AGU niski dół logi

Wszelakie info dotyczące diagnostyki,takie jak np.oceny logów itp.

Moderatorzy: italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
MłodyLCA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn kwie 03, 2017 21:28
Lokalizacja: Legnica

AGU niski dół logi

Post autor: MłodyLCA » pn kwie 03, 2017 21:58

Witam wszystkich,
Jestem tutaj nowy to też proszę o wyrozumiałość gdyby coś nie tak.
Od niedawna posiadam Octavkę AGU 1.8t 150KM + lpg brc w międzyczasie powymieniałem świeczki na ori, dv nówka ori, zamontowany wskaźnik boost, filtry oleje na bieżąco, najechane 270.000km i czytam u Was ciśnienie na 1 i 2 po 0.6 bara w peaku przy fabrycznym wystrojeniu, a u mnie 1 i 2 jest 0.3bar i dopiero na 5 przy 170km/h ładuje w rure 0.6. nie ma żadnych spadków tylko ładuje do samego końca do kiedy nie puszczę gazu. Na postoju podciśnienie -0.6bar, rury szczelne powietrze nie ucieka, obroty względnie stabilne wahanie ok. 20-30 obr/min, nie ma szarpnięć.
Czy w tych wersjach silnika z 99' jest to normalne ? Czy może tylko odnoszę wrażenie, że powinno być lepiej ?

Jutro/pojutrze postaram się wrzucić logi z kanałów 2-7; 2-13; 2-25.

P.S. Mam jeszcze pytanie o separator odmy OE 034 129 101b to ta gruszka obok dv-ki jak sprawdzam szczelność to powietrze leci przez nią w obydwie strony luźno bez oporu. czy ją się okresowo wymienia czyści lub może ulec awarii ? Na forum ani w googlach nikt nie porusza tego tematu.

Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
MłodyLCA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn kwie 03, 2017 21:28
Lokalizacja: Legnica

AGU niski dół logi

Post autor: MłodyLCA » wt kwie 04, 2017 22:23

logi z dzisiaj udało mi się tylko zlogować 2-7 nie wiem czemu reszta się nie zapisała :rozpacz:
http://vaglog.pl/log-002_007_aX8LLn1.html



ODPOWIEDZ

Wróć do „Diagnostyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości