stuki w zawiesznieu tył mk3

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
dawdaw50
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob sty 31, 2009 00:12
Lokalizacja: gorzów wlkp.

stuki w zawiesznieu tył mk3

Post autor: dawdaw50 » czw kwie 01, 2010 18:44

witam ostanio pojawił się u mnie w mk3 stuk w lewym tylnim kole . Mam zawieszenie kit FK , jak się bujnie samochodem tak jakby słychać było stuk na tych gumowych górnych tulejach amortyzatora ale rozbierałem i wyglądają na całe nie porwane amortyzator też niby nie wylany a stuka po dziurach i stuk właśnie słychać od góry . Proszę o radę pozdrawiam.


Mój golf : http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3298935&sid=e6feff0d15d308607fc583bacd16c107#3298935

Awatar użytkownika
woncek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 483
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 17:54

Re: stuki w zawiesznieu tył mk3

Post autor: woncek » wt kwie 06, 2010 20:07

dawdaw50 pisze:witam ostanio pojawił się u mnie w mk3 stuk w lewym tylnim kole . Mam zawieszenie kit FK , jak się bujnie samochodem tak jakby słychać było stuk na tych gumowych górnych tulejach amortyzatora ale rozbierałem i wyglądają na całe nie porwane amortyzator też niby nie wylany a stuka po dziurach i stuk właśnie słychać od góry . Proszę o radę pozdrawiam.
witaj w klubie kolego :grrr:

nie wiem skad Ty zakupiles swoj zestaw ale i tak masz farta bo ja mam dokladnie to samo tyle ze we wszystkich 4 amorach. Rada - odeslac zestaw spowrotem, poprosic o zwrot kasy i zakupic cos porzadnego (patrz-markowego).
Problem tkwi w wadliwych amorach ktore maja luz na tloczysku w plaszczyznie pionowej amortyzatora i z tym z tego co wiem nie da sie juz nic zrobic za wyjatkiem wymiany na nowy lub regeneracji. Ja mam dokladnie to samo, sprawdzalem wszystko kilka razy. Zawieszenie mam cale nowiutkie wiec nie ma za bardzo co pukac a jednak tlucze jakby miala sie belka oderwac zaraz. Jutro odbieram swoj nowy zawias i montuje go. Powiadomie jak to wszystko wyglada po wymianie.

Daj znac skad masz gwint bo byc moze ze zakupilismy od tego samego czlowieka i bylo by latwiej wyegzekwowac zwrot kasy.



Awatar użytkownika
cookies
Forum Master
Forum Master
Posty: 1808
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 20:52
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: cookies » wt kwie 06, 2010 20:15

woncek pisze:luz na tloczysku w plaszczyznie pionowej amortyzatora
miałam to samo - wymiana pomogła :)



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » śr kwie 07, 2010 13:51

woncek pisze:Daj znac skad masz gwint bo byc moze ze zakupilismy od tego samego czlowieka i bylo by latwiej wyegzekwowac zwrot kasy.
kolega ma kit jak pisal i FK

;)

jesli kupione z paragonem i karta gwaranycyjna i spelnione sa warunki gwarancji to powinni to wymienic na nowy niewadliwy produkt a jak nie maja to zwrot kasy


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
dawdaw50
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob sty 31, 2009 00:12
Lokalizacja: gorzów wlkp.

Post autor: dawdaw50 » czw kwie 08, 2010 11:30

ok dzieki za pomoc


Mój golf : http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3298935&sid=e6feff0d15d308607fc583bacd16c107#3298935

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości