Amortyzatory MTS + sprężyny Eibach

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

mikew_86
Forum Master
Forum Master
Posty: 1185
Rejestracja: pn mar 16, 2009 18:26

Amortyzatory MTS + sprężyny Eibach

Post autor: mikew_86 » sob paź 03, 2009 14:26

Obnoszę się z zakupem kitu 35/35. Trochę szkoda mi kasy na coś nowego za 2K, a idąc po kosztach nie chcę zrobić z auta taczki. Na myśl przyszedł mi zakup amortyzatorów MTS i dokupienie sprężyn Eibach zamiast kompletnego kitu MTS. Jest ktoś na forum kto jeździ na takim zestawieniu ? Generalnie chodzi mi o to czy Eibachy w tym układzie poprawią komfort jazdy ? Nic nie będzie dobijać ?



Awatar użytkownika
Lukas-182
Sprzedawca
Sprzedawca
Posty: 997
Rejestracja: czw maja 18, 2006 23:00
Lokalizacja: Sztum/Malbork/Elbląg
Kontakt:

Post autor: Lukas-182 » sob paź 03, 2009 20:59

Ja śmigam na sprężynach eibach 40/40 progresywne i amorkach bilsteina, seryjnych ;) Ale noszę się z zamiarem wymiany amorków na sporty i chce właśnie kupić MTS Technic, dużo wyczytałem na forum, wysłuchałem opinii paru kolegów i są dobrym wyborem jeśli chodzi o jakość/cena... Dużo forumowiczów śmiga na takich amorkach, co do sprężyn to Eibach robi moim zdaniem najmiększe sprężyny ze sportów ;) i z takim kitem na pewno nie zrobisz taczki z auta ;)



mr.mark
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 18:15
Lokalizacja: Katowice

Post autor: mr.mark » pn paź 05, 2009 19:23

Ja ostatni założylem Eibachy ale do amorków seryjnych niestety. Komfort został bez zmian, ja nie poczułem różnicy. Polecam jednak o skruconym skoku amorki jak na MTS, bo na serii to potrafi czasami dobic.



Awatar użytkownika
dogu18
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 673
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 21:39
Lokalizacja: Czerwionka - Czuchów
Kontakt:

Post autor: dogu18 » pn paź 05, 2009 19:45

ja smigam na eibachach 40/40 i amorkach MTS<dodatkowo obnizajacych> z przodu z tyłu "Kajaba" jest sztywno ale w miare komfortowo:) dodam jeszcze ze w komplecie mam czerwone bikopury:P.


ps. moja dziewczyna twierdzi ze jest ok to jest ok:):P



Pjotrek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: sob cze 06, 2009 07:24
Lokalizacja: NO

Post autor: Pjotrek » śr paź 07, 2009 22:00

eibachy mialem w poprzednim aucie hondzie civic '97 - springi -35 i amor seryjny i powiem tak : zajebisty komfort przy czym auto nie bylo twarde ale czuc bylo ze jest sztywniejsze niz seria - polecam sprezyny eibacha a mysle ze w zestawieniu ze sportowym amorem bedzie git



mikew_86
Forum Master
Forum Master
Posty: 1185
Rejestracja: pn mar 16, 2009 18:26

Post autor: mikew_86 » śr paź 07, 2009 22:10

Temat jest w zasadzie nieaktualny, bo mam już zawieszenie które czeka na montaż, ale możecie przedstawić swoją opinię. Będzie dla innych zainteresowanych. :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości