AXR po chipie, co dalej??

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
_mumin_
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 157
Rejestracja: czw sty 03, 2008 00:30
Lokalizacja: OKR
Kontakt:

Post autor: _mumin_ » pn wrz 08, 2008 14:48

To jeszcze napisz u kogo robiłeś ten program ... bo oceniać kogoś kogo się nie zna ...
Ja radził bym Ci wybrać się do wa-wy do Rogala właśnie :)



Toledziak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: ndz lut 22, 2009 00:45
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Toledziak » sob lip 04, 2009 13:47

Troszkę odgrzeje kotleta. Za jakiś czas chciałbym zrobić programik mojemu ATD. Koledzy wyżej wypowiadali się że AXR to dobra baza do modów, a jak jest z ATD. (niby starszy troszke brat AXR). Chodzi mi o pompki itd. Celuje w około 160 KM, czyli w miarę bezpiecznie. W związku z tym mam taki plan FMIC, turbo od ASZ i może chłodnice oleju. Co o tym sądzicie??Aha i nie zamierzam raczej iść w górę z mocą. Chce mieć auto do jazdy nie do butowania. A chcę zmienić turbo, cooler i ewentualnie chłodniczkę by auto nie jeździło w okolicy granicy możliwości sprzętowych przy seryjnych gratach i programie (mam nadzieje,że wiecie co mam na myśli).
Ostatnio zmieniony sob lip 04, 2009 14:04 przez Toledziak, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości