Szukam tunera.

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
tommy-cichy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: wt paź 30, 2007 19:23
Lokalizacja: Kluczbork/OPOLE
Kontakt:

Szukam tunera.

Post autor: tommy-cichy » ndz lut 01, 2009 14:31

Witam.
Czytalem o tuningu sterownikow ze do kazdego auta tunerzy robia osobny soft tak jak powinno byc.
Jednak z racji ze nie mam tyle kasy na odwiedziny firmy tunningowej chcialbym kupic od jakiegos dobrego tunera zaprogramowane kosci z jakims softem ktory doda mi z 20km.
Pisalem z kilkoma ludzmi ze wlasnie tak robili i samochod smiga elegancko.

Prosze was zebyscie mi doradzili kogo pytac o takie kosci? na allegro jest duzo ofert ze sprzedaza samych kosci ale nie wiem od kogo pochodzi program i czy silnik mi sie nie rozleci po tys km.
Pytanie jeszcze ile musze dac za takie kosci od dobrego tunera,ci co mi pisali dawali w granicach 300zl tak tez chodza na allegro,mam szanse do takiej kwoty kupic kosci od tunera?



1.9 TDI AHF
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: sob sty 31, 2009 17:23
Lokalizacja: śląsk

Post autor: 1.9 TDI AHF » ndz lut 01, 2009 14:36

A nie szkoda Ci samochodu...poczekac odłozyc kaske i jak sie trafi grupowe wirusowanie to 1000 zl zaplacic. Ja bym nie ryzykowal. Pozdro



Awatar użytkownika
Adamm
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4753
Rejestracja: pn lis 15, 2004 23:06
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów
Auto: Octavia II BLS++ / Passat B4 1Z+
Kontakt:

Post autor: Adamm » ndz lut 01, 2009 15:40

tommy-cichy, u tunera nie masz szans bo nikt rozsadny nie wezmie za to odpowiedzialnosci, lepiej tak jak 1.9 TDI AHF, mowi, odloz uzbieraj i dopiero zrob porzadnie


Moje auto w budowie --> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=245535
MASZ PROBLEM Z NASTAWNIKIEM?? --> napisz do mnie
mechanika pojazdowa aut grupy VAG

Awatar użytkownika
krzys-jeruzal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 462
Rejestracja: śr lis 14, 2007 16:20
Lokalizacja: Jeruzal
Kontakt:

Post autor: krzys-jeruzal » ndz lut 01, 2009 16:09

tommy-cichy, wiesz nie warto się denerwowac . mój sąsiad kupił kosci na allegro pierw koles wysłał nie te co trzeba bo sie najzwyczjnie pomylił wysypał sie zaworek n 75 tylko po tej operacji i miał cyba 26 błędów. pózniej wysłał dobre i z całych 95koni w seri po super tunigu wyszło 108 miezone na hamowni .i moment 270nm ale przy 2tysiacach pózniej praktycznie jak w seri...
takie chipy z alegro to kompnięcie momentem z dołu bo klijet dostaje kopa z niskich o i odrazu mysli jak kie to jego auto mocne teraz jest. za chipa zapłacisz 300 a za program zapłacisz 900czy 1000 i masz masz w tym 2- pomiary i gwarancje
Ostatnio zmieniony ndz lut 01, 2009 16:10 przez krzys-jeruzal, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
_mumin_
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 157
Rejestracja: czw sty 03, 2008 00:30
Lokalizacja: OKR
Kontakt:

Post autor: _mumin_ » pn lut 02, 2009 02:21

Dokładnie tak jak koledzy mówią . Do zbieraj i zrób to porządnie .
Jakby co to nie masz do nas daleko.



Awatar użytkownika
tommy-cichy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: wt paź 30, 2007 19:23
Lokalizacja: Kluczbork/OPOLE
Kontakt:

Post autor: tommy-cichy » pn lut 02, 2009 21:46

To podpowiedzcie mi gdzie moge sie zjawic powiedzmy w woj.opolskim badz slaskim bo tam tez mam blisko i mniej wiecej w jakich firmach ile to kosztuje?



ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości