Usztywnienie zawieszenia

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

^Butcher^
MKII POWER : )
MKII POWER : )
Posty: 213
Rejestracja: ndz sty 04, 2009 19:11
Lokalizacja: Trzebinia
Auto: 2xMk2GTI

Usztywnienie zawieszenia

Post autor: ^Butcher^ » śr lip 07, 2010 23:49

Witam!
Problem przedstawia sie nastepująco ,zalozylem poszerzane stalówki 14" ,szerokosci niewiem nawet ile maja ,ale po wstepnych ogledzinach stwierdzam ze jest dupiate ET.Do rzeczy : zawieszenie tył -40 FK , felga trze o rant nadkola , no to bosch w łape i nadkole wyciete ... próba ,koło juz nie trze ale na wybojach ociera o czesc wewnetrzną nadkola ,z czego wniosek tył zabardzo sie ugina ,niechce juz myslec co by bylo gdybym wział na poklad pasazerow .I pytanie jak w prosty i tani sposob usztywnic zawieche ? myslalem o tych gumach na sprezyny lecz podobno wszyscy to odradzaja ,?



Awatar użytkownika
Ł-u-k-a-s-z
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: śr lip 08, 2009 17:40
Lokalizacja: CHRZANÓW/Regulice

Post autor: Ł-u-k-a-s-z » pt lip 09, 2010 07:56

^Butcher^, powiem tak albo twardszy zestaw na tył, albo gwint,jak nie to tylko gumy ci zostaja :grin: niby chała ale napewno utwardzi tyłek

[ Dodano: 09 Lip 2010 07:59 ]
^Butcher^ pisze:myslalem o tych gumach na sprezyny lecz podobno wszyscy to odradzaja ,?
mankamenty sa takie ze amokra możesz szybciej wytłuc , oczywiscie moze tyłeczek skakac jak masz słabsze amork, i nie przesadzaj z gumami bo po założeniu może wygladac jak na serii :grin: ja jakie gumy w malcu zakładałem i dawało rade :chytry: ale golf to nie malec



Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

Post autor: k0nr4d » sob lip 10, 2010 11:50

Odboje JOMa z Allegro wsadzane na tłoczysko i nie ma wuja, żeby przycierało.


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

^Butcher^
MKII POWER : )
MKII POWER : )
Posty: 213
Rejestracja: ndz sty 04, 2009 19:11
Lokalizacja: Trzebinia
Auto: 2xMk2GTI

Post autor: ^Butcher^ » sob lip 10, 2010 23:58

k0nr4d, http://allegro.pl/item1123527801_odbojn ... e_jom.html cos takiego ?



Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

Post autor: k0nr4d » pn lip 12, 2010 10:43

Dokładnie to. Półtora roku używania i żadnych śladów zużycia. Ja mam wsadzone po dwa plastry na stronę pod oryginalne odboje i z zakupami w bagażniku i jedną osobą z tyłu koło 8Jx17 + 205/40 przy -40mm nie przyciera. Ranty nawet nie zaklepane.


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości