21 » wt wrz 01, 2009 03:10

aha dzieki wielkie a ten wezyk to bodajze jest gdzies srednicy 1cm?? wlasnie ostatnio mi sie urwal i wstawilem lekko cienszy z wezyka od pompki samochodowej mysle zeby go wogole zatkac czyms jutro moze porobie zdjecia jakies


pogadal bym na gg z toba i bys mi cos doradzil...



arwam

Post autor: arwam » wt wrz 01, 2009 11:27

roocki21 pisze:aha dzieki wielkie a ten wezyk to bodajze jest gdzies srednicy 1cm?? wlasnie ostatnio mi sie urwal i wstawilem lekko cienszy z wezyka od pompki samochodowej mysle zeby go wogole zatkac
jak go zatkasz to się może okazać że po krótkiej chwili może turbo odbyć podróż do KRAINY WIECZNYCH ŁOWÓW :rotfl:
Ostatnio zmieniony wt wrz 01, 2009 14:51 przez arwam, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości