zawias z g60 do zwykłego cl

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
carlozzz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pn lis 11, 2013 00:06
Lokalizacja: Olsztyn

zawias z g60 do zwykłego cl

Post autor: carlozzz » ndz cze 15, 2014 23:40

Witam,
Mam pytanie do kolegów o zawias do swojego glofika .
Czy zawias z golfa gti g60 (amortyzatory i sprężyny) techniczne bedzie pasować do zwykłego golfa 1.8 cl ?
Głównie prosiłbym o info czy nie bedzie problemu z montażem , tzn czy otwory montażowe itd bedą w takim zawieszeniu takie same jak w zwykłym.
Aha i o ile ten orginalny był niższy od zwykłego .



Awatar użytkownika
driVWer
Forum Master
Forum Master
Posty: 1564
Rejestracja: pn lip 23, 2007 18:58
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Kontakt:

zawias z g60 do zwykłego cl

Post autor: driVWer » wt cze 17, 2014 20:48

załóż jakiś kit sportowy bo seryjna zawiecha od g60 prawie nic nie zmieni :bigok: a jesli upierasz się przy g60 to TAK wsio bedzie pasować


Moja golfina mk2 GT SPECIAL 1.8RP: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=356964&start=0

Awatar użytkownika
carlozzz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pn lis 11, 2013 00:06
Lokalizacja: Olsztyn

zawias z g60 do zwykłego cl

Post autor: carlozzz » czw cze 19, 2014 00:26

dzieki wielkie kolego za odp. Sprawa sie ma tak że auto jest na norweskich blachach a tutaj nawet jak zmieniasz koła na wieksze to musisz nie dość ze dodatkowo zabulić za przeglad to jeszcze miec na fele certyfiaty itd. , potem ci to wpisują w dowód i dopiero legalnie możesz śmigać. Tak samo a nawet jeszcze bardziej skomplikowana jest sprawa z zawiasem a co dopiero ze swapem albo innymi kombinacjami , wsio najlepeij jak z fabryki ma być i koniec heh.
Także wymysliłem sobie zawias od gti g60 , bo podobno jest troszke jednak niższy i twardszy a teoretycznie powinno być łatwiej wmówić norweskiemu cześkowi na przeglądzie że to niby tak fabryka wypuściła ;) Pozdro



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

zawias z g60 do zwykłego cl

Post autor: MAPET » czw cze 19, 2014 19:35

nie obnizy on ci golfa jedynie utwwrdzi bo masz lekki silnik

i oby nie byl to syncro g60 bo wtedy tyl nie spasuje


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
carlozzz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pn lis 11, 2013 00:06
Lokalizacja: Olsztyn

zawias z g60 do zwykłego cl

Post autor: carlozzz » czw cze 19, 2014 23:38

aha , to dzieki kolego MAPET za info bo pewnie bym kupił tak jak myślałem a potem sobie troche w brode pluł. A powiedz, lepeij bedzie jeździć jakis kit mts czy amorki bilsteina b4 plus jakies spreżynki -30 -40 ? Bo z tego co widze kit u ciebie na stronce około 600zł takze drogo nie jest ale bilstein jednak mimo ze standard to jakos tak lepeij nastraja jesli chodzi o jakosć, pytanie tylko czy jednak mimo ze gorszej firmy ale typowo kit obnizajacy nie bedzie lepszy?



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

zawias z g60 do zwykłego cl

Post autor: MAPET » pt cze 20, 2014 09:00

nie wiem gdzie tym tam tym autem za granica jeszdzisz bo mts np nie ma tuv nie wiem czy ci to potrzebne


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
carlozzz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pn lis 11, 2013 00:06
Lokalizacja: Olsztyn

zawias z g60 do zwykłego cl

Post autor: carlozzz » ndz cze 29, 2014 17:01

temat do zamknięcia. Ostatecznie kupiłem od kolegi Mapeta zawias AP Sportfahrwerke 40/30 i czekam na paczke :food:

Pozdro



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości