Wybór interfejsu diagnostycznego.

Wszelakie info dotyczące diagnostyki,takie jak np.oceny logów itp.

Moderatorzy: italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

milan240
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: pn kwie 11, 2016 08:34

Wybór interfejsu diagnostycznego.

Post autor: milan240 » sob gru 24, 2016 13:49

Test robilem juz w aucie po podpieciu i wlaczeniu zaplonu



milosz196
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: wt gru 06, 2016 15:09

Wybór interfejsu diagnostycznego.

Post autor: milosz196 » sob gru 24, 2016 15:08

ja mam pytanie czy podeśle ktoś jakiś aktywny link do VCDS Lite full tak żeby śmigało bez problemu, lub email milosz196@wp.pl



dzygi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 180
Rejestracja: śr paź 21, 2015 10:27

Re: Wybór interfejsu diagnostycznego.

Post autor: dzygi » ndz gru 25, 2016 01:56

Poszlo na pw



meron3251
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: śr gru 21, 2016 13:26

Re: Wybór interfejsu diagnostycznego.

Post autor: meron3251 » wt gru 27, 2016 16:31

- golf 4 / 1,6 / v8 / AKL / 1998r.
- kabel + program do ~ 100zł ale dam więcej jeśli cena będzie tego warta

Poszukuje kabla pod laptopa dla własnego użytku najlepiej z programem który by mi działał na Win7. Głównie zależy mi na adaptacji przepustnicy, ale nie pogardzę innymi funkcjami

Poleci ktoś ktoś jakiś kabel i darmowy program?
http://allegro.pl/najlepszy-interfejs-u ... ocket_id=9" onclick="window.open(this.href);return false; - myślałem nad tym z racji programu i instrukcji obsługi, ale chciałbym usłyszeć opinie od kogoś w temacie. Byłbym wdzięczny za ewentualnymi sprawdzonymi linkami

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9232
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Wybór interfejsu diagnostycznego.

Post autor: wesol » wt gru 27, 2016 17:57

tez od viakena ale ten za 27 zl niecale wystarczy. Zrobisz tyle samo co takim za 50 czy 70 zl. Mydlenie oczu ze kontroler szybszy kilkakrotnie. Co z tego niech nawet bedzie szybszy ten kontroler usb nawet o predkosci usb 3.0 jak to i tak nic nei zmieni bo tam nie ma transmisji jak miedyz partycjami. Nikt tam filmow nie przerzuca a i tak naslabszym ogniwem jest czesc interfejsu laczaca ten kontroler z autem. Wszystko bylo setki razy pisane ale ze sie komus nie chce poczytac to co trzeba jeszcze raz nasmarowac ta sama bzdure. Spoleczenstwo schodzi na psy.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

GAGUŚ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob mar 26, 2016 15:04

Wybór interfejsu diagnostycznego.

Post autor: GAGUŚ » wt gru 27, 2016 19:12

witam potrzebuje interfejsa do vw golfa 4 1.6 sr używałem zwykłego kabla kkl za 80 zł z polskim vagiem 2.5 lecz bardzo sie zawiodłem gdy chciałem zaadaptować przepustnice nic na tm programie niema instalowałem inne programu typu vag com lecz nie do konica działały połaczyły sie z silnikiem lecz gdy chciałem zaadaptować przepustnice niemogłem wejsc w kanał myśle ze to winna kabla ze chinczyk i dlatego i chciałbym zeby ktos mi doradził jaki kabel i na jakim programie bedzie mi najlepiej nauczyc podstaw diagnostyki z góry dziekuje



riccardoa
Forum Master
Forum Master
Posty: 1381
Rejestracja: czw mar 22, 2012 09:50
Lokalizacja: WOT
Auto: Bora
Silnik: ARL

Wybór interfejsu diagnostycznego.

Post autor: riccardoa » wt gru 27, 2016 21:19

GAGUŚ pisze:inne programu typu vag com lecz nie do konica działały połaczyły sie z silnikiem lecz gdy chciałem zaadaptować przepustnice niemogłem wejsc w kanał
Te programy miałeś pełne wersje zarejestrowane czy shareware?
GAGUŚ pisze: niemogłem wejsc w kanał myśle ze to winna kabla ze chinczyk
Na pewno nie.



dzygi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 180
Rejestracja: śr paź 21, 2015 10:27

Re: Wybór interfejsu diagnostycznego.

Post autor: dzygi » śr gru 28, 2016 10:48

GAGUŚ pisze:witam potrzebuje interfejsa do vw golfa 4 1.6 sr używałem zwykłego kabla kkl za 80 zł z polskim vagiem 2.5 lecz bardzo sie zawiodłem gdy chciałem zaadaptować przepustnice nic na tm programie niema instalowałem inne programu typu vag com lecz nie do konica działały połaczyły sie z silnikiem lecz gdy chciałem zaadaptować przepustnice niemogłem wejsc w kanał myśle ze to winna kabla ze chinczyk i dlatego i chciałbym zeby ktos mi doradził jaki kabel i na jakim programie bedzie mi najlepiej nauczyc podstaw diagnostyki z góry dziekuje
Vcds lite 1.2, na sieci znajdziesz full wersje, albo napisz na pw do mnie :)



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9232
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Wybór interfejsu diagnostycznego.

Post autor: wesol » śr gru 28, 2016 10:48

Kabel za ciebie roboty nie wykona. Obslugi to sam sie musisz nauczyc. Nikt tu wykladow tygodniowych i wielu przypadkow nie bedzie robil. Tak jak nauja dziecka 3 letniego. Nie da sie lopata w godzine naklasc do glowy.

Zainstaluj wersje pelna vaga lub vcds lite i bedzie wszystko co dostepne odblokowane.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

dzygi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 180
Rejestracja: śr paź 21, 2015 10:27

Re: Wybór interfejsu diagnostycznego.

Post autor: dzygi » śr gru 28, 2016 10:51

wesol pisze:tez od viakena ale ten za 27 zl niecale wystarczy. Zrobisz tyle samo co takim za 50 czy 70 zl. Mydlenie oczu ze kontroler szybszy kilkakrotnie. .
Czy chiński czy polski różnicy żadnej nie ma w szybkości, mam obydwa.
Różnice w szybkości poczujesz dopiero przy kablu http://www.e-service.info.pl" onclick="window.open(this.href);return false;



milosz196
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: wt gru 06, 2016 15:09

Wybór interfejsu diagnostycznego.

Post autor: milosz196 » śr gru 28, 2016 11:24

Różnice w szybkości poczujesz dopiero przy kablu http://www.e-service.info.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
I tym kabelkiem można wszystkie auta podłączać nawet te nowe i sparować z vagcom ?



dzygi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 180
Rejestracja: śr paź 21, 2015 10:27

Re: Wybór interfejsu diagnostycznego.

Post autor: dzygi » śr gru 28, 2016 11:28

Do 2015 powinienes podlaczyc, kabelka VAG007
program dedykowany vcds 15.7 wersja full china ;)
Ostatnio zmieniony śr gru 28, 2016 15:52 przez dzygi, łącznie zmieniany 1 raz.



milosz196
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: wt gru 06, 2016 15:09

Wybór interfejsu diagnostycznego.

Post autor: milosz196 » śr gru 28, 2016 11:32

wszystko można zrobić w każdym aucie to po co urządzenia za tysiące :bigok:



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9232
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Wybór interfejsu diagnostycznego.

Post autor: wesol » śr gru 28, 2016 13:59

Kolega z e-service sprzedaj sam kabel i prosze nie wmawiac ze jakis soft tez dorzuca bo to nei zgodne z prawem. Kable jak kabel jest to kabel do czego innego a ze moze owszem wspolpracowac zinnym softem to juz inna bajka.
Jak bedziesz prowadzil dzialalnosc gospodarcza i zrobia ci wjazd na firme i sprawdza z jakiego oprogramowania kozystasz to sie dowiesz po co jest sprzet legalny z licencja za 2230 zl z ADAKO. Dostaniesz kare ze 10 patykow i sie dowiesz. Winde tez bedziesz mial legal.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

ODPOWIEDZ

Wróć do „Diagnostyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości