Problem z hałasującym Gwintem MTS

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
SebaMK3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 335
Rejestracja: śr mar 03, 2010 21:30
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Problem z hałasującym Gwintem MTS

Post autor: SebaMK3 » śr sie 08, 2012 13:21

Witam, mam problem :grrr: Nie dawno założyłem do swojego MK3 nowy gwintowany zawias MTS'a wszystko było pieknie, przed zalożeniem sprawdziłem wszystkie gumowe elementy które byly ok. Wszystko hulało aż do przedwczoraj. Na początku z prawej strony, wczoraj z lewej wydobywa sie dziwny dźwiek (jakby skrzypienie) przy wciskaniu tłoczyska amora, dźwięk brzmi jakby tarł/skrzypi o coś któryś gumowy element w górnej czesci zawieszenia, na 100% zawieszenie zostało złożone dobrze, zdzwiwiło mnie, że poduszka odchyla się od kielicha jakieś 2.5 cm, niewiem czy to może byc przyczyną nieprzyjemnego dźwieku. Dzisiaj zdjąłem koło, tłoczysko jest suche, nic nie cieknie. Możliwe, że tak szybko amorki sie przytarły ? Czy obstawiacie górne poduszki ?
A może miał ktoś podobny problem ?? Bardzo prosze o pomoc bo auto stoi, gdyż boje sie tak jeździć. Z góry serdeczne dzięki :-(


Moje MK2 FIRE&ICE viewtopic.php?f=87&t=533238" onclick="window.open(this.href);return false;

Zapraszam do ->> VAG Pojezierze

http://www.facebook.com/pages/VAG-Pojez ... 4885806037" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
nitrox89
Dawca organów
Dawca organów
Posty: 2111
Rejestracja: wt gru 21, 2010 21:49
Lokalizacja: Kraków okolice
Auto: mk4 AXR+

Problem z hałasującym Gwintem MTS

Post autor: nitrox89 » śr sie 08, 2012 13:41

U mnie też się odchyla, a złożone mam ok.
A co się dzieje po wyjęciu amortyzatora? Jak skrzypi przy wciskaniu to możesz śmiało reklamować.


Rust is lighter than carbon fiber

Awatar użytkownika
SebaMK3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 335
Rejestracja: śr mar 03, 2010 21:30
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Problem z hałasującym Gwintem MTS

Post autor: SebaMK3 » śr sie 08, 2012 17:28

nitrox89, Własnie musze rozebrać i wyjąć amor a teraz pracuje i nie mam jak sie pobawić :grrr:

Obrazek

U mnie tak to wygląda...


Moje MK2 FIRE&ICE viewtopic.php?f=87&t=533238" onclick="window.open(this.href);return false;

Zapraszam do ->> VAG Pojezierze

http://www.facebook.com/pages/VAG-Pojez ... 4885806037" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Problem z hałasującym Gwintem MTS

Post autor: MAPET » śr sie 08, 2012 20:40

talerze pod masak to normalne ze sie krzywia raz w ta raz w ta przeciez skręca sie kolami ... zobacz poduszke gorna oslone z odbojem lozysko itp


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
Bavwtek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1764
Rejestracja: sob sie 05, 2006 13:42
Lokalizacja: Czaplinek - Przystań na dłużej :)
Kontakt:

Problem z hałasującym Gwintem MTS

Post autor: Bavwtek » czw sie 09, 2012 23:29

Też bym stawiał na górne mocowania i poduchy tam coś jest nie tak :-)


Obrazek

Awatar użytkownika
dymel1984
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: pn lis 22, 2010 07:36
Lokalizacja: borne sulinowo

Problem z hałasującym Gwintem MTS

Post autor: dymel1984 » czw sie 09, 2012 23:41

ja bym to rozebrał przesmarował w miare możliwości elemnty tj łozysko itp i wtedy składał


--DYMEK--

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości