AHU modyfikacje

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

haliG
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 22:17
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: haliG » śr kwie 01, 2009 16:54

Masz racje GoodHope. Ja sie nie skarze na brak mocy, na zle zrobiony soft, czy cos w ten desen.

Po prostu mam wiekszy apetyt po tym jak pojezdzilem chwile a z braku $$ pytalem o rezystor bo widzialem ze zaba88 jezdzi i podobno super.

Wtryski zamierzam zmienic napewno na 216 moze w czerwcu. A do tego czasu pomyslam ze moza by bylo przyspieszyc autko :)

Moze 12 lat ma ale jak sam zauwazyles po tym czasie auto czyma nawet ponad serie. Wiec chyba nic sie takiego nie dzieje.

I mam pytanko czy dadza cos te 216?? czy nie zabardzo. widziales wiec mozesz ocenic czy warto jeszcze inwestowac. Bo chodzi mi o 130km..



Awatar użytkownika
bradley
Forum Master
Forum Master
Posty: 1046
Rejestracja: czw paź 02, 2008 11:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Katowice

Post autor: bradley » śr kwie 01, 2009 18:03

haliG, 216+program i seryjne graty daja okolice 130KM/290-300Nm (ktory i tak potem spada bo to nie to turbulum na plaskie momenty;) )
Tutaj niestety odzywa sie pompa wtryskowa, ktora jest 10tka ale ma slabsza wydajnosc niz pompa z AFNu.

Pytanie do goodhope,
goodhope pisze:Poza tym większy moment oznaczałby niższą moc, z racji zadyszki sprężarki.
Jest na poziomie 47mg.
Moc, pomimo 51mg, wymagał ingerencji w napięcie nastawnika.
Czy to 51mg to jest zyczenie kierowcy a 47 to jest drugie okienko w grupie 008 czy myle pojecia?


VW Vento 1.9TDI 1Z++ :)
[i]Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0[/i]

Awatar użytkownika
goodhope
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 162
Rejestracja: czw sty 08, 2009 18:18
Lokalizacja: Pleszew

Post autor: goodhope » śr kwie 01, 2009 19:53

47mg dla max momentu 51 dla max mocy

wartości o jakich mówisz nie miały by sensu bo sterownik i tak bierze pod uwagę najniższą z grupy 8 pod uwagę.



ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości