ARL w mk3 - instalacja male pytnko?

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
MiChAoS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1217
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 19:07
Lokalizacja: Warszawa / Zegrze
Kontakt:

ARL w mk3 - instalacja male pytnko?

Post autor: MiChAoS » wt cze 16, 2009 22:42

mam pytanko jezeli w mk4 ARL z ktorego mam silnik bylo ESP, a w mk3 rzecz jasne tego nie bylo moze miec to jakis wplyw na prace silnika? tzn napewno blad wyskoczy ale czy to bedzie mialo jakies wplyw?
2 pytanko, jak jest z ta pompa paliwa? wczesniej nie mialem doczynienia z TDI wiec troche nie w temacie jestem... wczesniej mialem AFN-a teraz jest ARL i musze pompe paliwa w bak jeszcze wsadzic? jak tak to jaka? musi byc z ARL czy moze byc cos innego? dzieki za info :pub: :pub:



Awatar użytkownika
Gobo90
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2197
Rejestracja: sob mar 25, 2006 18:56
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: Gobo90 » wt cze 16, 2009 22:48

nie musisz montować esp nic sie nie powinno dziać :) co do pompy paliwa to będzie jeździł bez nie i wszystko będzie ok jednak może ci czasem na zakrętach gasnąc :P wiec lepiej założyć :)



Awatar użytkownika
MiChAoS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1217
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 19:07
Lokalizacja: Warszawa / Zegrze
Kontakt:

Post autor: MiChAoS » wt cze 16, 2009 22:53

aha to dobrze, tzn z ta pompa tylko chodzi mi na pierwsze odpalenie czy wogule odpali :) a jak juz bedzie u mnie to sovbie zamontuje :) ok dzieki za info, to czyli ew ESP nie bedzie mialo zadnego wplywu na prace silnika? aha a masz u siebie klime??



ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 121 gości