Amortyzatory Bilstein VW Bora

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Sambaa3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: śr sie 12, 2009 09:02
Lokalizacja: Koszalin

Amortyzatory Bilstein VW Bora

Post autor: Sambaa3 » czw sie 12, 2010 18:12

Witam mam mały problem. Wczoraj wymieniłem amortyzatory i sprężyny na Bilsteina i Kayaba. Dodam , że nóweczki prosto ze sklepu. Po założeniu przez mechanika dzisiaj jechałem i stwierdziłem, że jest masakra :grrr: Na prostej drodze trzęsie strasznie a jak będzie malutka dziurka w nawierzchni to wstrząs mózgu. Co jest strasznie się jeździ dużo gorzej niż na starych zużytych. Czy muszę wymienić coś jeszcze aby był komfort jazdy?? Dodam opony 16" 55/16" balony. Jakieś pomysły??
Ostatnio zmieniony pt sie 13, 2010 17:56 przez Sambaa3, łącznie zmieniany 1 raz.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=259790

Awatar użytkownika
Ral1n
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 392
Rejestracja: pn cze 21, 2010 13:15
Lokalizacja: Warszawa

Amortyzatory Bilstein VW Bora

Post autor: Ral1n » pn sie 16, 2010 11:27

Kolego, mógłbyś podać przy okazji co to za amor, że brak zupełny brak resorowania? B6, B8? ... oraz jakie to sprężyny? Pytam bo również stoję przed dylematem gleby oraz włożeniem 18-tek i widzę, że łatwego wyboru miał nie będę. :chytry: Przy 205/55 wstrząs mózgu? :rotfl: to co by było przy 225/40... :lol:

Pozdrowionka



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości