poprowadzenie wężyka do wskaźnika doładowania, którędy?

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

kiing
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt mar 24, 2009 10:42
Lokalizacja: wałbrzych

poprowadzenie wężyka do wskaźnika doładowania, którędy?

Post autor: kiing » sob maja 30, 2009 12:34

Tak jak w temacie, kupiłem czujnik doładowania i chcę go dziś zamontować w słupku, którędy najprościej poprowadzić wężyk z komory silnika do kabiny, żeby rozkręcać jak najmniej. Chodzi mi o to którędy przejść z nim przez przegrodę. Oczywiście wiem gdzie go podłączyć pod turbo. pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź.



Rossi_PL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: wt maja 27, 2008 17:26
Lokalizacja: Łódzkie
Kontakt:

Post autor: Rossi_PL » sob maja 30, 2009 15:02

Bylo juz sporo na ten temat, fotki tez byly, rozumiem ze z jakiegos powodu nie szukales :chytry: Moge jedynie zasugerowac pare >FOTEK< , jak ja to u siebie zrobilem.
Rozkrecasz - plastiki przy wlaczniku swiatel/nawiew lewy, no i zalezy skad bierzesz zasialnie jeszcze. Na fotce widac otwor ktorym przepuscilem rurke przez grodzie od silnika, tam byla fabryczna zaslepka gumowa, wyjalem ja, nie bylo wiercenia.
Ostatnio zmieniony sob maja 30, 2009 15:06 przez Rossi_PL, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 143 gości