komputer 1.9 tdi ASV

Wszystko o sterownikach silnika. Standalone, komputery oryginalne, itp...

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

arek-mk1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pn lut 25, 2008 03:19
Lokalizacja: golfolandia;-)
Kontakt:

komputer 1.9 tdi ASV

Post autor: arek-mk1 » pt sty 08, 2010 00:14

Witam
Czy z w/w sterowniku można bez większych komplikacji obejść czujnik hamulca i impulsator??

Uprzedzając pytania"po co" silnik wylądował w mk1 i chce zostawić oryginalny licznik

pozdrawiam Arek
Ostatnio zmieniony pt sty 08, 2010 00:15 przez arek-mk1, łącznie zmieniany 1 raz.



agrala
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4119
Rejestracja: czw lip 19, 2007 18:55
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: agrala » pt sty 08, 2010 07:38

mysle ze bez wiekszych problemow
czujnik hamulca- trzba bedzie zewzesc jeden swa piny lae czy nie lepiej rzelozyc tez cale pedaly bo i tak musisz wlozyc przynajmiej pedal gazu
impulasator - nie widze na schemacie sterownikaktory mam zeby byl podlaczony do silnka



DANIEL LHR
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 520
Rejestracja: czw cze 07, 2007 00:28
Lokalizacja: hrubieszów

Post autor: DANIEL LHR » pt sty 08, 2010 19:47

impulsator laczy sie z licznikiem a licznik laczy sie po can z ecu, Pojawia sie bledy ale nie maja wplywu na jazde , moze tylko tyle ze przy zmianie biegu moga czasami wzrastac obroty,
czujnik hamulca i sprzsegla da sie napewno jakos zmostkowac



arek-mk1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pn lut 25, 2008 03:19
Lokalizacja: golfolandia;-)
Kontakt:

Post autor: arek-mk1 » śr sty 13, 2010 00:46

o czujniku sprzęgła wiem ze da się go "wyłaczyc "w kompie i bez problemu będzie chodzić,tylko nie wiem jak będzie z impulsatorem i czujnikiem hamulca czy coś w kompie trzeba poprzestawiać ?



DANIEL LHR
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 520
Rejestracja: czw cze 07, 2007 00:28
Lokalizacja: hrubieszów

Post autor: DANIEL LHR » śr sty 13, 2010 20:58

nie ma sensu cokolwiek wylaczac , najwyzej bedzie sobie blad ale on i tak nie ma wplywu na moc , czujnik hamulca dobrze by bylo zamontowac , albo ewentualnie oszukac kompa podłaczajac przekaznik pod swiatla stop b o bedzie mrugac spiralka



arek-mk1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pn lut 25, 2008 03:19
Lokalizacja: golfolandia;-)
Kontakt:

Post autor: arek-mk1 » czw sty 14, 2010 20:04

dobra a tera powiedz mi co z licznikiem i impulsatorem?Bo docelowo ma ich nie być tzn chce zostawić licznik mk1,nie będzie to miało wpływu na prace silnika?



ODPOWIEDZ

Wróć do „ECU forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości