Grupowy chiptuning w CompSport

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
TuneFORCE
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 465
Rejestracja: pt lis 14, 2008 10:51
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: TuneFORCE » wt sie 04, 2009 13:56

Ja kończę bo to nie ma sensu...zapytaj kolegi ile sprzęt i oprogramowanie z CMD kosztuje to będziesz wiedział o czym mowa...czy nawet marny byteshooter...


http://tuneforce.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
https://tuneforce.pl/chiptuning-walbrzych-hamownia" onclick="window.open(this.href);return false;

gruchaarl
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 245
Rejestracja: ndz kwie 06, 2008 12:49
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Post autor: gruchaarl » śr sie 05, 2009 08:10

zgredd pisze:Ale my mieszkamy w Polsce i niestety to nie Norwegia. U nas ludzie nie zarabiają tyle pieniędzy i każdy liczy kasę. Dla Polaka zmiana turbo plus jeszcze program to jest duży wydatek a jeżeli tego wo gole nie zamierzał robić. Ciekawy jestem co klient odbiera gwarancje ze sterownik mu się posypie, bo chyba nie dajecie gwarancji na elementy mechaniczne.
Przyjacielu tutaj to troche przesadziłeś mówiąc że Polak liczy kasę. Ja Ci powiem tak każdy z nas liczy kasę. Pytanie tylko na co chcesz ją wydać. TUNING zawsze był drogi czy ten profesjonalny czy ten podwórkowy. Płacisz nie za mody tylko za wiedzę, która tak naprawde jest bezcenna.

Bardzo prosze kupić sobie urządzenia do Chiptuningu ( takie które obsługują EDC17 i MED17) zobaczysz ile wtedy kasy bedziesz musiał naliczyć :bigok: . Potem zróbcie sami program :bigok: . Weźcie za to pieniądze, a potem słuchajcie co o was gadają. To wam się odechce :pub: Pamiętajcie ze nie wszyscy są zadowoleni.

Czytając temat od początku stwierdzam iż Patryk nie wiedział że przyjedzie klient który ma wtryski 216. Nieważne czy ktoś to uważa za korektę lub strojenie. Patryk powinien o tym wiedzieć.

Znam Patryka już długo i myśle że nie byłoby żadnego problemu gdybyś klient wcześniej zadzwonił i powiedział jaka jest sprawa.

Odnośnie programowanai gotowców - programy compsportu nawet te gotowe są bardzo dobre i bezpieczne.

Ja tam nic do nikogo nie mam i pozdrawiam :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 137 gości