Roznice miedzy ECU AHF a ASV

Wszystko o sterownikach silnika. Standalone, komputery oryginalne, itp...

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

spawacz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1533
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 18:35
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Roznice miedzy ECU AHF a ASV

Post autor: spawacz » ndz paź 09, 2011 14:35

Panowie mam takich problem, zrobil mi softa pewien cep z mojej okolicy alias p. Marek ... , jak sie okazalo byl to jakies gotowiec z dawkami na 200hp po doglebszym sprawdzeniu , oczywsicie GT17 sie rozsypalo bo jak moglo byc inaczej przy 1.55bar gdzie 1.3 mialo bylc, ze tez glupi odrazu nie pologowalem i nie posprawdzalem, no nic jakos to przezyje ,rozchodzi sie o to ze moj org ster padl przez te kombinacje i musialem dac z AHF ktory jest prawie taki sam , ale tylko prawie , bo dawki , katy , i nastawy nastwanika sa calkiem inne, no i auto lekko kuleje na wolnych obrotach, naszczescie ostaly mi sie ori wsady z ASV i pytanie czy jak przeloze te wsady do tego stera z AHF to bedzie jak powinno tzn. czy nie ma roznic w elektronice itd. dodam ze mam u siebie TCS ktory na ori sterze dziala a na tym a AHF juz nie. Jakby ktos co mogl napsiac to bedzie niezmiernie wdzieczny, bo nie wiem czy probowac reanimowac tego ASV czy szukac odrazu iinego stera z ASV.


Masz problem w Dieslem , potrzebujesz dodatkowych HP? Wiekszego turbo lub mocniejsza pompe/pompowtryski? Zapraszam do "Diesel-tech" Przemyśl. Tel . 531 038 213

Awatar użytkownika
spanky
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 553
Rejestracja: pn maja 25, 2009 20:35
Lokalizacja: Otwock
Kontakt:

Re: Roznice miedzy ECU AHF a ASV

Post autor: spanky » pn paź 10, 2011 11:39

podaj numery sterownikow ... mozesz na probe wgrac i sprawdzic .. nic powaznego sie nie stanie ...



Awatar użytkownika
Fahoo
TDI Power
TDI Power
Posty: 4038
Rejestracja: wt lut 06, 2007 11:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Roznice miedzy ECU AHF a ASV

Post autor: Fahoo » pt sty 06, 2012 17:13

spawacz, smien kodowanie sterownika na takie jak było i tcs zacznie działąc


https://www.facebook.com/fahoo.jedker
Kupię klape tył Golf IV/Bora Variant PW

ODPOWIEDZ

Wróć do „ECU forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość