Zmiana wtrysków 1z na 216stki lub ASV a spalanie

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Tom3czek17
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: pn kwie 14, 2008 15:10
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Kontakt:

Zmiana wtrysków 1z na 216stki lub ASV a spalanie

Post autor: Tom3czek17 » wt gru 02, 2008 21:34

Witam!

Zamierzam wymienic wtryski w moim golfie silnik jaki w nim posiadam to 1Z 90 Km + Chip mam klika pytań co do wymiany wtrysków pierwsze to czy zmieni sie spalanie obecnie golf pali ok 6 litrów w cyklu mieszanym chcialbym wiedziec ile moze palic na wtryskach ASV a ile na 216stkach choc wieksze prawdopodobieństwo jest ze wymienie na te ASV ze wzgledów finansowych kolejna najwazniejsza rzecz jaka mnie interesuje to czy po wymianie wtrysków konieczne bedzie pisanie od nowa programu czyli tak jakby znowu chip tuning? no i na koniec gdzie mozna zrobic taka wymiane wtrysków? i za ile? tak zeby to bylo porzadnie zrobione a nie zeby potem 10 razy poprawiac dodam ze jestem z okolic szczecina wiec fajnie by bylo gdybym nie musial specjalnie daleko jechac ale jesli bedzie trzeba to trudno:) no i oczywiscie jakich efektów moge sie spodziewac po wymianie wtrysków na jedne badz drugie?



grzegorzp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: pt sie 15, 2008 11:48
Lokalizacja: warszawa - rembertów

Post autor: grzegorzp » wt gru 02, 2008 21:48

było już 100razy



Awatar użytkownika
sebtdi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: wt gru 26, 2006 23:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sebtdi » wt gru 02, 2008 22:07




kwaśny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: sob gru 29, 2007 15:26
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: kwaśny » wt gru 02, 2008 22:12

witam
ja zmieniałem w szczecinie na ul. tama pomorzańska, za cały zabieg mechanik wzioł 150zł



ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości