passat b3 swap g60

Wszystko o sterownikach silnika. Standalone, komputery oryginalne, itp...

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

bkia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz kwie 26, 2009 14:48
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

passat b3 swap g60

Post autor: bkia » czw mar 18, 2010 17:47

Witam wszystkich mam taką prośbę o udostępnienie rozpiski wyprowadzeń sterownika g60.
Mam passata b3 vr6 ful opcja ale po vr6 zostało tylko auto brak silnika i osprzętu.
Zrobiłem swap na g60 oryginalna wiązki od passata g60 ale są nie wielkie rużnice.
Auto zapala ale chciałem sprawdzić błędy,czy moja wiązka rużni się wyprowadzeniem złącza diagnostycznego vr6 a g60.
Dodam że w vr6 miałem dwie wtyczki a g60 były 3
Najlepiej prosił bym o rozpiskę złącza sterownika.
Uprzedzam komentarze wiem bez sensu jest wkładać g60 jak było vr6,tak się stało i nie odstanie, musi tak zostać.
Dlatego chce doprowadzić sprawę do końca.
Trochę mi zalewa na wyższych obrotach bo dymi dość obficie ale tylko po otwarciu przepustnicy, może papy rozjechane to się okaże ale chciał bym sprawdzić błędy.
Za każdą pomoc z góry dziękuje.



madKOWAL
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 191
Rejestracja: śr lis 03, 2004 17:59
Lokalizacja: Żarnów/Kressbronn(Bodensee/DE)
Kontakt:

Post autor: madKOWAL » wt mar 23, 2010 21:09

g60 nie da sie zdiagnozowac...zostaja ci tylko blink kody od abs pod vaga nie potepniesz....



bkia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz kwie 26, 2009 14:48
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Post autor: bkia » ndz mar 28, 2010 09:19

madKOWAL pisze:g60 nie da sie zdiagnozowac...zostaja ci tylko blink kody od abs pod vaga nie potepniesz....
Witam przy passacie od którego mam instalacje i silnik miał złącze diagnostyczne 3 wtyczki zasilanie abs i silnik napewno były wtyczki biała czarna i niebieska.
Ostatnio zmieniony ndz mar 28, 2010 22:59 przez bkia, łącznie zmieniany 1 raz.



bugalon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2361
Rejestracja: czw paź 14, 2004 14:41
Lokalizacja: Bydgoszcz, ewentualnie Olsztyn
Kontakt:

Post autor: bugalon » pn mar 29, 2010 12:46

bkia pisze:
madKOWAL pisze:g60 nie da sie zdiagnozowac...zostaja ci tylko blink kody od abs pod vaga nie potepniesz....
Witam przy passacie od którego mam instalacje i silnik miał złącze diagnostyczne 3 wtyczki zasilanie abs i silnik napewno były wtyczki biała czarna i niebieska.
Wtyczki mogą być od diagnozy klimatronika, absu itd. Sam silnik jest niediagnozowalny. Wiem że jakieś wersje g60 wychodziły z lampką od checka i miały jakąś diagnozę ale nie natrafilem na razie na taki model.


Pozdrawiam
Bugalon

Mk2 syncro 1.8 16V T - GT2871R - składa sie :)
Mk3 Variant TDI 1.9 AFN na pokladzie

bkia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz kwie 26, 2009 14:48
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Post autor: bkia » czw kwie 01, 2010 23:27

bugalon pisze:
bkia pisze:
madKOWAL pisze:g60 nie da sie zdiagnozowac...zostaja ci tylko blink kody od abs pod vaga nie potepniesz....
Witam przy passacie od którego mam instalacje i silnik miał złącze diagnostyczne 3 wtyczki zasilanie abs i silnik napewno były wtyczki biała czarna i niebieska.
Wtyczki mogą być od diagnozy klimatronika, absu itd. Sam silnik jest niediagnozowalny. Wiem że jakieś wersje g60 wychodziły z lampką od checka i miały jakąś diagnozę ale nie natrafilem na razie na taki model.
Witam a to ciekawe bo passat miał tylko ABS najprostrza wersja nawet szyby na korbkę i licznik elektroniczny ale na linkę, brak klimy.
Jak go zdiagnozować.



Awatar użytkownika
RasPL
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2554
Rejestracja: wt paź 02, 2007 11:39
Lokalizacja: ST
Kontakt:

Post autor: RasPL » pt kwie 02, 2010 08:54

W mk2 czarna wtyczka to zasilanie , niebieska lub biała to abs a brązowa jest od diagnostyki, dziwne że tak marny silnik jak rp/pn daje się jakotako zdiagnozować a digi nie


mk2 gti 2.0 16Vsc 4Motion viewtopic.php?f=160&t=252428" onclick="window.open(this.href);return false;
Just like It https://www.facebook.com/VW-Golf-Mk2-GT ... 101982262/" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „ECU forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości