Miękkie amortyzatory bilstein czy kayaba?

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

wasyl150
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sob sty 15, 2011 13:08

Miękkie amortyzatory bilstein czy kayaba?

Post autor: wasyl150 » sob mar 12, 2011 09:13

Witam wszystkich mam pytanie mianowicie które amortyzatory będą bardziej miękkie bilstein czy kayaba do golfa 3 na przód bo musze zmienić swoje bo mi siedzi za mocno i jest za twardo przez te sportowe które mam. I drugie pytanie jak poznać które sprężyny są seryjne bo już zmieniałem 3 razy sprężyny i nic się nie podniósł ani nie jest bardziej miękki



herbal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 14, 2011 16:16

Miękkie amortyzatory bilstein czy kayaba?

Post autor: herbal » śr mar 16, 2011 15:27

może spróbuj KAYABA, mój znajomy ma takie i jest zadolony. Może tu coś znajdziesz
http://motoego.pl/Tuning_Zawieszenie_Am ... r-sportowy(68,5018" onclick="window.open(this.href);return false;,).aspx



Awatar użytkownika
Lukas-182
Sprzedawca
Sprzedawca
Posty: 997
Rejestracja: czw maja 18, 2006 23:00
Lokalizacja: Sztum/Malbork/Elbląg
Kontakt:

Miękkie amortyzatory bilstein czy kayaba?

Post autor: Lukas-182 » pt mar 18, 2011 09:04

Ja osobiście polecam Bilsteiny, mam B2 na sportowych, progresywnych sprężynach Eibach -35mm i sobie chwale, jest miękko, ale o niebo lepiej autko się zachowuje niż na seryjnym zawieszeniu. Z przodu mam olejowe, z tyłu olejowo-gazowe, tył twardszy, więc jak chcesz miękko to bierz komplet olejowych... Cena porównywalna Bilstein <> Kayaba :)

Ogólnie do sportowych sprężyn należy brać sportowe amortyzatory, o skróconym skoku pracy, bo seryjne mają inną charakterystykę pracy i szybko siadają w parze ze sportowymi sprężynami.

A może jakiś kit ?? MTS Technik jest dosyć miękki i na obniżeniu -40/-35mm autko już dobrze wygląda,a i jednocześnie nie jest za nisko ;] a i cena z komplecik sprężyny+amorki też zachęcająca...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości