lepszy komfort przy duzej twardosci- jaki zawias wybrac?

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

seboljeiv
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: wt paź 07, 2008 23:54
Lokalizacja: wawa

lepszy komfort przy duzej twardosci- jaki zawias wybrac?

Post autor: seboljeiv » pn maja 03, 2010 14:47

auto MK3 afn
zawias : kit TA technix -6/-6 + odboje JOM na tyle + jedna guma na tyle
koła 17" profil 40
poliuretany wszedzie

coraz bardziej mnie doprowadza do rozpaczy to zestawienie, prosze pomozcie mi co moge w tym zmienic , dodac aby troche poprawic komfort...

jesli wjezdzam na kocie łby albo serie malych dziurek czy wybojów dostaje bialej goraczki... wiecie o co chodzi...
najchetniej bym wymienil na seryjny zawias bo dla mnie bylby to komfort, ale z drugiej strony hamuje mnie ten pomysl bo wiem jak buda sie buja wtedy na boki- dla mnie amatora szybkich zakretow:D to nie do pomyslenia...

chciałbym zachowac te koła i obnizenie, a przy tym zeby zawias byl jak najbardziej twardy ale zeby jakos wybierał te nierownosci bo z tym technixem to sie idzie zalamac....



Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

Post autor: k0nr4d » ndz maja 09, 2010 17:11

Jak zakłada się niski profil i twardy zawias trzeba zapomnieć o jakimkolwiek komforcie na naszych drogach i nic nie zrobisz z tym zestawieniem, żeby było wygodnie.


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

seboljeiv
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: wt paź 07, 2008 23:54
Lokalizacja: wawa

Post autor: seboljeiv » pn maja 10, 2010 01:50

hmmm... no dobra to nie mecze pytaniami...chociaz nie pomyslalem przed zakladaniem tego wszystkiego ze bedzie az tak twardo...:) ale powiedzialem sobie jednak, ze to zostawie i sie przyzwyczaje bo co sie nie robi dla gleby i fajnego wygladu:PPP
a pasazerowie jak nie chca to nie musza ze mna jezdzic:)



Lexyy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 337
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 11:08
Lokalizacja: ok bielska

Post autor: Lexyy » pn maja 10, 2010 15:21

poliuretany dają duza sztywność, takie koło i zawias zawsze będzie sztywno, ewentualnie wymień springi na einbacha weiteca



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości