części tuningowe

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

mocarz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: ndz lut 15, 2009 12:17
Lokalizacja: Szczecin

części tuningowe

Post autor: mocarz » ndz lut 22, 2009 18:04

Witam! :bigok:
Mam problem opisałem już swój pocisk na forum i teraz chcem zrobić swap na 1.9 TDi 150 KM z mk4. Ogólnie mój problem polega na tym gdzie moge znaleźdź częsci tuningowe na stornach www typu: turbo, intercooler, wtryski, dolot itp. Nie piszcie że allegro.pl bo tam niema części tuningowych przynajmniej ja nie widziałem.



grzegorzp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: pt sie 15, 2008 11:48
Lokalizacja: warszawa - rembertów

Re: części tuningowe

Post autor: grzegorzp » ndz lut 22, 2009 18:29

mocarz pisze:Witam! :bigok:
Mam problem opisałem już swój pocisk na forum i teraz chcem zrobić swap na 1.9 TDi 150 KM z mk4. Ogólnie mój problem polega na tym gdzie moge znaleźdź częsci tuningowe na stornach www typu: turbo, intercooler, wtryski, dolot itp. Nie piszcie że allegro.pl bo tam niema części tuningowych przynajmniej ja nie widziałem.
po pierwsze nie chcem tylko chcę
najpierw poczytaj trochę forum a dopiero potem zadawaj pytania, nie potrzeba i nie ma żadnych części TUNINGOWYCH, większość części używane do wzmacniania i do swapów są to części fabryczne z innych modeli ( turbo, intercooler), czasem innych samochodów. czasem intercoolery customowe ale to też na allegro znajdziesz)

po drugie to w arl nie masz wtrysków tylko pompowtryski i pompowtrysków przy swapie na arl nie musisz wymieniać, a dolot to custom

tak więc na pytanie gdzie kupić,-
odpowiedź, na popularnym portalu aukcyjnym albo na forach

przy Twoim stanie wiedzy, daj samochód do roboty komuś kto się na tym zna.
no i licz się z kosztani 7-12tys pln w zależności w jaką moc celujesz
Ostatnio zmieniony ndz lut 22, 2009 18:38 przez grzegorzp, łącznie zmieniany 4 razy.



Awatar użytkownika
Rafalek114
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: wt lis 25, 2008 22:06
Lokalizacja: Kedzierzyn-Kozle
Kontakt:

Post autor: Rafalek114 » ndz lut 22, 2009 18:58

Nie piszcie że allegro.pl bo tam niema części tuningowych przynajmniej ja nie widziałem.

:panna:



Awatar użytkownika
Adamm
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4753
Rejestracja: pn lis 15, 2004 23:06
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów
Auto: Octavia II BLS++ / Passat B4 1Z+
Kontakt:

Post autor: Adamm » ndz lut 22, 2009 20:20

mocarz pisze:Nie piszcie że allegro.pl bo tam niema części tuningowych przynajmniej ja nie widziałem
polecam zainwestowac w okuliste, potem w dobrego mechanika , a potem brac sie za swap :D


Moje auto w budowie --> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=245535
MASZ PROBLEM Z NASTAWNIKIEM?? --> napisz do mnie
mechanika pojazdowa aut grupy VAG

paweloli007
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 74
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 19:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: paweloli007 » pn lut 23, 2009 02:08

przede wszystkim to trzeba wiedzieć czego szukać... napisz co chcesz ja to znajde na allegro dolicze sobie 30% napisze ci że to część tuningowa i wtedy będziesz zadowolony??



Awatar użytkownika
krzys-jeruzal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 462
Rejestracja: śr lis 14, 2007 16:20
Lokalizacja: Jeruzal
Kontakt:

Post autor: krzys-jeruzal » pn lut 23, 2009 11:17

Jakiś świeży dział na allegro:
http://moto.allegro.pl/8695_tuning.html



Awatar użytkownika
mp1985
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 130
Rejestracja: pn lis 27, 2006 18:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mp1985 » pn lut 23, 2009 13:22

allegro + fora dotyczące TDI + tunerzy czasem mają coś na sprzedaż typu pompa 11, czy duże turbinki



arwam

Post autor: arwam » pn mar 09, 2009 09:32

mocarz,

najpierw zastanów się co chcesz osiągnąć bo ja pod hasłem części tuningowe mam na myśli np kuty wał korbowy lub korbowody.
Najpierw się zastanów ile chcesz pieniędzy przeznaczyć na swap i wzmocnienie silnika jak auto będzie eksploatowane?
Dopiero potem się zabierz za poszukiwania.
Ja np chcę dobić do 200-220PS i na tym koniec przynajmniej narazie a potem się zobaczy ale naj prwdopodobniej będzie zmiana silnika na jakieś tdi
jak to osiągnę i się trochę na jeźdzę to przesiadam się na 1,6TD na codzień
też będzie mocne



ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości