czy takie tuleje wahacza beda pasowały ?

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

grze693
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: pn gru 05, 2005 23:01
Lokalizacja: Zduńska Wola

czy takie tuleje wahacza beda pasowały ?

Post autor: grze693 » sob gru 11, 2010 17:36

witam
Wymieniałem tuleje wahacza rok temu ale wciśli i w sklepie jakąś lipę i auto nie stabilnie od tego momentu się prowadzi są za miękkie.

Poliuretanu nie chce bo są mieszane opinie.

Znalazłem coś takiego sprzedający twierdzi że pasują ale chce się upewnić i co o tym sądzicie tylko 1 gościu ma to na allegro a tak to nigdzie takich nie ma ?
mogą być to oryginalne gumy ???

link http://allegro.pl/tuleja-tuleje-wahacza ... 82449.html" onclick="window.open(this.href);return false;

nie ma tulejek centrujących ponoć nie trzeba bo tuleja metalowa z śrubą wchodzi na zero i nie ma luzów.

oczekuje sztywności i nie pływania auta auta

i czy pasują do mojego golfa 3 kombi 1z silnik 95r (bo są też tuleje z kołnierzem - czym to się różni i czy są zamienne )

dzięki z góry za info



Awatar użytkownika
don vittorio
rock n roll
rock n roll
Posty: 248
Rejestracja: czw lut 04, 2010 20:23
Lokalizacja: kuj-pom

czy takie tuleje wahacza beda pasowały ?

Post autor: don vittorio » pn gru 20, 2010 08:59

Bierz i zakładaj. Z tego co dałem rady odczytać to numer się zgadza (dla potomnych 8N0 407 1818). Ja miałem podobny dylemat x lat temu, więc koystaj z mojego doświadczenia w tym zakresie. 1 zdjęcie w linku jest poglądowe ; 2 to te tuleje, o które chodzi. Pochodzą one oryginalnie z Seata Leona Cupra i chyba z Audi TT. Jest naprawdę lepiej niż na zwykłych tulejach (obojętnie jakiego producenta) i przede wszystkim nie wytłuką się jak "normalne". Ja mam je wsadzone już 2 rok i nadal jest dobrze. Nie potrzeba tujei prowadzących ale też śruba nie wchodzi na zero. Z każdej strony będziesz miał po ok 0,4 mm luzu ale tym sie nie przejmuj.


"Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia. Rozsiałem je u twych stóp.

Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach.”

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości