Sprężyny do 1.4 kombi Golf MK3 96'

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

chacuno
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pn sie 18, 2014 12:03

Sprężyny do 1.4 kombi Golf MK3 96'

Post autor: chacuno » pn sie 18, 2014 14:54

Witam forumowiczów, piszę do was z problemem dotyczącym mojego Golfa Mk3 kombi 1.4. Chciałbym zakupić do niego zawieszenie Mts technik obniżające sprężyny lecz, mam z tym mały problem bo kiedy dzwoniłem do różnych sklepów z allegro, mówiono mi albo że nie mają do kombi albo że do 1.4 nie ma takich sprężyn. W opisie na aukcji pisało ,że pasuje do golfa,vento, jetta. Moje pytanie jest takie, czy sprężyny w których opisie jest napisane np.1.6 czy spasują do mojego golfa 1.4 kombi ? Jeśli ktoś był by tak łaskawy i doświadczony w temacie i wysłał mi aukcję ze sprężynami które do niego spasują był bym bardzo wdzięczny. Z góry dziękuję, prosił bym o pośpiech, bo auto stoi rozebrane jeszcze przez 4 dni.



Awatar użytkownika
RobstonKoro
Forum Master
Forum Master
Posty: 1083
Rejestracja: czw lis 12, 2009 20:19
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

Sprężyny do 1.4 kombi Golf MK3 96'

Post autor: RobstonKoro » śr sie 20, 2014 17:33

możesz założyć od 1.6, 1.8 a nawet 2.0 tylko np. jeśli na aukcji jest napisane -60 to w Twoim 1.4 tyle nie siądzie bo silnik jest lżejszy od wymienionych


Czerwono-czarna strzała
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=324968czerwony 1.6 AEA by robert 19kor na gwincie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości